Oprava zubů - kde?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  15.03.18 17:02
Oprava zubů- kde?

Zdravím, jdu si pro radu.

Mám problémy se zubama. V těhotenství se mi totálně zkazili. Přední zuby v katastrofálním stavu. Jednicka z poloviny ulomena, vidět kaz. Druhy zub uz taky pomalu v polovině, protože to nejde ani pořádně vyčistit. Totálně vyhnele :zed:.Problém mám v tom, že jsem dva roky hledala zubaře, nikdo nenabira.Pred rokem jsem si našla zubaře, se kterým jsem absolutně nespokojena.Dela všechno, ale ne ty přední zuby. Nekolikrat jsem napominala, že bych uz je chtěla udělat. Prece jenom jsem klient, který ji platí a myslím, že by měl udělat taky co ja požaduji. Mám dite a když na někoho otevřu hubu, tak se zděsí :poblion:.Zajímalo by me, zda existují nějaká centra, kde to udělají hned. Nejde mi o peníze, ale nějaká představa kolik to stojí na počkání by nevadila.Rada bych to měla uz za sebou.Jsem z Jžních Čech. NEchci dojíždět nikam do Prahy, jen jednorázově, pokud to jde a existují nějaké centra na počkání. Děkuji za radu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Irinka0210
Závislačka 4529 příspěvků 2 inzeráty 15.03.18 17:09

My chodíme celá rodina do Dental Care v ČB :)

Sanny84
Kecalka 485 příspěvků 15.03.18 17:10

Třeba Estetikdent v Českých Budějovicích. Nové pacienty přijímají. Jsou ale poměrně drahy, ovšem pečlivý a stojí to za to. Jsou tam dva mladí kluci zubari. Kolik ale bude stát tak velký zásah to fakt netuším. Ale bude to darda všude, když mas zuby uhnile.

Doe_Jane
Kelišová 6392 příspěvků 15.03.18 17:15

Fuj teda…
ale si má prostě nějaký svůj postup a potřebuje začít od toho nejhoršího než přejde k tomu estetickému, dnes je luxus mít dobrého zubaře, už si můžou vybírat své pacienty a upřímně se moc nedivím že o tebe zájem není

Šarlota4
Echt Kelišová 9443 příspěvků 15.03.18 17:19
@Doe_Jane píše:
Fuj teda…
ale si má prostě nějaký svůj postup a potřebuje začít od toho nejhoršího než přejde k tomu estetickému, dnes je luxus mít dobrého zubaře, už si můžou vybírat své pacienty a upřímně se moc nedivím že o tebe zájem není

Co blaznis? Jim je to fuk, je to pro ne kseft. Po telefonu tezko poznaj, ze ma shnile zuby.

Doe_Jane
Kelišová 6392 příspěvků 15.03.18 17:26
@Šarlota4 píše:
Co blaznis? Jim je to fuk, je to pro ne kseft. Po telefonu tezko poznaj, ze ma shnile zuby.

to není pravda, u nás ve městě nebere vůbec nikdo a na zubní klinice kde chodím já si tě první pozvou na návštěvu a podle toho se rozhodnou, berou jen ty, co pravidelně chodí na hygienu atd. takové lidi co se o sebe nestarají rovnou posílají pryč..

Uživatel je onlineMalaga
Generální žvanilka 23397 příspěvků 15.03.18 17:28
@Anonymní píše:
Zdravím, jdu si pro radu.Mám problémy se zubama. V těhotenství se mi totálně zkazili. Přední zuby v katastrofálním stavu. Jednicka z poloviny ulomena, vidět kaz. Druhy zub uz taky pomalu v polovině, protože to nejde ani pořádně vyčistit. Totálně vyhnele :zed:.Problém mám v tom, že jsem dva roky hledala zubaře, nikdo nenabira.Pred rokem jsem si našla zubaře, se kterým jsem absolutně nespokojena.Dela všechno, ale ne ty přední zuby. Nekolikrat jsem napominala, že bych uz je chtěla udělat. Prece jenom jsem klient, který ji platí a myslím, že by měl udělat taky co ja požaduji. Mám dite a když na někoho otevřu hubu, tak se zděsí :poblion:.Zajímalo by me, zda existují nějaká centra, kde to udělají hned. Nejde mi o peníze, ale nějaká představa kolik to stojí na počkání by nevadila.Rada bych to měla uz za sebou.Jsem z Jžních Čech. NEchci dojíždět nikam do Prahy, jen jednorázově, pokud to jde a existují nějaké centra na počkání. Děkuji za radu.

