Orální sex až do konce

Anonymní
6.5.20 18:18

Orální sex, intimní diskuze

Ahoj všem, hned v úvodu bych prosila o zachování anonymity. Jinak smazat.

Dneska jsem měla poprvé s přítelem, se kterým jsem víc jak rok orální sex až do konce. :roll: Řeknu to narovinu, věděl, že do pusy nechci (kdysi jsme se o tom bavili), prostě stalo se… Nepoznala jsem, že už bude a on na sobě nic nedával vědět.
Udělal se mi do pusy, vyplipla jsem to, ale nebylo to schválně. To ne, prostě jsem se zakuckala při kouření a on zrovna v ten moment…

Potom co jsem přišla od něj za xx hodin domu, připadám si divně. Ani nevím jak to popsat…? Na jedné straně se mi to líbilo, o na druhé mě mrzí, že ne nerespektuje…??? Můj názor nebere v potaz???

A teď nevím prostě… Napsala jsem mu, že jsme se takto nedomluvili. Poslal mi jen smajlíka, smutného.

Přijdu si prostě divně, nevím jak to popsat :roll: :,( Omlouvá se pokud někoho pohorsim, kdyžtak téma smažte. Děkuji… Snad se vyjádří zkušené holky, ženy

Ps: on je starší, mě ne 20+, jemu 30-40 let

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2428
6.5.20 18:25

Nějak mi uniká, co chceš vlastně slyšet. Jestli dobrou radu, tak si domluv doučování ČJ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26324
6.5.20 18:33
@Anonymní píše:

Dneska jsem měla poprvé s přítelem, se kterým jsem víc jak rok orální sex až do konce. :roll: Řeknu to narovinu, věděl, že do pusy nechci (kdysi jsme se o tom bavili), prostě stalo se… Nepoznala jsem, že už bude a on na sobě nic nedával vědět.
Udělal se mi do pusy, vyplipla jsem to, ale nebylo to schválně. To ne, prostě jsem se zakuckala při kouření a on zrovna v ten moment…

Potom co jsem přišla od něj za xx hodin domu, připadám si divně. Ani nevím jak to popsat…? Na jedné straně se mi to líbilo, o na druhé mě mrzí, že ne nerespektuje…??? Můj názor nebere v potaz???

A teď nevím prostě… Napsala jsem mu, že jsme se takto nedomluvili. Poslal mi jen smajlíka, smutného.

Přijdu si prostě divně, nevím jak to popsat :roll: :,( Omlouvá se pokud někoho pohorsim, kdyžtak téma smažte. Děkuji… Snad se vyjádří zkušené holky, ženy

1. Neřešila bych to, protože až budeš mít třeba neplánovaný mokrý orgasmus při orálním sexu, tak taky nebudeš ráda, kdyby řekl, že jste na tom nebyli domluveni, některé věci prostě člověk neovlivní a kdyby na to měl pořád intenzivně myslet, tak nemá ani orgasmus…

Orgasmus je o uvolnění…

2. Tohle bych fakt řešila z očí do očí anebo v horším případě zatelefonovat.

Ty smajlíky nechápu, ještě pak dešifrovat, jestli je vhodnější smajlík smutný, veselý anebo otrávený… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.5.20 18:35

Zkus si to oblibit, je to fajn zpusob jak si muze naklonit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2415
6.5.20 18:41
@Anonymní píše:

To je snad zase vymyšlené téma. Tak stalo se, ale psát mu, že takto jsme se nedomluvili, je dost blbé, nemyslíš? Dělala jsi mu to poprvé, to jste si předem řekli, co budeš a nebudeš dělat? Tak se neovládl, to se stává. On to taky nemusel udělat schválně. K čemu se tady mají ostatní vyjádřit? Nechala bych to být, určitě bych nereagovala tak podrážděně jako Ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5325
6.5.20 18:46

Pobavila mě definice jeho věku ;) To nevíš, kolik mu je nebo je to tak tajné, že je potřeba to trochu šifrovat? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24927
6.5.20 18:47
@Anonymní píše:

Ja bych to řešila jinak než přes mobil. Třeba poté, co by se to stalo, bych řekla, že to takhle nechci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1148
6.5.20 18:49

Když ty sama nevíš, co čekáš od něj? Schválně to asi neudělal, jeho možná stejně tak mrzí, žes to vyplivla. Nehrotila bych to zbytečně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6029
6.5.20 18:49

Stane se. Určitě to neudělal schválně.

A kdybys to nevyplivla, tak bys pak nemusela nic uklízet :jazyk: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21925
6.5.20 18:50
@Russet píše:
Ja bych to řešila jinak než přes mobil. Třeba poté, co by se to stalo, bych řekla, že to takhle nechci.

Vůbec bych to neřešila na internetu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
779
6.5.20 18:51

Me ho jednou jeden pritel ve viru vasne omylem strcil do zadku..to byla teprve hruza..hele treba to ani neudelal schvalne, proste si nemohl pomoct, ber to, ze si proste dobra :nevim: nez mu psat nejake smutne zpravy, mu zkus s humorem priste rict, at te laskave upozorni vcas, at se na to muzes pripravit :lol:… polykani neni pro kazdeho, nekdo k tomu casem dospeje..s nahodnym milencem ne, ale s partnerem, manzelem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3412
6.5.20 18:53
@izquierdo píše:
To je snad zase vymyšlené téma. Tak stalo se, ale psát mu, že takto jsme se nedomluvili, je dost blbé, nemyslíš? Dělala jsi mu to poprvé, to jste si předem řekli, co budeš a nebudeš dělat? Tak se neovládl, to se stává. On to taky nemusel udělat schválně. K čemu se tady mají ostatní vyjádřit? Nechala bych to být, určitě bych nereagovala tak podrážděně jako Ty.

To by ses divila, kolik holek kdyz ti ho bere do pusy (tedy tobe ne, ze jo :mrgreen: ) rekne “a do pusy ne, prosim”…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2415
6.5.20 18:54
@Dirndljager píše:
To by ses divila, kolik holek kdyz ti ho bere do pusy (tedy tobe ne, ze jo :mrgreen: ) rekne “a do pusy ne, prosim”…

No nevím, když jsem to nejdříve nechtěla, tak jsem prostě ke konci přestala a pokračovala rukou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3412
6.5.20 18:55
@K. Rocánková píše:
Zkus si to oblibit, je to fajn zpusob jak si muze naklonit.

Zase :mrgreen: :mrgreen:. Vzpomenu na pritele Saturnina a zalozim si Opravnik obecne oblibenych omylu, tykajicich se muzske sexuality. Setapouch 8).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3412
6.5.20 18:56
@izquierdo píše:
No nevím, když jsem to nejdříve nechtěla, tak jsem prostě ke konci přestala a pokračovala rukou.

A jak ma asi holka poznat, ze se blizi ke konci, kdyz ji to nerekne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama