Reklama

Opravdu dobrý kadeřník/ce z Ostravy na dlouhé vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pepermintka
Zasloužilá kecalka 984 příspěvků 24.01.18 21:25
opravdu dobrý kadeřník/ce z Ostravy na dlouhe vlasy

Ahoj holky…potrebuji prosim nejaky tip na opravdu dobrou kadernici ci kadernika z Ostravy..mam opravdu huste dlouhe vlasy, ktere potrebuji nutne sestrihat a provzdusnit..po­kazde kdyz jsem chtela prostrihat, odchazela jsem jako oskubane kure, ztencene konce, nepravidelny tvar, no proste hruza..takze se bojim se nechat jakkoliv ostrihat, nechavam pouze konecky..hledam nekoho kdo to opravdu umi s dlouhymi vlasy, bez nejakeho serezavani britvou ci protencovani.­.dojedu kamkoliv, moc diky za tipy ;)

Reklama

Reakce:

Zireael
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 24.01.18 22:09

Zkus tady https://www.facebook.com/…93012940827/, mám taky dost husté vlasy, i když poměrně jemné, a jsem spokojená.

tali98
Kecalka 311 příspěvků 25.01.18 06:15

Doporučuji kadeřníka Martina Grubra http://www.btwostrava.cz/…4/index.html
:palec:

Pepermintka
Zasloužilá kecalka 984 příspěvků 25.01.18 11:29

Super holky moc diky..mrknu ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >