Opuchlá půlka obličeje, točení hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 2 inzeráty 25.04.18 16:41
opuchlá půlka obličeje, točení hlavy

Ahojky:!
včera mi opuchla půlka obličeje( myslela jsem, že jsem se prostě špatně vyspala, ležele, co já vím :nevim: :zed: ) tak jsem to neřešila, aled když už to bylo i večer začala jsem bejt trochu nervozní:( no nic, využila jsem únavy syna a usnula s ním v ve 20h., noc v klidu, spala jsem krásně :) ale ráno :pocitac: :pocitac: úpět napuchlý obličej, k tomu mi bylo pěkně blbě, klepala jsem se, ( beru AD-cypralex prři atace PA oxazepaM, tak jsem si je loupla) a nic :( bylo mi čím dál hůř:( točila se mi hlava, nakonec jsem i zvracela a to jsem už prostě sehnala odvoz i hlídání a šup k dr, jenže tam jako nic nezjistil, :roll: :D :D prostě nateklá půlka huby, na zubním nic, na orl nic :zed: :zed: teď teda čekám na výsledky krve, ale dobře mi teda není a upřímně? se svejma nervama čím víc se v tom budu pitvat, tím hůř mi bude :D :D

takže se chci zeptat kdo z vás zažil něco podobnýho a co to nakonec bylo atp… :)

děkuji za reakce :D :mavam:

Reklama

Reakce:

Monchichik
Závislačka 3722 příspěvků 25.04.18 16:53

Párkrát jsem otekla v obličeji, byla to alergická reakce na ovoce, pokaždý na jiné. Nemůžeš otéct po těch prášcích, nevzala sis třeba nějakou blbou kombinaci?

LucyCaelum
Nováček 8 příspěvků 25.04.18 16:55

Zdravíčko :mavam:
Tak to jsme na tom úplně stejně včera ráno se probudím a opuchlá půlka levé strany a trvá to do teď, ale už to není tak hrozné… akorát sem tedy nezvracela, ale moc k tomu nechybělo vypadala sem jak monstrum opuchlá tvář víčko no hrůza u dr nic nezjistili a zítra si mám zavolat na krevní obraz :D ale dr říkala, že to vypadá na alergie jak teĎ všechno kvete.. pyly… no jsem zvědavá :D

Chawa
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 25.04.18 17:02

Kliste, komar… Borelioza nebo neco jineho tohoto druhu?

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 2 inzeráty 25.04.18 17:36

@Monchichik to nee, ad beru už dlouuho :) tím to nebude, nicméně alergie, tj možné :nevim: :think:

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 2 inzeráty 25.04.18 17:39

@LucyCaelum jeee!!! je to sice hrozné, co teď napíšu, ale mám radost, že v tom nejsem sama :mrgreen: tak hlavně se pak ozvi, co zjistili, ptž mě to teda zajímá, na allegro jsem již objednaná, měla bys to udělat nejspíš taky :) :??:

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 2 inzeráty 25.04.18 17:40

@Chawa nooo… spíš nee :( klíště jsem něměla… poštípaná jsem často od něčeho, jak jsem venku s dětma :)

novakova.t
Závislačka 3173 příspěvků 1 inzerát 25.04.18 17:56

Bud muzes byt opucha ze ti nafouko na obličej z auta z otevřeného okna…to už jsem slyšela hodnekrat…nebo zánět uzlin…pr. priusnice me napadají. Těžko rict..

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 25.04.18 18:49

@PetraMerry natekla mi huba, byla to alergie.. u mne vtipně na dotek.. teď už mi nenatéká xicht, ale když se např poškrábu, tak mám půl dne otok, případně puchýře :mrgreen:

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 2 inzeráty 26.04.18 13:55

@LucyCaelum tak jak? mě vyšly testy, i zubní orl vše ok, vypadá to,,prej,, na nějakej sval či co… :?

LucyCaelum
Nováček 8 příspěvků 29.04.18 13:03

@PetraMerry no já oběhala ještě oční a alergo a mám zřejmně po porodu zhoršenou alergii na pyl takže mám radost fakt… :potlesk: :cert:

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 2 inzeráty 29.04.18 14:46

@LucyCaelum já alergická nikdy na nic nebyla :( ale allegro mě čeká 5,5, tak uvidíme, ja fakt, že oči mě štípou:( no každopádně mě čeká zítra dr, protože to točení lepší teda není a jsem z toho docela špatná :( ber to tak, že když je to,,jenom,, alergie, tak nejde o život :D RADOST TO POCHOPITELNĚ NEUDĚLÁ, ALE není to tragedie :) ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama