Opravdu teplé kalhoty na zimu (těhotná)

Anonymní
27.9.20 21:44

Opravdu teplé kalhoty na zimu (těhotná)

Ahoj, potřebovala bych tip na nějaké teplé kalhoty na zimu. zatím bříško vidět není a až budu v pokročilejším stádiu, tak už bude jaro.

Pořebovala bych tedy nějaké hodně teplé kalhoty teď na zimu (v džínách je mi zima, ty nosím jaro - podzim, něco teplejšího).

A ideálně, aby byly trchu elastické nebo volnější. O modu mi opravdu teď nejde, spíš aby šly povolit. Zas je mít na gumu mi přijde už blbé, když v nich chci chodit do práce, tak by neměly moc vypadat jako tepláky…

Máte nějaké tipy?

Jedny hodně teplé kaloty slušnáčtějšího typu jsem si kdysi kupovala v MS, ale zapínání bylo na zip..

oml. se za anonym, ale jestě nejsem ani na konci 1. trimestru. Bříško už ale trošičku roste a tak to chci řešit už teď, protže jsem byla na procházce a jak se ochladilo, vrátila jsem se s uplně zmrzlými stehny a hyžděmi.
Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3902
27.9.20 21:47

A co nějaké softshelky?
https://www.jozanek.cz/…lvie-p11880/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7680
27.9.20 21:47

Já jsem vrstvila, našla jsem „chlupaté“ leginy a na to jsem nosila manšestráky s tím pružným pasem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7680
27.9.20 21:49
@Martha03 píše:
A co nějaké softshelky?
https://www.jozanek.cz/…lvie-p11880/?…

ty jsou moc hezké

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.20 21:50

To vrstvení mě taky napadlo, ale ted mám legíny a plus všechny kalhoty slim, takže si budu muste koupit nějaké volnější, abych pod to ty leginy mohla vzít. A asi když už, tak ideálně taky na gumu…a těžko říct, kde hledat. Byla jsem zvyklá kupovat vždy slimky, tak ani nevím, kd se koukat po jiných. Možná v Zaře a Mangu by mohli mít takové ty „mrkváče“, co jsou teď moderní, tam by se to dalo schovat. Ale ty vypadají, že jsou jen lehké bavlněné. Myslela jsem do mrazu přes leginy ještě něco teplejšího? :oops: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
413
27.9.20 21:52

Taky jsem vrstvila. Silné punčochy a džíny. Tuším oboje z Lidlu, těhotenské.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3902
27.9.20 21:55

@bublinek no jo. Známá je měla loni a taky jsem si říkala, že když bych byla těhotná na zimu tak si je taky koupím. Vypadají moc hezky a bylo vidět, že jsou kvalitně šité.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7680
27.9.20 21:57
@Anonymní píše:
To vrstvení mě taky napadlo, ale ted mám legíny a plus všechny kalhoty slim, takže si budu muste koupit nějaké volnější, abych pod to ty leginy mohla vzít. A asi když už, tak ideálně taky na gumu…a těžko říct, kde hledat. Byla jsem zvyklá kupovat vždy slimky, tak ani nevím, kd se koukat po jiných. Možná v Zaře a Mangu by mohli mít takové ty „mrkváče“, co jsou teď moderní, tam by se to dalo schovat. Ale ty vypadají, že jsou jen lehké bavlněné. Myslela jsem do mrazu přes leginy ještě něco teplejšího? :oops: :lol:

koukni na těhotenské oblečení v Lidlu, koupila jsem tam právě ty manšestráky, hrubší, zimy jsem přežila dvě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.20 22:31

Super, díky moc. kouknu na Lidl a budu vrstvit :)

• Citovat
  • Nahlásit
3860
28.9.20 00:31

Hele, nevím, ale já bych si rovnou koupila těhotenské kalhoty místo obyčejných. Jak budeš sedět, bude tě to hrozně tlačit. První trimestr ještě dobrý, ale druhý už v tom nedáš. Já bych ti mohla poslat zateplené tlusté elasťáky, ale ty jsou tak na procházky na ven, do práce už ne. Každopádně určitě doporučuju jít už rovnou do těhu věcí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.20 07:48

Já vím, ale až mi poroste břicho opravdu hodně, ve 3. trimestru, tak už bude zase jaro. Jen ted potřebuju něco do mrazů na menší pupek. A na to by stačily nějaké obyč volnější věci. Tak zatím budu vrstvit.

nevadí mi nosit něco přes břicho, ale hodně mi vadí když ty kalhoty mají končit pod břichem. Nemám ráda ani bokovky. A to ani když je tam ten proužek, přijde mi nedostatečně teplý. Myslím, že to vychytám a nějk nakombinuju. Ted je zima, bude mráz a do velkého břicha mám ještě 4 měsíce. A na poslední trimestr už bude teplo (březen, duben a tak). A na to obyčejné těhotenské legíny už mám. Zatím se připravuji na mráz Díky :)

• Citovat
  • Nahlásit
1547
28.9.20 17:45

Mně bylo nejtepleji v teplých bavlněných punčocháčích (gumu jsem hodně povolila a natahovala jsem je přes břicho) v kombinaci se sukní a nákolenkami. Ruply mi totiž staré těhotenské kalhoty a na tu dobu, než jsem mohla vyrazit koupit nové, jsem vymyslela tuhle alternativu - a nakonec jsem u ní zůstala :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7680
28.9.20 19:48

Teď se vrací laclové kalhoty, tak co pohledat takové, je to volné přes pupík a vrstvit pod to můžeš, teda pokud Tě tyto kalhoty nijak neuráží :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat