Opravdu se chlap nezmění k lepšímu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.14 19:35
Opravdu se chlap nezmění k lepšímu?

Děkuji za zachování anonymity. Témat o téhle problematice je tady celkem dost. Zamilovala jsem se do chlapa sebestředného, který chce, aby vše bylo po jeho… vztah je teprve v začátcích, mně je 30, jemu 38 let. Jsme oba svobodní a bezdětní, takže takhle bychom se k sobě hodili, navíc se navzájem přitahujeme.
Trápí mě tohle- nechci zažít psychické ani fyzické týrání, o to fakt nestojím.
Myslíte, že se chlap dokáže změnit k lepšímu, má někdo přímo takovou zkušenost? Nebo naopak horší zkušenost, že se chování zhoršuje?
Děkuji…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 04.10.14 19:37

Nepotesim :-( Usebe i z okoli mam pouze priklady zhorseni :-(

Lizzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.14 19:38
@Anonymní píše:
Děkuji za zachování anonymity. Témat o téhle problematice je tady celkem dost. Zamilovala jsem se do chlapa sebestředného, který chce, aby vše bylo po jeho… vztah je teprve v začátcích, mně je 30, jemu 38 let. Jsme oba svobodní a bezdětní, takže takhle bychom se k sobě hodili, navíc se navzájem přitahujeme.
Myslíte, že se chlap dokáže změnit k lepšímu, má někdo přímo takovou zkušenost? Nebo naopak horší zkušenost, že se chování zhoršuje?
Děkuji…

8o tomu teda nerozumím, kvůli čemu ses do něho zamilovala?
jinak ne, lidi se nemění. mladší možná ano, ale v tomto věku už ne.

Eveelin
Echt Kelišová 9662 příspěvků 04.10.14 19:38

Na začátku to je obvykle lepší než později… Výrazně se vše zhorší po narození dětí. Takže, jestli už teď pochybuješ, je to na pováženou. Zkusila bych to probrat případně s psycholožkou - může mít větší vhled a více času s tebou vše probrat…

Gabulle
Ukecaná baba ;) 2324 příspěvků 04.10.14 19:38

Lidi se nemeni. Vyjemecne mozna, ale spolehat na to, ze ja mam doma vyjimku bych nechtela.

Příspěvek upraven 04.10.14 v 19:39

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34128 příspěvků 1 inzerát 04.10.14 19:38

Moje zkušenost - chování se jen zhoršuje, nezmění se nikdy.

berry4
Nadpozemská drbna 28360 příspěvků 04.10.14 19:39

Ne.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 04.10.14 19:39
@Anonymní píše:
Děkuji…

ne, nedokáže.. na zázraky nevěřim, ze zkušenosti - pokud je takový už teď, bude to jen a jen horší.

obrazek
Echt Kelišová 9868 příspěvků 04.10.14 19:40

Rika se, ze co ti na chlapovi nesedi pred svatbou, bude par let po svatbe mnohem horsi. je to pravda. takhle staryho chlapa nepredelas. ba naopak, ted ptacka lapaji, takze se urcite snazi. bude hur…

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 04.10.14 19:40

Možná někde nějaký takový chlap existuje, ale já se s ním nesetkala, ani o něm neslyšela.
Daleko větší pravděpodobnost myslím je, že se to bude s věkem ještě zhoršovat.

sissi79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.14 19:42

Nikdy se nezmeni. Ba po opadnuti zamilovanosti nebudes stihat zasnout :(

bobesci
Kecalka 108 příspěvků 04.10.14 19:45
@Anonymní píše:
Děkuji…

Můžu ti ze své zkušenosti rict ze se opravdu nezmění

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 04.10.14 19:46

Ne, na 99,9 procent se nezmění.

Makin
Závislačka 2965 příspěvků 04.10.14 19:49

Nezmění a v tomhle věku už určitě ne

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.14 19:51
@Anonymní píše:
Děkuji…

ne podle me se nezmeni a nemá to cenu :pankac: max se na chvili prizpusobi ale pak se to stejne vrati do tech koleji v jakých to bylo drive :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dominik Hašek pro Expres: Šikanovali mě, ale i já sám jsem dělal to stejné

Bývalá hokejová legenda, Dominik Hašek (54) od útlého věku žil jenom hokejem.... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >