Opravdu kvalitní makeup, který vydrží...

Anonymní
10.7.21 21:12

Opravdu kvalitní makeup, který vydrží...

Dobrý večer,
ráda bych od zdejších korespondentek získala doporučení na kvalitní makeup, který skutečně vydrží v původním stavu od cca 6.00- 16.00h.
Mám spíše suchou pleť a bokužel od dětství popraskané červené žilky na tvářích :(
Při použití běžných značek jako např. Rimmel, Dermacol, Maybeline už po obědě vypadám jako naprosto nenalíčená :,(.
Ale možná dělám chybu, protože používám pouze makeup a pudr.
Předem děkuji za každou radu :srdce:
Nechci se moc chlubit tím, že se nedokážu kvalitně nalíčit, proto anonym Děkuji za pochopení.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1414
10.7.21 21:21

Dobrou zkušenost mám s tímto, ale cena je trochu vyšší. Dá se jinde na internetu občas sehnat i se slevou. Např. na Notinu. :) https://www.fann.cz/…ige/726/4479

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10203
10.7.21 21:23

Estee lauder double wear stay in place.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8653
10.7.21 21:26

HOlky já bych se přidala s dotazem, jak bylo v uvodu kvalitní co vydrží, ale třeba ted v horku, aby nebylo vidět, že tam něco je- plet tvář se zahřeje a jakoby se začne hodně lesknout…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18133
10.7.21 21:41
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
ráda bych od zdejších korespondentek získala doporučení na kvalitní makeup, který skutečně vydrží v původním stavu od cca 6.00- 16.00h.
Mám spíše suchou pleť a bokužel od dětství popraskané červené žilky na tvářích :(
Při použití běžných značek jako např. Rimmel, Dermacol, Maybeline už po obědě vypadám jako naprosto nenalíčená :,(.
Ale možná dělám chybu, protože používám pouze makeup a pudr.
Předem děkuji za každou radu :srdce:
Nechci se moc chlubit tím, že se nedokážu kvalitně nalíčit, proto anonym Děkuji za pochopení.

Tak hlavně krém, bázi, foundation, pudr. A z kvalitnich mi seděli Estee Lauder nebo MUFE

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33651
10.7.21 21:49

Nedám dopustit na BB krém od Missha
https://www.notino.cz/…male-baleni/
Má vynikající hodnocení, nedám na něj dopustit. Vynikající poměr ceny a výkonu. Jo a důležitá věc - čím ten make up nanášíš. Já mám plochý štětec a s ním se to do kůže úžasně zapracovává. Je to trvanlivější než jen nanášení pouhými prsty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15132
10.7.21 21:55
@karkarka píše:
Estee lauder double wear stay in place.

Souhlasím, tento je skvělý. Zvládá to i pod respirátorem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2600
10.7.21 22:02

https://m.yves-rocher.cz/…jici_make-up?… používám. Tento a jsem moc. Spokojená 😊vydrží nedělá mapy za mě fajn 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33651
10.7.21 22:03
@nozu píše:
Souhlasím, tento je skvělý. Zvládá to i pod respirátorem.

má ale kapátko, nebo se mýlím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6456
10.7.21 22:48

Pouzivam podkladovou bazi, potom jen tonovaci rozjasnovac a nasledne sypky pudr. Vydrz cca 14h, v horku nic netece, neni to hutne, staci pres den jen prepudrovat.
Podkladova baze Loreal, rozjasnovac bych musela vygooglovat a pudr Yves Rocher.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
10.7.21 23:01

Tak u zmíněných „drogerkových“ bych ani celodenní výdrž neočekávala. Chce to nějaký kvalitní, podle typu pleti. Za mě např. Dior Backstage.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
248
10.7.21 23:34

Neporadím s make-upem, ale popraskané žilky jdou odstranit laserem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1941
11.7.21 02:31
@Burj Chalifa píše:
má ale kapátko, nebo se mýlím?

Ne, nema kapatko. Nema nic, kdyz si nedokoupis pumpicku. Ale i kdyz je to vopruz, pouzivam ho taky. Je totiz fakt nejlepsi. Pouzivam ho pres 10 let a zatim zvlada i vrasky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat