"Opruzenina" na krku - nic nepomáhá - pomoc

26
20.5.16 08:19

"opruzenina" na krku,nic nepomáhá,pomoc

Mám čtyřměsíční holčičku a má ošklivou „asi opruzeninu“ nebo už zkrátka podrážděnou kůži na krku. Na bříško dávám často, oblečení ke krku nemá, zkoušela jsem to mazat už vším, Bepanthen, Weleda na opruzeniny, i jen omyvat, dva týdny ráno a večer opatrně omyju, osuším a namažu Imazolem krempastou, ale nevidím žádné zlepšení.. posledních pár dni zkouším Infadolan, doktorka mi včera dala Fucidin H, ale když jsem si přečetla příbalový leták, tak váhám jestli použít, abych tím spíš neuškodila. Nevíte co s tím prosím nebo to přejde.? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2028
20.5.16 08:27

@Doris26 Zkoušela jsem na to úplně všechno co píšeš, ještě pimafucin a odvar z řapíku lékařského. Vše pomohlo vždy jen na chvilku. To mimčo z toho musí prostě vyrůst. Pořád se starej, oplachuj, vysušuj a mazej a ono to pozvolna přejde, jak dítě odroste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
913
20.5.16 08:33

Syn to měl taky jako mimčo, ještě horší než je na fotce. Nepomohlo nic. Jediné co trochu pomáhalo byl sudocrem. Ale časem jak už hezky držel hlavičku to zmizelo samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4263
20.5.16 08:34

Sudocrem zkus

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
453
20.5.16 08:36

A co zkusit Imazol?

Aha, to si uz zkousela, prehledla jsem… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
20.5.16 08:40

My jsme taky zkoušeli všechno možné. Nakonec nám dětský lékař dal recept na imacort je to podobne imazolu, ale imacort obsahuje navíc kortikoidy. A za dva dny používání a bylo vidět zlepšení. Používali jsme dokonce asi jen 4 dny.Pak už jen imazol asi 3 dny a bylo to vyléčené. Tak třeba to zkusit také.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
20.5.16 08:41
@novakova.t píše:
Sudocrem zkus
@novakova.t píše:
Sudocrem zkus

Dekuji moc. Ten Sudocream jsem taky asi dva dny zkousela a taky mi to neprislo lepsi. Tak ten Fucidin taky myslite nepouzit, preci jen jsou to steroidy a kdyby si to matla do oka, udela to zakal… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
20.5.16 08:41
@Lenkahusa píše:
@Doris26 Zkoušela jsem na to úplně všechno co píšeš, ještě pimafucin a odvar z řapíku lékařského. Vše pomohlo vždy jen na chvilku. To mimčo z toho musí prostě vyrůst. Pořád se starej, oplachuj, vysušuj a mazej a ono to pozvolna přejde, jak dítě odroste.

Dekuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
20.5.16 08:42

A náš prcek to měl taky horší než na fotce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
20.5.16 08:42

Moje malická 2m to má také hodně, okoupeme, pořádně to vysusim a namazu sudocremem a musím říct že za poslední tři dny se to hodně zlepsilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12199
20.5.16 08:43

Řepík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2054
20.5.16 08:52

Nám doktorka na kůži nejvíc doporučuje modrou indulonu, a zatím pomáhá ze všeho nejlíp :D fucidin malá dostala jednou na příšerně zanícený exém po celém bříšku s radou, že ho mám používat co nejmíň a co nejkratší dobu, na ten krk bych ho asi taky nedávala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.5.16 08:53

Zkus vydrzet s tou weledou. My meli krcek taky hodne opruzeny a za 3 dny po welede ho ma krasne rozovoucky. 8)
P. S. Cerny caj take pomohl. Omyvat. Hoodne vysusuje a stahuje.

Příspěvek upraven 20.05.16 v 08:54

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28885
20.5.16 08:54

Určitě na kožní. A Fucidinu bych se nebála. Je na plísně, možná má tvoje dcerka AE plísńového charakteru. Pomáhá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6756
20.5.16 08:55

Syn to měl v podpaží, pomohla genciánka. Stačilo dvakrát potřít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama