Opravdu léky před umelým oplodněním dělají tohle?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 07:13
Opravdu leky pred umelym oplodnenim delaji tohle?

Prosim o anonym, jelikoz nikdo nevi ze svagrova pujde na umele oplodneni.Muj dotaz smeruje k tomu ze svagrova se snazila s bratem 2 roky o mimco ( podle me je to jeste kratka doba). Podstoupili nekolik inseminaci ale bratr ma malo,,pulcu" a mala pohyblivost. Tak ze jim doporucili umele oplodneni, ona ted bere cca mesic nejake prasky kvuli tomu ( ja tomu nerozumim). Je kvuli tomu uz mesic na neschopence, kdyz jsem ji videla, tak ona se neudrzi ani na nohach, porad ji je pry spatne a mota se ji hlava.To ty leky opravdu udelaji tohle? Ona je takovej vecnej bebickar, porad ji neco je a dela ze vseho haloo, kdyz ji jen neco zaboli. Bratr okolo ni beha a strasne se o ni boji, ja kdyz jsem ji videla, tak jsem take dostala obavu..Ale nevim jestli jen neprehani.Vase zkusenosti?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Heivka
Závislačka 3878 příspěvků 17.03.19 07:29

Teda vás bych za příbuznou nechtěla. Já sice umělým oplodněním neprošla, ale pomáhala jsem kamarádce kterou ty léky složily tak že nebyla schopná nic kromě ležení a zvracení a to je to ženská co by rozchodila i zlomenou nohu. Jinak po roce neúspěšného snažení se doporučuje zjistit jestli je problém a oni problém mají, tedy konkrétně on ho má. A že kolem ní lítá to je jen dobře protože ona riskuje zdraví aby mohli mít dítě. Jinak si dovolují odhadnout že vy sama děti buď nemáte nebo jste jedna z těch šťastných co prožívá těhotenství v pohodě fyzické i psychické. Takže ano je možné že je jí hodně zle a je jenom dobře že budoucí otec není sra.ka co utíká před problémy.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1889 příspěvků 17.03.19 07:29

Každý snáší léky a bolest jinak. A i kdyby přeháněla, nic ti do toho není ;) Tohle řešení cizích soukromých problémů mi leze na nervy. Zeptej se jí samotné, jestli náhodou nepřehání, když tě její blaho tak zajímá.

Uživatel je onlineHalamka
Závislačka 3983 příspěvků 17.03.19 07:35

A ptáš se, jak ji ulevit nebo pomoc? Ne, vlastně jen chceš vědět, že je to hypochondr a chudák brácha. Kdybys byla normální, tak dotaz politika třeba všeobecně, jinak. Ale takhle jsi z toho vyšla jako mrška :mrgreen:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 13652 příspěvků 17.03.19 07:36

Ano, muže ji byt takto zle, ano, bratr kolem ní má rotovat a starat se. A moje zkušenosti - nemáš žádnou obavu, jen do toho strkáš nos a chceš drbat švagrovou aspoň na netu, když v reálu si to nelajzneš

jkra
Nadpozemská drbna 27435 příspěvků 17.03.19 07:38

Tyjo,to je stesti,takova svagrova. Ona to tezko hraje.kdyby to bral bracha,ptas se stejne.?

lachtanice86
Echt Kelišová 7627 příspěvků 17.03.19 07:38

A proč se ptáš? Chceš jí pomoct nebo pomlouvat?

Rive
Ukecaná baba ;) 1610 příspěvků 17.03.19 07:41

Já jsem tak neskutečně šťastná, že jsem vyvdala naprosto normální rodinu.

A heč, můj manžel kolem mě běhá a stará se i když jsem úplně v pořádku :palec:

Uživatel je onlinefree333
Generální žvanilka 23442 příspěvků 17.03.19 07:43
@Anonymní píše:
Prosim o anonym, jelikoz nikdo nevi ze svagrova pujde na umele oplodneni.Muj dotaz smeruje k tomu ze svagrova se snazila s bratem 2 roky o mimco ( podle me je to jeste kratka doba). Podstoupili nekolik inseminaci ale bratr ma malo,,pulcu" a mala pohyblivost. Tak ze jim doporucili umele oplodneni, ona ted bere cca mesic nejake prasky kvuli tomu ( ja tomu nerozumim). Je kvuli tomu uz mesic na neschopence, kdyz jsem ji videla, tak ona se neudrzi ani na nohach, porad ji je pry spatne a mota se ji hlava.To ty leky opravdu udelaji tohle? Ona je takovej vecnej bebickar, porad ji neco je a dela ze vseho haloo, kdyz ji jen neco zaboli. Bratr okolo ni beha a strasne se o ni boji, ja kdyz jsem ji videla, tak jsem take dostala obavu..Ale nevim jestli jen neprehani.Vase zkusenosti?

Nepřehání.
Bohužel situace je ještě horší, krom toho, že jí opravdu může být špatně, se už víc mluví o tom, že tyhle horm. koktejly mohou způsobit vznik rakoviny.

Např. ted článek v HN, bohužel se zobrazí jen kousek, mají to tam placené …

https://domaci.ihned.cz/…trana-nadeje

lilith1
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 17.03.19 07:48
@Anonymní píše:

S tebou bych nechtela sdilet dvojdomek..

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 17.03.19 07:48

Me leky na ivf zadne videlne potize nedelaly. Krome obcasneho boleni bricha, ne nijak extra velkeho, jsem mohla fungovat uplne normalne. Ale tim netvrdim, ze takovy stav tvoje svagrova mit nemuze. Nejsem doktor. A taky kazda zenska muze mit ty kombinace leku na ivf jine, nebo nejake leky navic.

1mila2
Zasloužilá kecalka 765 příspěvků 17.03.19 07:58

Me spatne nebylo, az po odberu me bolelo bricho (asi 3dny). Pribrala jsem 8kg behem mesice. Ale stalo to za to :srdce: :srdce: :srdce:
Chlap at kmita, nic jineho udelat nemuze, tak alespon tohle. Kdyby si ten muj mel pichat injekce, tak zkolabuje :think: a jsme bez deti :lol:

Šáruší
Ukecaná baba ;) 1358 příspěvků 17.03.19 08:14

No ty jsi slípka, tebe bych chtěla mít za švagrovou. Podle tebe je dva roky snažení málo, podle tebe by mohla přehánět, protože je bebíčko…ty máš dost. Starej se o sebe a nestrkej nos do věcí, do kterých ti nic není.

ugluk
Hvězda diskuse 45770 příspěvků 17.03.19 08:16

Tohle je asi hlavní důvod, proč jsem neměla potřebu sdělovat to na potkání, aby to pak rodina a známí řešili na každým rohu :zed: Je hezký, že jsi anonymní, ale dotyčná se v tom může snadno poznat a jakožto neplodné pravděpodobnost výskytu na tomhle serveru není nulová. Už jenom to, že víš, že snaha dva roky není žádná dlouhá doba.
Jinak ne - já fungovala normálně. Ale s každým hormony cloumají jinak. Předpokládám, že bude pod neustálým lékařským dohledem, takže tuhle starost o její „normálnost“ bych ponechala povolanějším než neznalý švagrový a ženským na emiminu.

pristelepe
Kecalka 118 příspěvků 17.03.19 08:17

Poteš koště … dva roky ti přijdou málo? A ten zbytek tvého dotazu je taky lahůdka… jo, je ji blbě. A ty, místo , abys ji pomohla se užíráš tím, zda to na vás hraje. Největší heeeerecka jsi tu ty. :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama