Opravdu je krize ve vztahu mezi 5. a 7. rokem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.19 22:27
Opravdu je krize ve vztahu mezi 5-7 rokem?

S manželem jsme svoji 5 let a žijeme spolu 7 let. A mám pocit že nas tento rok navštívila krize. Jak jste prezili krizi vy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
nika1988
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 13.09.19 22:42
@Anonymní píše:
S manželem jsme svoji 5 let a žijeme spolu 7 let. A mám pocit že nas tento rok navštívila krize. Jak jste prezili krizi vy?

u nas zacala prvni velka krize po 6 letech a trvala rok tenkrat, ted mame uz rok krizi zase po 6 letech a myslim, ze uz ji neustojime :oops: Takze u nas po 6.Ale co tak sleduji pary v okoli, prvnich 5 let je to dobry a pak to vesmes zacina, takze uz si s toho delam srandu, ze je partnery potreba stridat po petiletce :D

nika1988
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 13.09.19 22:48
@Anonymní píše:
S manželem jsme svoji 5 let a žijeme spolu 7 let. A mám pocit že nas tento rok navštívila krize. Jak jste prezili krizi vy?

a to k cemu ses ptala:prvni krizi jsem prekonala tim, ze manzel dostal rozum(vlastnim pricinenim si zadelal na vazne zdravotni komplikace)pochopil, ze takhle to dal nejde, sel do sebe a bylo po krizi.Ted uz to vidim blede, ale resime uplne jiny problem

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.19 22:49

Tak po těch 5-6 to začalo, v 7 vyvrcholilo. Dala jsem mu na výběr, že to klidně můžeme skončit, ale on nechtěl. Další půl rok až rok nez jsme se z toho vyhrabali. Pak jsme se i vzali, pořídili spolecne bydlení. Ted nám běží rok 13. Jako trochu krize je. Máme roční dítě, není tolik času jeden na druhého, hlavne váznou témata konverzace, nejsme tak sportující jako před dítětem.. uvidíme za rok kam se to posune, ale snad to zvládneme tentokrát líp a nějaké hlubší se ubranime

Kelen
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 13.09.19 22:52

U nás byl složitý druhý a třetí rok-takové to vymezování hranic. Šestý rok byl krasný, sedmý rok je taky super. Tak buď to teprve přijde a nebo jsme si to vyžrali už na začátku :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.19 22:52

A jinak já ohlásila od kdy přestávám brát antikoncepci, začala cvičit, hubnout a víc se o sebe starat. Tak asi zacal i zase žárlit. Teď tím, že se vracím do práce, aby bylo si o čem povídat. Děláme ve stejném oboru, ale jinak firma. Jinak kolikrát přišel domů a jen jsme vedle sebe seděli, protože to málo co se přes den stalo už věděl z poslaných fotek

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.19 22:55

Neco na tom bude. My jsme se po 7 letech malem rozvedli, manzel udelal mega pruser a malem nas stahnul na dno. I pravnik mi radil rozvod :roll: Ale ustali jsme to. Uz je to nekolik let a nase manželství je dal stastne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.19 00:00

Holky my slavíme a pár dnů desetileté výročí svatby. Pořád se moc milujeme :srdce:. Takže u nás naštěstí zatím ok. Pravidlo 5-7 let tudíž nefunguje rozhodně vždy.
Taky se někdy pošňafeme, taky máme určitý (a to dlouhodobý) problém, za který ovšem ani jeden z nás nemůže, i když trochu narušuje vztah, přesto to nevzdáme, řešíme to právě proto, že se moc milujeme. A taky u nás nechybí humor a nadhled na hodně věcí, tomu taky přikládám velkou část důvodu, proč to pořád funguje.

Poštolka J
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 14.09.19 00:11

My jsme spolu 19 let a z toho 14 manželé a o žádné roční krizi nic nevím. Pár nedorozumění bylo, ale neříkala bych tomu krize, ba mám pocit, že ho miluji a vážím si ho rok od roku víc.

Janli
Extra třída :D 10174 příspěvků 14.09.19 00:38

Rozešli jsme se, vyjasnili jsme se svoje priority a životní postoje a po čtyřech letech jsme se k sobě vrátili… :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.19 00:58
@Anonymní píše:

Jsem 2× rozvedená a vždy po 5 ti létem manželství. Něco na tom je…

smutný.smajlík
Povídálka 16 příspěvků 14.09.19 05:48

Jojo, po pěti letech vzplanulo to největší peklo a šli jsme od sebe pryč.
Naši žijou v krizi celý život a furt jsou spolu :roll: :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.19 06:57

U nas nejvetsi 10. rok po narozeni dcery. Malem jsme se rozvedli. Pak jak kdy, nekdy lepsi nekdy horsi, faze :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.19 07:19

My jsme nikdy žádné vážné problémy neměli, ani jsme se nikdy nehádali. U nás přišla krize cca 4.rok..Né hádky, ale spíš nuda..Nějak se nám vytratily témata k povídání a komunikace začala váznout. Netrvalo to dlouho, asi 3-4 měsíce, ale málem jsme šli od sebe, dokud jsme si nevyjasnili, co nám vlastně vadí. Teď jsme spolu 8 let a rozhodně máme nejšťastnější období za celou dobu, prostě to tak přišlo :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.19 07:21

Jsme spolu 12 let a první velká krize přišla po 6letech, to jsme ustáli, od té doby uběhlo dalších 6 let a opět máme krizi, jsem z toho nešťastná.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama