Opožděná ovulace? Znamená to zpoždění i menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 18:10
opožděná ovulace? znamená to zpoždění i menstruace

Ahojky holky, potřebuji vaše rady,
takže začnu asi od začátku mám opožděnou menstruaci teď jsem 36DC, normální délka mého cyklu je 30-32 dní. Těhotná asi nejsem? Poslední nechráněný styk jsem měla před více jak 2 měsíci, ale mezitím jsem měla 2 menstruace a také negativní test, navíc jsem byla 24DC na gyndě na preventivce a tam mi dělala vnitřní ultrazvuk takže ta by to snad poznala ne? Nebo myslíte že by mohla v „asi“ 8tt přehlédnout těhotensví? Ještě když mi změřila velikost dělohy? Ale na to jestli jsem těhotná jsem se nezeptala, byla jsem trošku vystresovaná z návštěvy u ní, protože mám z doktorů strach již od dětství, nějak mi to vypadlo.
Každopádně, nejdříve jsem si myslela že jsem měla ovulaci 18DC, podle bolesti v pravém podbřišku a drobného špinění…jenže doktorka mi toho 24DC napsala do lékařské zprávy že mám na pravém vaječníku dominantní fonikul 18mm,…to znamená že jsem neovulovala ne? A také že mám výšku sliznice 5,6 mm, což mi přišlo málo vzhledem k tomu že jsem měla skoro před MS. No každopádně v době očekáváné MS cca 29DC jsem u sebe pozorovala bílkový hlen který se táhl opravdu dost centimetrů a také se mi zvýšila bazální teplota…z 36,7 na 37,1…znamená to tedy že jsem ovulovala až teď? A znamená to, že se mi dostaví menstruace až za 14 dní? Hlavně jsem prvních 20 dní cyklu zažívala velký stres, tak jestli to špinění a ovulace asi až teď není právě ze stresu.

Budu si vážit každé odezvy z vaší strany :srdce:

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 14869 příspěvků 05.05.19 18:12

Ano, menstruace se posune. Těhotná nejsi :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 19:18

@Tichošlápek Díky za odpověď

Váš příspěvek
Reklama