Tys to nechala dojít tak daleko a čekáš zázraky do 3 dnů?
Nejřív se musí udělat postranní úseky a teprve potom lze udělat frontální úsek, pokud to má k něčemu být…

Anonymní  15.03.18 18:31

Chodím tak rok, za tu dobu stihla snad všechno co by měla. Kanalky všechny vyčištění, kazy zaplombovane, při poslední návštěvě jsme řešili, že mi je zacne dělat, ale zase tak musela dělat něco. Dalsi termin za 4 mesice.To,že tu neberou tak snad za to nemohu.Dva roky telefonování, jestli berou.Zuby si čistit po každém jidle, nemohu za to :zed:. Prostě si chce pojistit, že tam přijdu znova.Jde o prachy, ne o zuby :cert: Neptala jsem se na názor, co si o mě myslíte. Ptala jsem se na To, jaka je možnost opravit ty zuby, abych nemusela koukat na ty znechucene pohledy, pokud stále nechápete, nepište do diskuze, děkuji

Doe_Jane
Kelišová 6392 příspěvků 15.03.18 18:32

A ve výměně manželek jsi už byla?

ivik21
Neúnavná pisatelka 19698 příspěvků 15.03.18 18:36
@Anonymní píše:
Chodím tak rok, za tu dobu stihla snad všechno co by měla. Kanalky všechny vyčištění, kazy zaplombovane, při poslední návštěvě jsme řešili, že mi je zacne dělat, ale zase tak musela dělat něco. Dalsi termin za 4 mesice.To,že tu neberou tak snad za to nemohu.Dva roky telefonování, jestli berou.Zuby si čistit po každém jidle, nemohu za to :zed:. Prostě si chce pojistit, že tam přijdu znova.Jde o prachy, ne o zuby :cert: Neptala jsem se na názor, co si o mě myslíte. Ptala jsem se na To, jaka je možnost opravit ty zuby, abych nemusela koukat na ty znechucene pohledy, pokud stále nechápete, nepište do diskuze, děkuji

No a k zubaři si začla chodit až po porodu nebo co? :think:

Aries6
Generální žvanilka 21823 příspěvků 2 inzeráty 15.03.18 20:54

Brno http://www.stomatologie-implantaty.cz/
Zaplatíš si, ale práce je, řekla bych, kvalitní.

Aries6
Generální žvanilka 21823 příspěvků 2 inzeráty 15.03.18 20:56
@Aries6 píše:
Brno http://www.stomatologie-implantaty.cz/
Zaplatíš si, ale práce je, řekla bych, kvalitní.

Nebo Třebíč, kdyby jsi to neměla moc z ruky. Ale na počkání, pochybuju. Musí udělat rentgen, probrat to s tebou. Vidím to min. na 3 návštěvy.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 15.03.18 22:26

Zkusila bych ten Dental Care, jak už tu někdo doporučoval. Osobní zkušenost (naštěstí) nemám, ale z okolí na ně slýchám chválu. ;)

růžový achát
Závislačka 3430 příspěvků 15.03.18 22:47

Souhlas s @Malaga, tu jedničku ti uděla nakonec a to ze dvou důvodu, jelikož pětky, šestky, sedmičky jsou důležité pilíře pro zachovaní výšky skusu a podle toho co zmiňuješ je to u tebe trochu více práce, buď trpělivá, a ten druhy duvod je, ze lidem se přední zuby nedelají hned, aby pak jeste vubec přišli, tskhle totiž mají větší motivaci. Zubaře neměň a pěkně spolupracuj. Podle mne je pravě dobrej a mysli to s tebou dobře ;).

Uživatel je onlineMalaga
Generální žvanilka 23397 příspěvků 15.03.18 23:12
@Anonymní píše:
Chodím tak rok, za tu dobu stihla snad všechno co by měla. Kanalky všechny vyčištění, kazy zaplombovane, při poslední návštěvě jsme řešili, že mi je zacne dělat, ale zase tak musela dělat něco. Dalsi termin za 4 mesice.To,že tu neberou tak snad za to nemohu.Dva roky telefonování, jestli berou.Zuby si čistit po každém jidle, nemohu za to :zed:. Prostě si chce pojistit, že tam přijdu znova.Jde o prachy, ne o zuby :cert: Neptala jsem se na názor, co si o mě myslíte. Ptala jsem se na To, jaka je možnost opravit ty zuby, abych nemusela koukat na ty znechucene pohledy, pokud stále nechápete, nepište do diskuze, děkuji
:roll:…no víc takových pacientů jako ty…naštěstí k nám chodí ti vychovaní…a těm rádi pomůžeme :mavam:
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

10 důvodů, proč nejezdit do Řecka: Tzatzikáři, tohle nečtěte!

Chorvatsko to sice není, i tak se Řecko mezi českými turisty těší velké... číst dále >

VÍME PRVNÍ: David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Je to kluk, nebo holka?

David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Jeho manželka Vendula mu v úterý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Reklama