Opravdu tam něco vidí? Už mám obavy..

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.11.19 18:35

Opravdu tam něco vidí? Už mám obavy..

Zdravím holky,
jdu s takovým dotazem… Dcera má skoro 3 roky a vždycky, když je tma, tak jde do ložnice a rožíná tam, nechce tam být sama, furt mi tvrdí, že tam je bubák. Když jednu noc spala, tak za mnou z ložnice do obýváku doletěla, že tam je bubák a nechce tam být.
Upřímně i mě to už začíná docela děsit :lol: jenže z čeho má strach? Ze tmy? Nebo tam snad fakt někoho vidí? Přece jen ta dětská fantazie.. zažil někdo něco podobného?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
93
19.11.19 18:45

Moje dcera 2 a půl roku měla to samé :zed: dělala to snad měsíc defakto denně a ještě mi ukazovala na jedno stejné místo na stropě v rohu. Dokonce kvůli tomu i šíleně plakala a pocuravala se z toho takže jsme museli usínat s ní u nás v posteli a už je to teda naštěstí pryč :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
356
19.11.19 18:45
@Anonymní píše:
Zdravím holky,
jdu s takovým dotazem… Dcera má skoro 3 roky a vždycky, když je tma, tak jde do ložnice a rožíná tam, nechce tam být sama, furt mi tvrdí, že tam je bubák. Když jednu noc spala, tak za mnou z ložnice do obýváku doletěla, že tam je bubák a nechce tam být.
Upřímně i mě to už začíná docela děsit :lol: jenže z čeho má strach? Ze tmy? Nebo tam snad fakt někoho vidí? Přece jen ta dětská fantazie.. zažil někdo něco podobného?

Děti mají v tomhle věku bujnou fantazii a všemožné strachy, ale prý taky dokáží vidět, nebo cítit nadpřirozeno. Nechala bych ji u sebe, dokud má strach. Moje dcera spala do tří let u mě, taky měla strach být sama, pak v pokojíčku, asi do šesti a teď je jí devět a spí zase u mě :D ještě nedávno měla strach ze tmy a teď když spí v pokoji tak musí někde něco svítit, aby v klidu usnula.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1280
19.11.19 18:51
@Anonymní píše:
Zdravím holky,

Já si myslím že tam je nějaký stín co ji připadá jako kdyby tam něco bylo.Sama když v noci otevřu oči tak vidím nějaký stín (kytka, lampa, cokoli) co připomíná třeba i postavu. Buď bych ji nechala u sebe nebo dala nějaké tlumené světlo. Jako dítě jsem chodila do ložnice k rodičům často taky jsem se bála ve tmě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1309
19.11.19 18:56

Syn, když mu byli 4 roky, začal v noci šíleně plakat a křičet. Prý měl u postele bubáka.
Od té doby (3/4 roku) se mě pokaždé před spaním ptá, jestli tam není žádný bubák.
Teď o víkendu mi vyprávěl, že byl celý bílý a koukal na něj.
Upřímně, doufám, že se mu jen něco zdálo. Docela mě to děsí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.19 19:25

Já jako dítě taky viděla bubáky a utíkala spát k mámě do postele a kolikrát mne našli ráno pod postelí, když jsem se k nim asi nevydrápala a usla na zemi. Byla jsem potichu jak myška, aby mě bubák nechytil, abych se neprozradila. Pamatuji si to doteď, postava a hrozný pocit. Všichni se mi smáli nebo mi vysvětlovali, že je to hloupost. Někdo je na tyto věci citlivější. Každé dítě má nějaké strachy. Pokud ale něco vidí, rozhodně bych to nepodceňovala. Intuice a vnitřní pocit je důležitý. Něco v pokojíčku změňte, odpoutejte pozornost dítěte například medvídkem, který hraje nebo svítí, když se zmáčkne. Něco mezi nebem a zemí je. Energie jsou všude a sami je předáváme i přijímáme, tak jako příroda a někdo prostě vnímá víc. Doteď vím, kde mám být a kde ne. Netuším jak a proč, nehloubám o tom, nestuduji tuto problematiku a myslím si, že jsem realista. Vlastně se těchto témat straním a celkem i bojím. Doteď mi to nahání hrůzu, když cítíte tlak nebo jak to popsat a víte, že tam nemáte být. A pak se dozvíte, že se na tom místě stalo třeba něco hrozného. Ale tak samo vnímám i dobré energie /nevím jak jinak to nazvat/ a vím, že umí i chránit. Takže držím palečky a buďte vždy prosím pro dítě náručí bezpečí a jistoty. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
28733
19.11.19 19:29

Fantazie pracuje, mě se taky kolikrát stane, že se v noci vzbudím a vidim obrys lampy a leknu se, že tam někdo stojí :lol: pořiďte ji noční lampičku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2305
19.11.19 19:41

U nás to bylo to samé. Potom jsme koupili lustr v Obi, který svítí různými barvami a od té doby už se nebojí :) Usínají za světla a jsou spokojený. Máme už takový rituál, že si každý večer můžou vybrat, jakou barvičku chtějí a opravdu mi od té doby nejenže usínají sami, ale i se méně budí. Dneska mají modrou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3746
19.11.19 20:21

Deti vidi nadprirozene veci a bytosti, jsou jeste spojene s jinymi svety. Snazila bych se ji uklidnit nebo spat u ni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
19.11.19 20:35

Dcera, za par dni 2 roky, dneska prisla s tim, ze mame v komore pana… Leze tam od mala, zavira se tam a pak chce, abych ji chodila otevrit. Dneska zase a kdyz vylezla, tak ze tam byl pan. :roll: tak jsme tam sly spolu, podivat se, videla, ze nikde nic neni. Snad se to nebude rozvijet. Ja jsem posera… Snad nebude po me. Chci ji koupit nocni oblohu, projektor na strop na usinani. Posledni dobou, kdyz ji davam spat, tak se snazi prodlouzit muj odchod z pokoje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat