Opravdu dobrý kadeřník/ce z Ostravy na dlouhé vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pepermintka
Zasloužilá kecalka 984 příspěvků 24.01.18 21:25
opravdu dobrý kadeřník/ce z Ostravy na dlouhe vlasy

Ahoj holky…potrebuji prosim nejaky tip na opravdu dobrou kadernici ci kadernika z Ostravy..mam opravdu huste dlouhe vlasy, ktere potrebuji nutne sestrihat a provzdusnit..po­kazde kdyz jsem chtela prostrihat, odchazela jsem jako oskubane kure, ztencene konce, nepravidelny tvar, no proste hruza..takze se bojim se nechat jakkoliv ostrihat, nechavam pouze konecky..hledam nekoho kdo to opravdu umi s dlouhymi vlasy, bez nejakeho serezavani britvou ci protencovani.­.dojedu kamkoliv, moc diky za tipy ;)

Reakce:
Zireael
Ukecaná baba ;) 1756 příspěvků 24.01.18 22:09

Zkus tady https://www.facebook.com/…93012940827/, mám taky dost husté vlasy, i když poměrně jemné, a jsem spokojená.

tali98
Kecalka 317 příspěvků 25.01.18 06:15

Doporučuji kadeřníka Martina Grubra http://www.btwostrava.cz/…4/index.html
:palec:

Pepermintka
Zasloužilá kecalka 984 příspěvků 25.01.18 11:29

Super holky moc diky..mrknu ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >