Opruzeniny po umělém mléku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9
13.4.21 09:34

Opruzeniny po umelem mleku

Zdravim vsechny maminky,

chtela bych se zeptat jestli jste se nektera nesetkala s necim podobnym. Mame holcicku 7,5 mesice a pred 3 tydny mela prujem. Meli jsme nasadit dietu a vynechat i vse mlecne. Vysadili jsme tedy i umele mleko a misto toho dostavala odvar z ryze s ryzovou kasi.
Kdyz jsme se ale znovu vratili k umelemu mleku tak se zacala po kazde stolici hodne opruzovat.
Nemate nekdo podobnou zkusenost?
Do te doby nez jsme umele mleko na cas vysadili s nim nemela nejmensi problem, tak nevim jestli si musi zvyknout a opruzeniny prejdou nebo jestli to budu muset resit nejak jinak, jen tedy nevim jak.
Predem dekuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60018
13.4.21 09:39

A jiné příkrmy nedostává? Protože to se stává při zavádění příkrmů. Jak je ta stolice, moč agresivnější, tak to má vliv na kůži (vysvětlovala dětská tehdy). Častěji přebalovat, větrat a mazat. A od roku jsem děti dávala na nočník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
13.4.21 09:42

Stalo se mi to u dcery v podobnem veku, kdyz jsme prechazeli z UM 1 na UM 2 stejne znacky, myslim, ze se tehdy zaroven upravovala receptura, ktera ji nesedla. U nas to vyresila zmena znacky, ale trvalo mi par dni (mozna tydnu), nez jsem prisla na to, cim to je, zvazovala jsem i intoleranci na laktozu. Drzim palce, at je male brzy lip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
13.4.21 09:45

Prikrmy uz ma 2 mesice, jen jsme take po dobu diety omezili jejich pestrost jen na brambory, ryzi, mrkev, banan a jablko a nemlecne kase. Pred nekolika dny jsme se zase vratili k normalnimu prikrmovani, ale po tech opruzeniny nemela, to az ted kdyz jsme znovu nasadili naplno umele mleko bez ryzoveho odvaru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat