Opustí vztah při nesouhlasu

13
28.11.20 18:53

Opustí vztah při nesouhlasu

Ahoj, chci se zeptat na váš názor. Připadlo by vám normální, když by vám partnerka řekla, že pokud budete mít na věc nebo problém jiný názor než ona (=hrozící hádka), tak že se musíte ztotoznit s jejím názorem, přijmout ho za svůj a souhlasit s ním, nebo že vás jinak opustí? Že musíte být vděční za to, že ji máte, protože ona je mladší a může si jednoduše najít nového pertnera kdežto já ne (44)? :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
57214
28.11.20 18:55

@wagasak na to se musíš ve svém věku ptát???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9950
28.11.20 18:57

To je teda dobrá frajerka….aby se ještě nedivila 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
28.11.20 18:58

@Petra Z Mně to normální nepřijde, ale chtěl bych slyšet i názor jiných a pokud možno aby si je přečetla i partnerka.. Mám ji moc rád, ale toto mě prostě dostalo :,(

Příspěvek upraven 28.11.20 v 19:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3172
28.11.20 18:58

Ta tě odkopne úplně bez ohledu na to, zda názor přizpůsobíš nebo ne. Možná jen o měsíc později.
Promiň, ale působíš jako slaboch. Ty brečící smajlíky od chlapa ve středním věku taky nic moc. :?

Příspěvek upraven 28.11.20 v 18:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12964
28.11.20 18:59
@wagasak píše:
Ahoj, chci se zeptat na váš názor. Připadlo by vám normální, když by vám partnerka řekla, že pokud budete mít na věc nebo problém jiný názor než ona (=hrozící hádka), tak že se musíte ztotoznit s jejím názorem, přijmout ho za svůj a souhlasit s ním, nebo že vás jinak opustí? Že musíte být vděční za to, že ji máte, protože ona je mladší a může si jednoduše najít nového pertnera kdežto já ne (44)? :,(

Najdi si jinou, se kterou se nebudete nesmyslne hadat. 44 neni zadny vek :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1314
28.11.20 18:59

Tak ji nechte ten vztah opustit. To je nejrozumnější řešení. Proč byste chtěl chodit s někým, kdo má uvažování umanutého pětiletého?

PS: Mojí kamarádce je 30, před dvěma lety si vzala svého dnes 42 letého manžela. Mají dvě malé děti. Není pravda, že ve 44 jste odepsaný. Absolutně ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57214
28.11.20 19:01

@wagasak jako že si to přečte a najednou to bude jinak jo
Jen ať jde, hvězda :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12964
28.11.20 19:07

Citove vydirani

Tak se tomu rika. Od tohohle individua pryc. Bude se to zhorsovat :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6150
28.11.20 19:09

To by byla ta poslední věc co by na mě zkusila :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3526
28.11.20 19:10

Spíš se zeptej sám sebe, jestli tohle máš ve svém věku zapotřebí. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25438
28.11.20 19:11
@wagasak píše:
@Petra Z Mně to normální nepřijde, ale chtěl bych slyšet i názor jiných a pokud možno aby si je přečetla i partnerka.. Mám ji moc rád, ale toto mě prostě dostalo :,(Příspěvek upraven 28.11.20 v 19:00

Za to ona že má jen na prachy nebo nevím :roll: ti vysouložila mozek z hlavy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6159
28.11.20 19:11
@wagasak píše:
@Petra Z Mně to normální nepřijde, ale chtěl bych slyšet i názor jiných a pokud možno aby si je přečetla i partnerka.. Mám ji moc rád, ale toto mě prostě dostalo :,(Příspěvek upraven 28.11.20 v 19:00

Asi ji máš více rád než ona tebe. Pokud je schopna tě ze dne na den opustit, pak k tobě necítí vůbec nic. Ještě je ale možnost, že jen citově vydírá a je si tebou moc jistá. Až bude vyhrožovat, že odejde, tak řekni, ať teda jde. Aspoň budeš vědět na čem jsi. Pokud odejde, tak aspoň nebudeš udržovat mrtvý vztah a pokud zůstane, nebude už v pozici, v jaké se cítí teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
28.11.20 19:12
@wagasak píše:
Ahoj, chci se zeptat na váš názor. Připadlo by vám normální, když by vám partnerka řekla, že pokud budete mít na věc nebo problém jiný názor než ona (=hrozící hádka), tak že se musíte ztotoznit s jejím názorem, přijmout ho za svůj a souhlasit s ním, nebo že vás jinak opustí? Že musíte být vděční za to, že ji máte, protože ona je mladší a může si jednoduše najít nového partnera kdežto já ne (44)? :,(

V tom případě to není partnerka, ale malé vzteklé labilní nevyrovnané dítě.
O zralé dospělé ženě nemůže být ani řeč. A takové exotky mají bohužel i děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3526
28.11.20 19:14

Vypadá to, že je o hodně mladší. Mentálně možná tak o 30 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat