Opravdu byste nikdy nepodvedli?

669
17.9.21 10:26

Opravdu byste nikdy nepodvedli?

Inspirovaly mne jiné diskuze. Opravdu byste nikdy nepodvedli, jak se tu většina lidí tváří?

Nemyslím cíleně…ale znáte to. Rutina ve vztahu, partner/ka na vás prdí, trocha alkoholu nebo šarmantní jedinec…opravdu byste za sebe dali do konce svého života ruku do ohně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18676
17.9.21 10:28

@mývalova žena příležitostí podvest jsem mela hodně a nikdy jsem to neudělala. S manželem jsem celkem 20let a tu potrebu jsem nikdy neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1542

Nemám to v úmyslu, ale ruku do ohně bych za sebe nedala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
@mývalova žena píše:
Inspirovaly mne jiné diskuze. Opravdu byste nikdy nepodvedli, jak se tu většina lidí tváří?Nemyslím cíleně…ale znáte to. Rutina ve vztahu, partner/ka na vás prdí, trocha alkoholu nebo šarmantní jedinec…opravdu byste za sebe dali do konce svého života ruku do ohně?

Ano, jako prvni tak na 100%. Jsem ten typ, co nezradi a to neni jenom ve vztahu.
A zaroven chlapovi ktery by me podvedl vim na 100% ze bych mu to odvedla, nehlede na nasledky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4784

Já ano, neumím lhát a měla bych do konce života morální kocovinu. To mi za to nestojí. Nebo takhle. Kdyby se mi to stalo, pro mě by to byl konec vztahu, protože bych to neuměla zpracovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annnemari
17.9.21 10:30

Ano nepodvedla. já si nevěru u sebe představit nedokážu. Jedině kdybych musela s někým nedobrovolně žít a zamilovala se do jiného.

Příspěvek upraven 17.09.21 v 10:39

• Citovat
  • Nahlásit
11485
17.9.21 10:34

Přítele jsem povedla, ale tam ten vztah prostě nefungoval a nějak jsem tušila, že on taky není úplně svatý. S manželem tu „potřebu“ vůbec nemám a nestalo by mi to za to. Taky hlavně kvůli dětem. Ale co bude třeba za 20 let nikdo neví :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6057
17.9.21 10:38

Ne, nepodvedl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.21 10:43

Podvedla jsem v drivejsich vztazich a nedokazala to pak zpracovat a vzdycky to skoncilo do par dni rozchodem, ne ze bych se priznala, ale nemohla jsem dal pokracovat s takovou lží. Vzdy se to ale stalo, kdyz uz byl ten vztah nejak nalomenej a me to moc nebavilo. Mladá a blba. :lol: Ted bych uz nepodvedla, manzela si vazim, vim, co u me nevera udela a nikdy bych uz nezahodila manzelstvi a nerozbila rodinu kvuli nejakymu povyrazeni.

• Citovat
  • Nahlásit
23021
17.9.21 10:43

Život je tak barevnej a vtipnej, že dokud se kdokoliv nepřesýpá v urně, tak mu ty prohlášení o věrnosti prostě nebudu věřit. A ani sobě. Nikdy jsem nikoho nepodvedla a že příležitostí bylo a na věky to o sobě fakt tvrdit nebudu. Jsem realista…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6057
17.9.21 10:44
@Janli píše: Život je tak barevnej a vtipnej, že dokud se kdokoliv nepřesýpá v urně, tak mu ty prohlášení o věrnosti prostě nebudu věřit. A ani sobě. Nikdy jsem nikoho nepodvedla a že příležitostí bylo a na věky to o sobě fakt tvrdit nebudu. Jsem realista…

Já realista jsem, těch příležitostí bude časem méně a méně :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5058
17.9.21 10:45

Ne. A opravdu to nikdy nebylo nedostatkem příležitostí (jak se tu čas od času podsune). Nějak bych se nedokázala podívat manželovi do očí a dělat, že nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
429
17.9.21 10:47

No.. upřímně nevím, věřím že při návalu citů toho člověk udělá hodně, aniž by si pořádně uvědomovali co dělá..
Ale 100% vím že bych se pak ani nedokázala příteli podívat do očí, hnusila bych se sama sobě. Nestojí mi to za to, ale člověk nikdy neví, že..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2320
17.9.21 10:49

Za mlada bez skrupuli. Rutina me desila. Sex na jednu noc jako dobrodruzstvi. Zamest stopy. Zvedat si sebevedomi. Dneska ne. A tu ruku do ohne bych za sebe dala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.21 10:49

Taky jsem si to myslela, ale pak po dvaceti letech přišla krize, která spíš než krizí byla prostě ztrátou zájmu jeden o druhého, o vztah, o společné směřování. A v té době už jsem necítila potřebu věrnosti, ani já, ani on, takže než se to sesypalo úplně, jeli jsme si každý svou lajnu - aniž bysme si to vlastně řekli. A svědomí mě ani netrápilo. Přesto prosím anonym, nikdo v mém okolí to neví, byly to soukromé záležitosti, tak to nepotřebuju vyslepičit tady.

Prostě nikdy neříkej nikdy.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat