Orální sex napoprvé

Anonymní
22.11.20 19:16

Orální sex napoprvé

Nový partner, orální sex. Nejsem moc zkušená, ale oral mě baví… Bohužel tentokrát mě fakt natahovalo a myslím, že mi to ani moc nešlo, že jsme měli jiná očekávání, jak to pánové vidíte? Cenite aspoň snahu, nebo je to průšvih? Stydím se zeptat :oops:

Uteste me :D a kdybyste dali i nějaké tipy do pranice…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
22.11.20 19:25

Tak dělalas to napoprvé, nebo poněkolikáté? Podle titulku poprvé, podle textu už několikrát, to je rozdíl.
Pokud už několikrát a předtím ti to nevadilo a teď ti natahovalo, tak je asi někde problém, ne? Buď ti z nějakého důvodu nevoněl, nebo jsi na to nebyla naladěná. Do toho se nesmíš nutit, to musíš chtít i ty, nedělat to jen kvůli chlapovi.
Jestli to bylo poprvé, tak se ani moc nedivím, já jsem k tomu svému poprvé musela ve vztahu dozrát, trvalo to dlouho, než mě to začalo fakt bavit, ale čím jsem starší, tím víc si to užívám.

• Citovat
  • Nahlásit
520
22.11.20 19:29
@Anonymní píše:
Nový partner, orální sex. Nejsem moc zkušená, ale oral mě baví… Bohužel tentokrát mě fakt natahovalo a myslím, že mi to ani moc nešlo, že jsme měli jiná očekávání, jak to pánové vidíte? Cenite aspoň snahu, nebo je to průšvih? Stydím se zeptat :oops:Uteste me :D a kdybyste dali i nějaké tipy do pranice…

Za me jasna odpoved: Ocenuji snahu. S tim se da dal pracovat. Za katastrofalni povazuji negativni pristup k oralu ona jemu; naopak je mne to jedno.

Takze nic neni ztraceno.
Pokud on ma oral rad a neni uplnej trottel, tak to oceni ( a bude doufat v zlepseni), pokud mu je to jedno nebo na to neni, tak to, co se stalo, nehraje stejne zadnou roli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23736
22.11.20 19:34

Záleží proč tě natahovalo…alkohol, velikost, vůně, chuť,…různý důvody, různý řešení ;)
Jak myslíš, že ti to nešlo? Na chlapovi celkem vidíš, jestli se mu to líbilo nebo ne. A poslední ráda: praxe dělá mistra :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5588
22.11.20 19:59

I snaha se ceni :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.11.20 20:24

Tak ženský řeknu jestli takhle lepší či horší hlavně komunikace i když ona moc nemůže u toho povídat :lol:. Ale lepší snaha než vůbec nic :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 21:00

Někdy se mi při orálu často navaluje a to si ho nemusím strkat do krku. Ale dávicí reflex pracuje. Jindy je to v pohodě a někdy zvládnu sát penis hlouběji, kdy jindy bych už jistojistě zvracela. :nevim: Ani jsem nevypozorovala, co má vliv na ten dávicí retlex, že jeden den ok a druhý den se mi dokola navaluje. Možná to bývá lepší, když mě to baví a jsem taky vzrušená? Není to ale jistota pohodového orálu. :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
57570
22.11.20 23:52
@Mar__tanka1983 píše:
Záleží proč tě natahovalo…alkohol, velikost, vůně, chuť,…různý důvody, různý řešení ;)
Jak myslíš, že ti to nešlo? Na chlapovi celkem vidíš, jestli se mu to líbilo nebo ne. A poslední ráda: praxe dělá mistra :mrgreen:

A co když nevidíš? Má to vůbec smysl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
23.11.20 08:08

Já bych zkusila překonat stud a zeptat se partnera, jak (by) se mu to líbilo. Protože jestli není úplně blbej, tak tě povzbudí a můžeš z toho mít hned lepší pocit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23736
23.11.20 09:19
@Venetia píše:
A co když nevidíš? Má to vůbec smysl?

No kdyby mi chlap při oralu ani nevzdychnul nebo se jinak tvářil nezúčastněně, tak bych teda měla pocit, že to smysl nemá :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57570
23.11.20 09:32
@Mar__tanka1983 píše:
No kdyby mi chlap při oralu ani nevzdychnul nebo se jinak tvářil nezúčastněně, tak bych teda měla pocit, že to smysl nemá :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

moc mi to pomohlo, díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23736
23.11.20 09:55
@Venetia píše:
moc mi to pomohlo, díky
??? :think: :lol: za co děkuješ?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57570
23.11.20 10:52
@Mar__tanka1983 píše: ??? :think: :lol: za co děkuješ?

No že na to máš stejný názor a proto se mi do toho moc nechce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23736
23.11.20 10:59

@Venetia ajo…no a on to vyžaduje? I přesto, že se pak tváří jak při sledování záznamu z poslanecké sněmovny? Vud bych se při vhodný příležitosti zeptala, jestli se mu to vůbec líbí a nebo bych se na to vyprdla rovnou.
ale já třeba dělám oral ráda, kdyby mi chlap řekl, že ho nechce (jako vůbec nikdy), tak by mě to štvalo :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57570
23.11.20 11:11
@Mar__tanka1983 píše:
@Venetia ajo…no a on to vyžaduje? I přesto, že se pak tváří jak při sledování záznamu z poslanecké sněmovny? Vud bych se při vhodný příležitosti zeptala, jestli se mu to vůbec líbí a nebo bych se na to vyprdla rovnou.
ale já třeba dělám oral ráda, kdyby mi chlap řekl, že ho nechce (jako vůbec nikdy), tak by mě to štvalo :oops:

Nevyžaduje, ale rád by. To jsem se ptala samozřejmě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat