Opravení zubů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kačka1982
Povídálka 29 příspěvků 18.03.19 09:45
Opravení zubů...

Zdravím maminky! Potřebuji radu. Mám syna a v červnu mu budou 4 roky. Opravdu hodně se mu kazí zuby, některé už jsou opravdu ve špatném stavu a budou muset ven. V únoru jsme měli jít na ošetření všech zubů v celkové narkóze do Motola, ale týden před nástupem musel syn na akutní operaci se střevy???. Teď hledám jinou alternativu k ošetření zubů. Nechci aby syn šel v tak krátké době pod další narkózu. Už by to byla 4 narkóza od jeho narození a už mám z další strach. Mohla by mi některá z Vás doporučit stomatoligickou kliniku kde by mu postupně dávali zuby do pořádku? Třeba i pod analgosedací. Kde by byli trpělivý, hodní a uměli s dětma pracovat.
Syn už se doktorů celkem bojí. Jsme ze středních Čech, tak někde třeba Praha a okolí. Moc děkuji za všechny rady.

Reakce:
Mišule86
Kecalka 263 příspěvků 18.03.19 09:50

Asi to máš trochu z ruky, ale za mě dětská klinika FN Plzeň. Jezdím tam s dcerou od jejích dvou let a spokojenost naprostá. Je jí 10 a zubařů se nebojí, díky skvělému přístupu. A to jsme si zažili opravdu hodně, včetně tří operací horní čelisti, následná protézka, teď se chystáme na rovnátka. Nedám na tuto kliniku dopustit.. A taky to nemáme zrovna blízko (hodina a půl cesty autem), ale zvládali jsme i kontroly po 10ti dnech.

unuděná
Echt Kelišová 7785 příspěvků 18.03.19 09:51

@Kačka1982 Chodíme sem: http://www.pekarek.dental/…ce-strasnice
S dětmi to skutečně umí, analgosedaci nabízí, ale je to soukromá klinika, takže samozřejmě ceny vyšší. Myslím ale, že pokud má zoubky v tak hodně špatném stavu, bude pro něj snesitelnější další celková narkóza, než několik (desítek) návštěv a normálních ošetření.

Lynette
Echt Kelišová 8751 příspěvků 18.03.19 09:53

Dent medico- opravení všech kazu během jedné analgosedace.

Kačka1982
Povídálka 29 příspěvků 18.03.19 09:54
@Lynette píše:
Dent medico- opravení všech kazu během jedné analgosedace.

Já si to vše obvolám. Děkuju za tip :)

Kačka1982
Povídálka 29 příspěvků 18.03.19 09:56
@unuděná píše:
@Kačka1982 Chodíme sem: http://www.pekarek.dental/…ce-strasnice
S dětmi to skutečně umí, analgosedaci nabízí, ale je to soukromá klinika, takže samozřejmě ceny vyšší. Myslím ale, že pokud má zoubky v tak hodně špatném stavu, bude pro něj snesitelnější další celková narkóza, než několik (desítek) návštěv a normálních ošetření.

Já už se opravdu další narkózy bojím. Jak píšu už by to byla jeho čtvrtá :thinking:. Ať čistíme zuby,jak čistíme tak jdou do háje. Dr. říkala že se není čemu divit po tom co má za sebou.

unuděná
Echt Kelišová 7785 příspěvků 18.03.19 09:57

@Kačka1982 Chápu, jen myslím, že pokud jde o trhání v nějakém větším rozsahu, tak by to pro něj bylo lepší „zaspat“. Ale oni ti na těch dobrých klinikách určitě poradí :palec:

Kačka1982
Povídálka 29 příspěvků 18.03.19 09:58
@Mišule86 píše:
Asi to máš trochu z ruky, ale za mě dětská klinika FN Plzeň. Jezdím tam s dcerou od jejích dvou let a spokojenost naprostá. Je jí 10 a zubařů se nebojí, díky skvělému přístupu. A to jsme si zažili opravdu hodně, včetně tří operací horní čelisti, následná protézka, teď se chystáme na rovnátka. Nedám na tuto kliniku dopustit.. A taky to nemáme zrovna blízko (hodina a půl cesty autem), ale zvládali jsme i kontroly po 10ti dnech.

To nevadí,já bych jela klidně i dál. Jen aby se mu pomohli. Už si fakt nedokážu představit že by měl jít na další operaci i když by to bylo jen se zubama.

Mišule86
Kecalka 263 příspěvků 18.03.19 10:02
@Kačka1982 píše:
To nevadí,já bych jela klidně i dál. Jen aby se mu pomohli. Už si fakt nedokážu představit že by měl jít na další operaci i když by to bylo jen se zubama.

Ani nevíš, jak tě chápu, dcera má už za sebou pět operací a já taky doufám, že další už nepřijdou. Někdy tomu ale prostě nezabráníš.. Držím palce ať si vybereš správně a ať vám pomůžou co nejšetrněji :kytka:

Kačka1982
Povídálka 29 příspěvků 18.03.19 14:44
@Mišule86 píše:
Ani nevíš, jak tě chápu, dcera má už za sebou pět operací a já taky doufám, že další už nepřijdou. Někdy tomu ale prostě nezabráníš.. Držím palce ať si vybereš správně a ať vám pomůžou co nejšetrněji :kytka:

Je to hrozné vid? Já se teď po té třetí operaci zase bojím aby něco nepřišlo. Pořád ho pozoruji. Chci právě zkusit cokoli jiného než ho dát pod další narkózu. Ty předchozí narkózy byla nutnost, jeho stav byl ohrožující na životě. Ale aspoň teď hledám zda by nešlo ty zuby udělat jinak:thinking:.

Kačka1982
Povídálka 29 příspěvků 18.03.19 14:47
@unuděná píše:
@Kačka1982 Chápu, jen myslím, že pokud jde o trhání v nějakém větším rozsahu, tak by to pro něj bylo lepší „zaspat“. Ale oni ti na těch dobrých klinikách určitě poradí :palec:

Ano, když nám nic jiného nezbyde tak to bude tak jako tak muset podstoupit,ale aspoň zkouším zda by to nešlo jinak:thinking:. Už aby to měl za sebou.

Váš příspěvek
Reklama