Opožděná ovulace a menstruace přijde kdy?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.7.22 19:23

Opožděná ovulace a menstruace přijde kdy?

Ahoj holky vím že těchto témat je tu asi hodně ale zajímalo by mě jestli jste tohle zažily i vy prosím vás. 7.6 jsem měla menstruaci ovulace mi vycházela na 22.6 mám to tak vždycky nějak ten 15 den Vzdy to na sobě poznám ale teď jsem to měla takový nic moc tak sem si řekla uvidíme a ona přišla o týden skoro dyl takže 28.6. Nějak mi to nedalo a 28.6 jsem si udělala ovulační test a byl syty pruh jako ten druhý takže jsem měla opožděnou ovulaci. Jenže my sex měli v pondeli 25.6 a pátek 29.6. Otázka zní je možné že dostanu Teda i menstruaci o týden dyl? Když se mi oppzdila ovulace nikdy jsem to neměla můj cyklus je 28 dní. Měla jsem to dostat včera ale nic dnes taky nic už mě týden bolí břicho jako že to dostanu. Samozřejmě dneska jsem zkoušela mamatest tam byl takový duch že bych si musela vzít lupu a halogen. Takže ho spíš beru jako negativní. Je brzo na testování a NB je brzo na čekání menstruace děkuji za jakoukoliv odezvu. Píšu anonimce protože tu mám známé a nechci aby věděli že chceme ještě mimi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8613
5.7.22 19:30

Spíš bych řekla, že ovulace nebyla o týden posunutá, i v těhotenství je ovulační test sytý a když máš dušíka na těhu testu, tak ms asi ani nedorazí. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 19:32

@Petule030 jenze on ten test opravdu nejde ani vyfotit vůbec a už jsem někde cetla že tohle mamatesty dělají. Samozřejmě ještě zkusím ráno test ale spíš si myslím že nic z toho nebude. A je to už dlouho od minule menstruace už by měl být test jasný přeci ne?

• Citovat
  • Nahlásit
8613
5.7.22 19:33

Jinak pokud by sis byla tou ovulací jistá, tak ms očekávej cca za týden. Ale kdybys teď byla např. 9DPO (tomu by mohl odpovídat i ten skoro neviditelný duch), tak ms fakt přijít nemusí. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 19:36

@Petule030 děkuji za odezvu 🙃opravdu si myslim že ta ovu přišla až týden později no stejně s tím nic neudělám než to že musím počkat 😭

• Citovat
  • Nahlásit
8613
5.7.22 19:37
@Anonymní píše:
@Petule030 jenze on ten test opravdu nejde ani vyfotit vůbec a už jsem někde cetla že tohle mamatesty dělají. Samozřejmě ještě zkusím ráno test ale spíš si myslím že nic z toho nebude. A je to už dlouho od minule menstruace už by měl být test jasný přeci ne?

Hodně jasný test bývá až cca 3 týdny od ovulace. Cca 2 týdny od ovulace (v termínu ms) bývá slabounká čárka, ale někomu ještě může pár dní trvat, než vyskočí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 19:46

@Petule030 mám 3 děti a přijdu jako bych vůbec nevěděla jak to funguje 😅 dobře tak já zkusím este ráno a kdyztak hold čekat až přijde očekávané

• Citovat
  • Nahlásit
8613
5.7.22 19:51

Ono je na začátcích stejně nejhorší to nekonečné čekání plné nejistoty. Ale děti už máš, tak sama taky víš, že nic se neuspěchá. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 19:54

@Petule030 no víš abych byla upřímná všechny byly na první pokus a já mám prostě moc velké očekávání jestli chápeš. :zed: vím že jiné ženy musí fakt vytrpet své to je mi strašně líto. Ale jak sem měla po každé štěstí tak s tím člověk počítal už automaticky no hold prostě musím vydržet :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
5254
5.7.22 20:18
@Petule030 píše:
Spíš bych řekla, že ovulace nebyla o týden posunutá, i v těhotenství je ovulační test sytý a když máš dušíka na těhu testu, tak ms asi ani nedorazí. :)

Týden po ovulaci nemůže mít sytý ovulační test z důvodu těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat