Opoždění menstruace po porodu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.10.21 09:30

Opožděni menstruace po porodu

Mám to jen já nebo jiný ženy, malý jak se narodil tak po první kontrole jsem dostala menstruaci a měla jsem to 11 dní.. A pak druhou menstruaci jsem měla po 28 dnech a to jsem měla 6 dní… A teď jsem dostala 7.9 menstruaci měla jsem to 6 dní… A pořád nic těhotenský test jsem si udělala a negativ nejsem těhotná… A poslední 3-5 dnu tak mě poboliva podbřišku jak kdybych to měla dostat a furt nic.. A mám spoždění 11 dní…

Chci se zeptat mám ještě počkat a nebo jít k doktorovi… Právě se říká že po porodu se tělo dává do kupy.. Ještě než jsem byla těhotná jsem měla po 28 dnech a jak už jsem to měla ty 2 cykly po 28 dnech tak ten třetí mi vychází 35 dnů..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
65200
17.10.21 09:34

Proč hned k Dr.. je normální, že tělu trvá, než se vrátí do starých kolejí..dej tomu čas :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.10.21 12:01

@martina.se takže je to v pohodě.. Takže ještě mám počkat.. Ted poslední dny mám tlak v podbřišku jak kdybych to měla dostat.. I dnes tak možná už se to přípravuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65200
17.10.21 20:28
@NatalieNemcova-12 píše:
@martina.se takže je to v pohodě.. Takže ještě mám počkat.. Ted poslední dny mám tlak v podbřišku jak kdybych to měla dostat.. I dnes tak možná už se to přípravuje

Jo, úplně v klidu.. tělo se dává dokupy i rok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.10.21 20:40

@martina.se tak jsem byla ve sprše a šli ze mě kusy… ???? Tak uvidíme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.10.21 19:38

Tak už se mi dostavila menstruace

• Citovat