Opožděná ms, cysta, volná tekutina, agolutin - před KET

3086
13.11.20 20:41

Opožděná ms, cysta, volná tekutina, agolutin - před KET

Ahoj všem,
2.10. jsem byla na punkci oocytů v rámci IVF - 29 folikulů. Transfer nebyl kvůli riziku hyperstimulačního syndromu, který se stejně v mírné formě dostavil.
Už 5.10. odpoledne jsem dostala menstruaci a krvácela jsem hodně silně, v krevních sraženinách a celkově teda fakt mega silná ms :zed:
16.10. jsem byla na kontrole v CARu, to bylo vlastně 11. den cyklu a výsledkem byly stále zvětšené vaječníky, nastimulované, zanedbatelné množství volné tekutiny. Doporučeno KET nedělat, protože i nízká sliznice, rozbouřené vaječníky, uvidíme po další menstruaci.
Jenže ta ne a ne přijít, dnes už je to 39./40.? den cyklu :roll: :nevim:
Předevčírem mi i přišla ráno silná bolest v podbřišku, křeč, pocity na zvracení a od té doby pobolívání podbřišku, tlak v podbřišku při čůrání, píchání. Říkala jsem si „super, to už začnu krvácet“, ale ono nic.
Nechala jsem si včera dělat UZ normálně na gyndě a výsledkem je ovulosa v děložním hrdle, hemoragická cysta 6×4 cm na pravém ovariu a depo volné tekutiny v malé pánvi (množství se zvětšilo oproti nálezu ze 16.10. kdy tam nebylo skoro nic).
Děložní sliznice 11 mm, sekreční. Takže připravená k menstruaci, ale nechce to začít krvácet. Doktorka mi i řekla, že mi neřekne, kdy začnu menstruovat, že možná dnes, zítra, za týden, za 14 dnů 8o
Volala jsem dnes do CARu dnes a konzultovala s doktorkou. Prý mohu přijít v pondělí na injekci Agolutinu k vyvolání ms, ale já nevím :nevim: moc tyhle injekce nemusím. A je to vůbec vhodné s tou cystou?
Až přijde menses, tak kontrola jak ta cysta vypadá, zda zmizela, nebo nezmizela.
Podbřišek mě stále pobolívá, ale je to takové vlnovité, chvíli třeba vůbec, pak to fakt bolí.
Jsem se trochu rozepsala, ale zajímalo by mě zda má někdo obdobnou zkušenost a zda je dobrý nechat si dát tu injekci agolutinu..
Děkuji moc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Z0E
45
20.11.20 14:41

@fragollinna ahoj, já po OPU měla ET, ten nevyšel vysadila jsem léky a za 3 dny jsem to dostala, klasická ms jako vždy. Chtěla jsem zkusit ket v nativu, ale byla nízká sliznice. Teď čekám na ms, abych mohla začít stimulovat Estrofemem, ale ta zatím nikde. Jsem 33 DC od 28 DC, kdy jsem to měla dostat, mě pobolívá v kříži a podbřišku. Chci počkat a v pondělí zkusit test, jestliže dřív nedorazí ms.
Akorát jsem si myslela, že Agolutin je právě na podrzeni ms a ne na její rozjezd.
Jak to nakonec dopadlo tobě?:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama