Opravné daňové přiznání - navýšení příjmu

Anonymní
26.5.16 11:09

Opravne danove priznani- navyseni prijmu

Lze podat opravne danove prohlaseni za rok 2015,–? Potrebujeme o malinko navysit prijmy, tak by se dalo vyhodit posledni zaplacene faktury a toto zavest jako osobni vydaj. Ale lze to? Nepostvu na sebe kontrolu z financaku? A normalne bych jen vratila cast preplatku co mi byla vyplacena? :think: poradi mi nekdo? Dekuji anonym, nechci aby se tu vedelo, ze podnikam

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6901
26.5.16 11:32

Jde to. Půjde o dodatečné přiznání. A budete navyšovat příjmy nebo snižovat výdaje? Kontrolu na sebe nepoštvete, splést se může každý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6901
26.5.16 11:33

Ještě doplním - nezapomeňte na opravné přehledy S a ZP.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.16 11:42
@Hanula1212 píše:
Jde to. Půjde o dodatečné přiznání. A budete navyšovat příjmy nebo snižovat výdaje? Kontrolu na sebe nepoštvete, splést se může každý.

navýšit, snížit neee :mrgreen: prostě bych poslední zaplacené faktury vzala a zahodila a tím pádem dojde k navýšení o nějakých 12-20.000,– Ale je jasné, že to spletení nebude, že jo :think: Ale zase stát dostane od nás další peníze na daních, tak to by snad nemělo vadit. A to normálně teď předělám, v pondělí odvezu a je. pak mi jen přijde nedoplatek? Sociálku a zdravotko je jasné, tam taky zaplatím :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
6901
26.5.16 11:54

Takže snižujete výdaje, ne! Můžete říct, že jste omylem započítali přijatou fakturu dvakrát. Státu to vadit nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat