Opravený zub - zuby nedoléhají

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aliana
Povídálka 47 příspěvků 29.01.17 19:46
Opravený zub - zuby nedoléhají

Hezký večer. V pátek jsem byla u zubaře a opravil mi přední trojku(kterou mám, veřte nevěřte, stále mléčnou).Měla jsem tam kaz, tak to vyčistil, a zadělal bílou plombou. Jenže teď když skousnu, mám pocit, že se mi dotkne jen ta nová trojka s tou protilehlou a ostatní zuby nedolehou správně k sobě :(,nebo možná se dotknou, ale rozhodně ne tak dobře, jako předtím. Je to nepříjemné a některá jídla se mi i špatně koušou. Tu spodní trojku mám navíc takovou špičatější, takže asi kvůli tomu to nesedí, jak má…Musím si na to prostě zvyknout, nebo se s tím dá něco dělat…?Nemáte někdo s něčím podobným zkušenost? Díky moc.

Reakce:
leryl
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 29.01.17 19:49

Zavolala bych k zubaři a domluvila si konzultaci, popř. úpravu.

Taky jedna
Extra třída :D 11945 příspěvků 29.01.17 19:50

Skočte si k zubaři, on vám to ještě trošku jemně zbrousí.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29715 příspěvků 29.01.17 19:55

Kdepak zvyknout.Zuby do sebe mají zapadat a nemáš o tom vědět. Bílá plomba jde ubrousit, někdy stačí milimetr sem, kousek tam.

Heivka
Závislačka 3618 příspěvků 29.01.17 20:09

K zubaři a on vám to dobrousí, já občas na přebroušení bílých plomb jdu i třikrát. Na křesle nikdy nepoznám jestli je to OK nebo to někde vadí, vždycky na to přijdu až po vyzkoušení v provozu. Můj zubař už si zvyknul a sestra mi dává termín na přebroušení při odchodu z ordinace :mrgreen:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29715 příspěvků 29.01.17 20:11
@Heivka píše:
K zubaři a on vám to dobrousí, já občas na přebroušení bílých plomb jdu i třikrát. Na křesle nikdy nepoznám jestli je to OK nebo to někde vadí, vždycky na to přijdu až po vyzkoušení v provozu. Můj zubař už si zvyknul a sestra mi dává termín na přebroušení při odchodu z ordinace :mrgreen:

přesně. A na doléhání a skus zubů se používají na takové černé papírky.

Alkata
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 29.01.17 20:24

Kdyz ti to dělal tak se neptal zda ti tam neco vadí? Běžně se to hned zarovnava. Urcite bez k zubaři zpátky.

DeniMajk
Povídálka 15 příspěvků 29.01.17 20:53

Měla jsem to samé a nechala jsem to tak s tím, že je to v pohodě a určitě si zvyknu. Zvykla jsem si, ale asi po 2 měsících mě začal šíleně bolet. Z nadměrné zátěže mi odumřel, zánět atd… Takže určitě si zajdi.

Aliana
Povídálka 47 příspěvků 29.01.17 21:31

Díky, zajdu si tam.Ty papírky na skousnutí mi dával, ale neptal se na nic, a já s anestezií taky prostě nejsem schopná posoudit, jestli je to ok, nebo není.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >