Orální sex, když je nedostatečná erekce

Anonymní
1.12.20 13:57

Orální sex, když je nedostatečná erekce

Snad vzhledem k citlivým údajům pochopíte anonym. Mám přítele, jsme spolu už devět let. Poslední tři roky pozoruji, že jeho erekce je horší a horší (ono už od začátku to teda nebyla žádná hitparáda). Někdy se erekce podaří, ale vydrží jen chvilku a pak už ho prostě „nepostavim“, jindy se to stane uprostřed sexu, takže vypadne a dodělat už to nejde. Z tohoto důvodu máme sex jednou za 14 dní, netlačim na to, nevěřím, že kdyby byl častější, že ta situace nebude ještě horší.

Myslela jsem si, že cestou bude orální sex, že mu prostě pomůžu mechanicky, klasickým podtlakem, ale ani to nepomáhá! Párkrát jsme o tom mluvili, přítel to ale vždy odbyl tím, že má stres v práci nebo že je unavený nebo že ho čeká stres a tím to bylo vyřešeno.

Dá se nějakou jinou technikou při orálním sexu k erekci dopomoct? Přítel říká, že ho pořád vzrušuju, ale dole tomu teda nic moc nenasvědčuje.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8677
1.12.20 14:01

No a kolik mu je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.20 14:02

@karkarka V srpnu mu bylo 42

• Citovat
  • Nahlásit
5592
1.12.20 14:04

Navštívila bych lékaře, popřípadě zkusila bylinky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8161
1.12.20 14:18
@Anonymní píše:
Snad vzhledem k citlivým údajům pochopíte anonym. Mám přítele, jsme spolu už devět let. Poslední tři roky pozoruji, že jeho erekce je horší a horší (ono už od začátku to teda nebyla žádná hitparáda). Někdy se erekce podaří, ale vydrží jen chvilku a pak už ho prostě „nepostavim“, jindy se to stane uprostřed sexu, takže vypadne a dodělat už to nejde. Z tohoto důvodu máme sex jednou za 14 dní, netlačim na to, nevěřím, že kdyby byl častější, že ta situace nebude ještě horší.

Myslela jsem si, že cestou bude orální sex, že mu prostě pomůžu mechanicky, klasickým podtlakem, ale ani to nepomáhá! Párkrát jsme o tom mluvili, přítel to ale vždy odbyl tím, že má stres v práci nebo že je unavený nebo že ho čeká stres a tím to bylo vyřešeno.

Dá se nějakou jinou technikou při orálním sexu k erekci dopomoct? Přítel říká, že ho pořád vzrušuju, ale dole tomu teda nic moc nenasvědčuje.

U lékaře byl??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.20 14:24

@Annabela11 prý má vyšší tlak a dostal na to prášky, ale to ho doktor upozornil, že může mít nižší libido (ale o erekci údajně nic neříkal).

• Citovat
  • Nahlásit
3520
1.12.20 14:25

Nadváha, cukrovka, vysoký krevní tlak, nějaké léky (léky na tlak a antidepresiva jsou pěkné změkčovače)? Ten stres bych taky nepodceňovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3520
1.12.20 14:26
@Anonymní píše:
@Annabela11 prý má vyšší tlak a dostal na to prášky, ale to ho doktor upozornil, že může mít nižší libido (ale o erekci údajně nic neříkal).

Koukni se do příbalového letáku těch léků. Je to bohužel jeden z vedlejších účinků :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
519
1.12.20 14:27
@Anonymní píše:

Může to být léky na hypertenzi. Ať se svěří a vymění mu je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.20 14:29

@akavi bere jen ty léky na tlak a prý přemíra stresu. Ale já nevim, kdybych měla přemíru stresu 4 roky non stop, tak už kleknu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.20 14:30

Štve mě to, vztahuju to samozřejmě pak na sebe. Proto jsem si myslela, že cestou bude orální sex, ale ani to nefunguje.

• Citovat
  • Nahlásit
221
1.12.20 14:41

Tak antihypertenziva bývají příčinou, ale v tomhle věku to může být i úbytkem testosteronu, plus stres, plus ty léky a pokud kouří, je to další aspekt. Pomoci může PL, urolog, sexuolog…ale určitě bych ho někam poslala, nespokojila bych se s tvrzením, že je to jen stres.
On taky většinou chlap, který není hřebec ani za mlada, mívá tyhle problémy daleko dříve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3520
1.12.20 14:46
@Anonymní píše:
@akavi bere jen ty léky na tlak a prý přemíra stresu. Ale já nevim, kdybych měla přemíru stresu 4 roky non stop, tak už kleknu.

Ono to tím opravdu být může. Ty léky plus stres to je zabiják. Plus ještě kdyz je neúspěch, tak strach z dalšího neúspěchu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59120
1.12.20 15:02
@Anonymní píše:

jsem sexuálně zanedbaná, ale on jde dělat orali sex, když nestojí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5231
1.12.20 16:55

Co dostal za léky na tlak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu