Opruzenina z nedostatku pití?

41
16.1.20 19:55

Opruzenina z nedostatku pití?

Zdravím vespolek. Dcera 10,5 měsíce. Zacla mě pri kojení přes den neuvěřitelně kousat. Takže jsme omezili pouze na noční kojení. Přes den dostává um a vodu. Snažím se jí dávat hodně polévek, aby měla dost tekutin. Protože ty vody nevypije moc. A ted k otázce. Poprvé se mi oprudila a to totálně. Hrozně moc. Už jsme byli u lékařky. Koupeme v hypermanganu a má masticku. Dnes druhý den a zatím bez zlepšení. Plenek má pocuranych dost. 6-8 ks. Myslíte že to může být z málo tekutin?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9621
16.1.20 19:58

Nerostou ji zuby? Naše to měly vždycky takhle, naprd se kojily i opruzeniny byvala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
766
16.1.20 20:04

Jine plenky? Nebyva moc navlecena, ze se poti? Prujem? Nejhorsi je prujem od zubu, staci chvile v te pokakane pline a je opruzenina na svete. Malemu množství tekutin bych to moc neprisuzovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
16.1.20 20:07

@Tarinka rostou, prorezava se jí dvojka nahoře. A už poměrně dlouho. Jenže všude píšou opruzenina 3-4 dny a my to máme týden a fakt se to nelepší. Přijde mi že naopak se to rozliza. :nevim: nevím, jak ji ulevit. @marka123 a plenky máme pořád stejné, byly jiné ubrousky, ale už 3dny zase ty stejně co vždy a pořád hrůza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
16.1.20 20:13

Pokud je opruzena, tak vynech ubrousky.. Nebo nejlepe je vynech uplne. Na opruzeniny je dobry sudocrem, ja ho patlam temer na vsechno.. A kdyz budou suche, promazat bepanthenem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
766
16.1.20 20:15

@Andys89 urcite nepouzivat ubrousky ted, po kazde pline umyt vodou a vysusit do sucha, pripadne necim namazat. A menila bych pliny casteji, klidne po jednom curani, ted dokud se to nezpravi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1366
16.1.20 20:32

Když se mi mladší takhle hodně oprudila, používala jsem místo vlhčených ubrousků mycí olej Medvídek od Eone

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
16.1.20 21:08

@Jukat @marka123 nepoužívám teď žádný ubrousky, jen myju vodou a nechávám ji dost i bez, aby to vetralo.. @7.straka aha, díky za tip. Jdu objednat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9621
16.1.20 22:00

A jako má od dr mastičku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu