Opraví mi někde kabátek? - Viz foto

1309
27.7.13 12:44

Opraví mi někde kabátek?Viz foto

Ahoj holky, jsem strašná nešika, kromě šití neumím plést ani háčkovat :-).Přes snahu mi to nejde (ale jinak vařit a vše umím, ať nejsem za blbce :-) ).Mám tenhle modelový kabátek viz fota, byl dost drahý, je to takový spíš přehoz přes ramena. Nevím, zda je to nějak pletené atd.,je to tvořené zkrátka takovými oky viz foto. V horní části ale oka povolují viz fota. Dá se to někde opravit, věděly byste? Jsme z Prahy. Příp. i když se najde šikulka, která za poplatek opraví, ať prosím písne SZ. Nerada bych o něj přišla. Děkuje a zdraví nešika :-) :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31603
27.7.13 12:56

A sušíš ho naležato, když vypereš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4466
27.7.13 13:15

Že ty jsi ho mokrej vyvěsila za konce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4734
27.7.13 13:19

Myslim, ze to neni tvoje chyba. Tohle nekdy uplety delaji, staci, kdyz je tupejsi jehla a prerizne nit, je to povoleny od rantlu nahore, pokud dobre koukam.
Nebo staci nekde zatrhnout a nitku odstrihnout a uz to jede.
Opravit by to urcite slo, dej pozor na manipulaci s tim ted, at si oka nerozjedes po celem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
27.7.13 13:26

@Gladys jo,susim, nevesim ho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
27.7.13 13:46

Co zkusit se zeptat na Fleru? Je tam spousta šikovných lidí. Tipuju to na uteklý oka. Moc dobře to na fotce není vidět, ale myslím že to je pletené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
27.7.13 13:54

@kolozubka oni mi vymazali poptavku, ze pry nejsou inzerce na opravy, da se tam dat jen poptavka na vytvoreni nejakeho dila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bamba
27.7.13 14:41

@yourlady Podle mě je uteklé očko, a mělo by to jít opravit háčkem na háčkování. Zachtit očko na konci toho rozjetého a po nitce protahovat.

• Nahlásit
  • Citovat
12272
27.7.13 15:47
@yourlady píše:
@kolozubka oni mi vymazali poptavku, ze pry nejsou inzerce na opravy, da se tam dat jen poptavka na vytvoreni nejakeho dila

Tak zkus přímo někoho oslovit vzkazem. Najdi si nějakou pletařku, co tam má pěkný věci a napiš jí SZ. Tohle jsem nevěděla, že inzeráty na opravy se tam nesmí dávat. To je pro mě novinka. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
27.7.13 15:47
@bamba píše:
@yourlady Podle mě je uteklé očko, a mělo by to jít opravit háčkem na háčkování. Zachtit očko na konci toho rozjetého a po nitce protahovat.

Ono to tak jednoduché není, když chceš obnovit ten vzor, tak to dá docela práci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bamba
28.7.13 07:26

@kolozubka Máš pravdu, ono se to podle obrázku zas až tak posoudit nejde, ale podle mě to není tak těžké spravit, zdá se očka vzít nejdřív druhé a vrátit se. Podle mě by to opravil kdokoliv, kdo umí háčkovat.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama