Opravdu je normální dávat dětem jíst a pít cokoliv?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pikola
Generální žvanilka 20160 příspěvků 05.11.14 21:56
Opravdu je normalni davat detem cokoliv?

Pisu z mobilu asi to nebude dokonaly, ale co uz..
Rozladila mne diskuze na fb kde matky argumentuji tim, co nam matky vsem davaly a ze jsme to prezili a proto je normalni davat 3m detem mleko, po sestinedeli bramborovou kasi, na dudlik med, cokoladu, v pul roce parky.. A vubec je divne dite kojit dele nez 6m. Jsem divna ja nebo chci svemu diteti dat dobry zaklad do zivota a tyranizuju ho pitim neslazene vody, nedavanim kravskeho mleka ktere btw v 15m nechce..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 29 Další »
Reakce:
Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 05.11.14 21:58

Jsou lidi co jsou podle popisu extremni, ale zas jsme pak my normalni ci ke vsemu pristupujem racionalne a budem mit zdrave deticky :lol:

smudlik.esta
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 05.11.14 21:58

Normální to určitě není!

Babišovka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 22:00

Víš co oni na jednu stranu říkají že kdysi jsme jedli všechno a nic nám nebylo a na druhou stranu říkají že kdysi bylo vše kvalitnější :roll:
tchán cpe synovi v roce margotku a diví se proč řvu…

Lychee13
Závislačka 3140 příspěvků 05.11.14 22:00

Do roku jsem nedala nic, co nesměl a nedělala to ani moje máti se mnou. ;)

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 05.11.14 22:01

Normální to není, ale přehnaně to řešit taky ne. Dneska je zase doba pití jen vody, UM nejlépe do tří let, slovo párek je sprosté slovo i v pěti letech, kravské mléko je bílá smrt…taky přehnané

Šarlota4
Extra třída :D 10651 příspěvků 05.11.14 22:01

Ja dostavala od pul roka svickovou ( mamka mi ji dala ochutnat a js uz nic jineho nechtela ) ale normalni mi to neprijde.

veria
Generální žvanilka 24683 příspěvků 1 inzerát 05.11.14 22:01

Ja teda neznam nikoho, kdo by v dnesni dobe mimina takto krmil :nevim:

pikola
Generální žvanilka 20160 příspěvků 05.11.14 22:01

No ne mne vadi argument ze u nas jako malych nikdo neresil alergie, bylo jen jedno um tak proc se dnes krmi podle nejakych tabulek. Ano, kazdeho dite ale co je tohle za argumenty ze my jsme to taky prezili?

asha
Nadpozemská drbna 29599 příspěvků 1 inzerát 05.11.14 22:02

@pikola Jako prezili dokdy? :lol: No a to zdravi…taky zadna slava :roll: Nicmene i lekar musi byt z neceho ziv a co teprve ta spousta farmaceutu, ze jo? :nevim:
Tohle je vecny tema. Na podobny kecy se vykasli a delej si to po svym ;)

Margery
Extra třída :D 10563 příspěvků 6 inzerátů 05.11.14 22:03

Taky jsem to tam četla… mají ty matky štěstí, že se jim neprojeví nějaká brutální alergie u těch prcků…

Taky jsem hned ve čtyřech měsících nadšeně nacpala kašičku od hami, ale po probdělé noci s ucpaným prckem mě to teda docela přešlo… a vzhledem k mým alergiím jsem si dávala pozor, co mu nabízím. Dnes má intoleranci laktozy, vyloučené veškeré mléčné výrobky ze stravy a jsem ráda, že jsem přistupovala takhle opatrně, mohlo to být ještě horší :nevim:

Jinak pro rýpalky, moje dítě opravdu není pokojová květinka, kterou bych krmila výhradně podle tabulek a nedala mu ochutnat něco „normálního“. Ochutnal omáčky, nabízela jsem párek, nabízela jsem čokoládu. Nicméně často odmítl a já mu to přece nutit nebudu :nevim:

a.n.o.n.y.m.n.í 2
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 05.11.14 22:04

Taky chci dát dětem to nejlepší, ale řídit se tabulkama taky nechci.. salozřejmě párky 6. měsících je trochu extrém, ale zas na druhou stranu, ale zas ty matky mají svym způsobem pravdu, trocha medu a dudlíku nikoho ještě nezabila.. třeba moje, starší dcera ( 4 roky ) nechce od malinka moc pít, vodu nebo neslazenei čaj bych do ní nedostala, tak nezbylo nic jinýho, než čaj sladit.. a co, taky jí o nezabije, pořád lepší sladkej čaj, než aby nepila.. kdybych měla dávat jen to co správně „mam“ tak už je dcera dehydratovaná a hladová, protože né každý dítě si pochutná na brokolici třeba ;-)

Ostruzina80
Povídálka 19 příspěvků 05.11.14 22:04

Co je „normální“ netuším, ale to, co popisuješ je názor většiny. No, já jsem ráda, že patřím k té menšině :lol:

Leny77
Kelišová 6901 příspěvků 05.11.14 22:05

Tak přežít se dá spousta věcí, ale s jakými následky? Dělej to, co sama cítíš jako nejlepší pro své dítě :palec:.

Lonette
Závislačka 2698 příspěvků 05.11.14 22:05

Já tyhle řeči ukrutně nesnáším. Já jsem důkazem, že jsem to přežila. Mamka mě dávala do pasivního sedu - celoživotně mám velké problémy se zádami. Od třetího měsíce jem byla na sunaru a teď mi mamka vykládala jak nám přislazovala kaše, abychom je dobře jedli. Celý život bojuju s váhou.
Takže já jsme přesvědčená, že dobrý základ je strašně důležitý. Proto dceru kojím, nic jí rozhodně nepřislazuji, kupuju zdravé potraviny, cvičím s ní vojtovku, protože má špatnou motoriku. Snažím se užívat co nejmíň chemie. Děti vydrží všechno, ale vše má své následky.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 29 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >