Opravdu je Lady Gaga ošklivá?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
silona
Kecalka 155 příspěvků 06.10.18 01:00
Opravdu je Lady Gaga ošklivá?

Byla jsem v kině na krásném novém filmu A star is born s Bradley Cooperem a Lady Gaga. Byla jsem překvapená, že Lady Gaga je obecně vnímaná jako ošklivá, případně žena s vnitřní krásou, nevšední krásou a podobně. Mirka Spáčilová o ní píše…nemá a ani nemůže oslnit krásou, pouze osobností. A já to moc nechápu, přijde mi to drsné. Ve filmu mi přišla krásná snad v každé scéně…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
veria
Generální žvanilka 23799 příspěvků 1 inzerát 06.10.18 01:57

Film jsem neviděla, ale kdyz se podívám na její fotky na google - Jo, je dost ošklivá. Takovej babochlap… :nevim:

marg
Ukecaná baba ;) 1819 příspěvků 06.10.18 02:28

Poslední dobou se mi rozhodně líbí víc. Ale jak začínala být slavná v ČR, před těmi xx lety, tak mi tedy přišla opravdu hrozná. Respektive jsem si myslela, že je to převlečený chlap, nějaký zpívající transvestita. Teď ale když má decentní make-up, tak bych řekla, že hezká je, taková nevšední, ale hezká. Film nevím, ten vůbec neznám.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 06.10.18 06:46

Ona jde s trendy a neboji se nic ukazat. Takze pak ten face vypada kolikrat silene, jen kvuli trendy-spatnymu liceni. Me se ale vzdycky i tak libila

Xsvel
Kecalka 404 příspěvků 06.10.18 07:41

Mně přijde hezká. Ale já všeobecně víc ocenim nevšední krásu než prvoplánově hezké princezničky ( napr. blondýnky s malým nosem, nafuknutými rty a prsy :D ).

HSY
Kecalka 134 příspěvků 06.10.18 07:46

Taky mi nepřijde nijak ošklivá. Dost jí tedy vzhledově pomohla plastika nosu, ta se v jejím případě povedla. Občas se dělá škaredou sama, např. hluboké výstřihy, kde si nechá úmyslně splácnout prsa do dvou povislých placek…

Tichošlápek
Extra třída :D 10921 příspěvků 06.10.18 07:47

Ano, mne ošklivá pripada. A milionům dalších lidi se bude líbit. Vnímání krásy je individuální

Tableta
Závislačka 4127 příspěvků 06.10.18 07:50

Mně se líbí moc, pokud teda na sobě nemá šílený kreace. Ale když se člověk podívá na její Instagram z doby, kdy ještě chodila s Taylorem a vyhledá si fotky bez make-upu, tak prostě musí uznat, že je opravdu půvabná.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 06.10.18 07:52

Sem koukla na fotky. Jo, je docela hezka. Ale ona si to dela sama tema svejma prisernyma kostymama.

Caboverde
Kecalka 179 příspěvků 06.10.18 07:56

Spacilova je zakomplexovana jezibaba plna jedu. Jeji recenze uz ze zasady nectu. Nedavno byla v talkshow Honzy Dedka a zvedal se mi z ni kufr, je to arogantni egoista a jeste navic skarada baba. Proti Joanne nic nemam. Oproti Spacilce je to miss world.

malá_holka
Kelišová 5823 příspěvků 06.10.18 08:06

ve filmu vypada lip, je takova osklive hezka

g.sandova
Závislačka 3812 příspěvků 06.10.18 08:11

Mně na ni nepřipadá nic oskli ého. Vždy měla moc hezky obličej. Dělala že sebe maskaru. Byla ale vždy moc hezká

g.sandova
Závislačka 3812 příspěvků 06.10.18 08:12

Jdu si google Spacilovou

Caboverde
Kecalka 179 příspěvků 06.10.18 08:12

Tvl, to mě zase nadzvedlo. Vychlastaná, vyhulená bába se shnilým chrupem bude kázat cosi o kráse. Lady Gaga podporuje přeživší sexualizovaného násilí, protože byla sama jeho obětí. Jaké ušlechtilé činnosti se věnuje Spáčilka (?), leda tak plivání jedu. Ať táhne bába, ta je stejně krásná uvnitř i na povrchu. Ne nadarmo se říká, že se ti duševní krása časem vryje i do tváře.

Caboverde
Kecalka 179 příspěvků 06.10.18 08:14

@g.sandova Dej si na YouTube 7 pádů Honzy Dědka se Spáčilkou

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Divoká jízda po StarDance: Mišík na koloběžce, Onder nese zapomenuté střevíce

A je to za námi. Devátá řada taneční show StarDance má nového krále tanečního... číst dále >

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >