Opravdu dobrý kadeřník/ce z Ostravy na dlouhé vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pepermintka
Zasloužilá kecalka 984 příspěvků 24.01.18 21:25
opravdu dobrý kadeřník/ce z Ostravy na dlouhe vlasy

Ahoj holky…potrebuji prosim nejaky tip na opravdu dobrou kadernici ci kadernika z Ostravy..mam opravdu huste dlouhe vlasy, ktere potrebuji nutne sestrihat a provzdusnit..po­kazde kdyz jsem chtela prostrihat, odchazela jsem jako oskubane kure, ztencene konce, nepravidelny tvar, no proste hruza..takze se bojim se nechat jakkoliv ostrihat, nechavam pouze konecky..hledam nekoho kdo to opravdu umi s dlouhymi vlasy, bez nejakeho serezavani britvou ci protencovani.­.dojedu kamkoliv, moc diky za tipy ;)

Reklama

Reakce:

Zireael
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 24.01.18 22:09

Zkus tady https://www.facebook.com/…93012940827/, mám taky dost husté vlasy, i když poměrně jemné, a jsem spokojená.

tali98
Kecalka 304 příspěvků 25.01.18 06:15

Doporučuji kadeřníka Martina Grubra http://www.btwostrava.cz/…4/index.html
:palec:

Pepermintka
Zasloužilá kecalka 984 příspěvků 25.01.18 11:29

Super holky moc diky..mrknu ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama