Oprava zubů - foto

Anonymní
5.5.16 16:01

oprava zubů -foto

Prosím o zachování anonymu, z pochopitelných důvodů. NEBYLA jsem dooost dlouho u zubaře. Konecne jsem se odhodlala. Jsem tam objednana za pár dní. Mám dvě rozpadle stolicky, jedna nejde ani chytit kdyby ji měl zubař trhat :,( Nebo to vytrhne normálně? I když je tam jen kousek toho zubu? Prý se dávají injekce, bolí to? A samotné trhání bolí jak moc? K té stolicce.. Před pár měsíci mě. šíleně bolela, nesla sem s tim nikam, strach byl šílený. Mám z nich fobii. Ta rozpadla stolicka občas zaboli, ale udělala se mi u ní taková 2-3 cm velká boule na dasni z boku, jakoby k tváři, ne jazyku.Ta boule je tvrdá, když hodně zmacknu tak bolí. NESETKAL se s tím někdo? Co by to bylo? Pridávám fotky předních. zubů. Mám kaz nahoře na dvojce a zasahuje i na jedničku. Tohle se bude ošetřovat jak? Nebudou mi ho trhat? A přední dva mám. od sebe -máme to polovina rodiny, ale mám. je. trošku -2mm ulomeny tak.7 let, to mi budou brousit nebo plnit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3202
5.5.16 16:05

Zlatko nejsi anonym.. Jinak boulička vypadá na záněty, trpím na ně.. Pokud by zub nešel vytrhnout, tak by ti dáseň nejspíš rozřízl a zub vyndal (takhle to dělaly mě :-/).. Injekce je nepříjemná, ale pusu ti to umrtví, tak se to pak líp snáší. Jinak manžel má úplně mrtvé zuby a i ty „zbytky“ zubů mu zvládl vytrhnout, i když byly rozpadlé.. Jinak zánět - mě bouličku rozřízl, propláchl a chodila jsem na jakési ostřiky.. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5593
5.5.16 16:07

Tady ti asi moc neporadíme tohle je skutečně otázka pro zubaře. Jinak injekce neboli. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.16 16:13

Dík. anonymum za odtajnění, jsou super :potlesk:
jinak dík no, sem zvědavá jestli to dám.. Jenom vidím to křeslo a už. se mi chce brečet

• Citovat
  • Nahlásit
3686
5.5.16 16:14

@Kattynka000 a to. rozrezavani bolí? A to tam i sijou? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nafrněná
5.5.16 16:18

Měla jsem kaz v jedničce ale o hodně menší a zdřímla jsem si u toho, akorát si fakt zaplatíš, ty bílé jsou pálka, jinak mě bolelo jen čistění kanálků na zadních zubech, vše ostatní je v pohodě… ale doporučuju ti vyndat ten pierc aspoň na ošetření

• Citovat
  • Nahlásit
854
5.5.16 16:19

Šla bych hned k zubaři. Z kazu se ti může akorát tak rozjet zánět. Injekce nebolí. Radši půjdu k zubaři, než třeba na gyndu, To je podle mě mnohem horší. A dbala bych na lepší čištění zubů- mezizubní kartáčky atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5593
5.5.16 16:20
@Dojcanispíše:
Dík. anonymum za odtajnění, jsou super :potlesk:
jinak dík no, sem zvědavá jestli to dám.. Jenom vidím to křeslo a už. se mi chce brečet

Myslis adminum? Oni te odtajnili? Nezapomněla jsi dat „vložit anonymně“? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2929
5.5.16 16:22

Tak hlavně ti to nebudou dělat hned první návštěvu, takže se neboj. Injekce bolí, ale bez injekce bych u zubaře vůbec neotevřela ústa, pro mě je to opravdu krásná bolest, protože nic jiného už potom necítím.

Ty přední zuby ti vyvrtá a dá ti bílou plombu, rozpadlý zub ti bude nejspíš trhat. Ale neboj, s injekcí přežiješ vše :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26295
5.5.16 16:24
@Dojcanis píše:
@Kattynka000 a to. rozrezavani bolí? A to tam i sijou? 8o

nešije, naopak se někdy dává gumový drén, aby se to hned neuzavřelo a hnis mohl odtékat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32966
5.5.16 16:25

@Dojcanis četla jsem to hned jak jsi to vložila a amonym jsi nebyla, za tohle opravdu admin nemůže. To nemohly ani stihnout ani kdyby chtěly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nafrněná
5.5.16 16:25

Mě třeba injekce vůbec nebolí… jen překonat vždy ten strach, ale chodím pravidelně už, jinak ty přední zuby jsou už za 5 dvanáct, šup šup

• Citovat
  • Nahlásit
420
5.5.16 16:26

Injekce neboli, jen to pichne a tlaci. Boule u zubu bude nejspis vacek. Urcite ti jako prvni udelaji rentgen. Ten kaz ti opravi podle toho, kam az bude zasahovat, bilou plombou nebo vycisti kanalky a udelaji nastavbu na korunky (cisteni kanalku neboli, alespon u meho zubare, umrtvuje to).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1706
5.5.16 16:26

Nedumej nad tím a jdi k zubaři. Nejsme ve středověku, kdyby ti měl trhat zub, umrtví ti to a nic neucítíš. Čím déle to budeš odkládat, tím větší paseku ti tam kazy způsobí… Já se taky strašně bála, ale od porodu ji mi to už šumák :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7965
5.5.16 16:27

Bez co nejdriv ja se taky bala a donutil me az rozhety zanet a to byla lahudka mesic jsem trpela lezla po zdi bolesti fakt neboj se niceho vrtani cisteni kanalku vse se da vydrzet lepsi nez zanet a to pominu ze jsem do toho vrazila 7 tisic jedna rekonstrukce zubu a 4 kazy bile

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat