Orální sex, nedělá mi ho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 10:35
Oralni sex nedela mi ho

Moj dotaz je intimny preto anonym, ak je to nevhodne prosim zmazat.
Zajima me jedna vec jak casto vam damy delaji vase polovicky oralni sex? Ja ho moc postradam, i kdyz jsme se na to tema nekolikrat bavili spolu jestli mu to vadi mi to delat atd…vzdy je odpoved ze ne…ale nikdy to nedela sam od sebe. Ja mu oral normal e delam ma to se vsim vsudy ja se ale citim osizena, kdyz to i dela je to jen chvilka da se rict par sekund.
Kde je problem? To mu asi vazne nechutnam jen mi to nechce rict aby mi neublizil…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 10:42

Když si řeknu nebo naznačím. Kolikrát má třeba chuť a udělá mi to sám. Nebo rovnou oba navzájem 69, ale ležím na zádech já :P hele taky si z ničeho nic nestrčím pinďu do pusy, vždy musí něco předcházet i třeba jen gesta nebo pohled :D

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 8475 příspěvků 10.05.19 10:44

Ne každý to má rád, ne každý druhému voní a chutná… orální sex se vynutit nedá. Promluv si s ním, kde je problém, ale pravděpodobně se budeš muset se situací smířit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 10:48
@Janli píše:
Ne každý to má rád, ne každý druhému voní a chutná… orální sex se vynutit nedá. Promluv si s ním, kde je problém, ale pravděpodobně se budeš muset se situací smířit.

Mluvili sme na toto tema milion krat ptam se jestli mu to vadi proc to nedela kdyz to mam rada neni otevreny…radeji bych prijmula pravdu kdyz by mi rekl nechutnas mi nevonis mi…on je jediny partner ktery mi to nedela

Tarjei
Závislačka 4807 příspěvků 10.05.19 10:49

Dle me zkusenosti tohle budto jde a nebo nejde a ukecat to nelze.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 10:50

Mně manžel neustále, až by mohl ubrat, je po tom jak divý. Já na druhou stranu orál dělám ne úplně s nadšením. Takže dělám sem tam, on neví, že ne úplně s nadšením, ale kdybych jako nemusela, tak bych jako fakt nedělala. Taky to kamufluju tak, abych rychle přecházela na jiné věci. Takže myslím, že prostě není na orální sex, popřípadě mu dole nechutnáš, nevoníš…prostě dělat to nechce. Nutit ho není úplně dobré, a ani si to nemůžeš užít, když víš, že to dělá nerad.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 10:51

Ja mam opacny problem, poskytuji rada, ale nemam rada, kdyz mi ho dela partner :oops:. A on ma porad pocit, ze by mel. Byt jsem mu kolikrat rekla, ze nechci. To budou vsechno nejake zakorenene chybne domnenky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 10:52
@Anonymní píše:
Mně manžel neustále, až by mohl ubrat, je po tom jak divý. Já na druhou stranu orál dělám ne úplně s nadšením. Takže dělám sem tam, on neví, že ne úplně s nadšením, ale kdybych jako nemusela, tak bych jako fakt nedělala. Taky to kamufluju tak, abych rychle přecházela na jiné věci. Takže myslím, že prostě není na orální sex, popřípadě mu dole nechutnáš, nevoníš…prostě dělat to nechce. Nutit ho není úplně dobré, a ani si to nemůžeš užít, když víš, že to dělá nerad.

Je nechapu proc to nerekne narovinu hele nechutnas mi…pravda je vzdy lepsi ne lez

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 10:53

Nejradši by mi to dělal pokaždé, ale já na to moc nejsem, někdy je mi to vylozene nepříjemné.
Někdo na to prostě není, připadá mu to třeba nechutné nebo ho to nebaví, to nemusí hned znamenat, že mu nechutná nebo nevonis. Nutit ho do toho mi nepřijde dobře, to je jak kdyby on po tobě chtěl něco, co je ti bytostně nepříjemné (pro mě například anální sex nebo polykání spermatu, to teda opravdu nikdy nikdy a to svého muže opravdu miluju). Rozumím tomu, že ti to chybí, ale řadu nemám.. Zase ničit fungující vztah kvůli oralu je podle mě hovadina, jestli tě teda jinak vás sex. život uspokojuje.

dracula-s
Stálice 97 příspěvků 10.05.19 10:54

Zkuste orální sex navzájem. Znám i případy, kdy ženská přestala chlapovi kou***, aby on začal taky zahradničit u ní :zed: to ale dobrý příklad není.
Ale nenech se odbíjet, on to přeci párkrát přežije :mavam: bylo by sobecké, kdyby se zase nechal on a na tebe se vykašlal

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 10:56
@Anonymní píše:
Nejradši by mi to dělal pokaždé, ale já na to moc nejsem, někdy je mi to vylozene nepříjemné.
Někdo na to prostě není, připadá mu to třeba nechutné nebo ho to nebaví, to nemusí hned znamenat, že mu nechutná nebo nevonis. Nutit ho do toho mi nepřijde dobře, to je jak kdyby on po tobě chtěl něco, co je ti bytostně nepříjemné (pro mě například anální sex nebo polykání spermatu, to teda opravdu nikdy nikdy a to svého muže opravdu miluju). Rozumím tomu, že ti to chybí, ale řadu nemám.. Zase ničit fungující vztah kvůli oralu je podle mě hovadina, jestli tě teda jinak vás sex. život uspokojuje.

Chyba mi to velmo a som neskutocne frustrovana s nedostatku…mozna me tady odsoudite vsechni ale asi se zacnu ohlizet po milenci

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 10:59
@Anonymní píše:
Je nechapu proc to nerekne narovinu hele nechutnas mi…pravda je vzdy lepsi ne lez

Protože ti nechce ublížit. Hele fakt nejde říct milovanému člověku prostě tvoje přirození mi smrdí a navaluje mi z něj. To fakt nejde. To není lež v pravém slova smyslu, to je prostě milosrdenství. Fakt, věř mi. Mně manžel nechutná, je čistotný, myje se 2× denně, je to krásný voňavý chlap a moc ho miluju. Ale jeho penis a sperma prostě nedávám úplně dobře. Nikdy bych mu to do očí nemohla říct, to prostě nejde. Ani on ti to nedokáže říct, takhle by ti neublížil. Ale prostě to dělat nechce, není mu to příjemné. Už jste o tom dost mluvili, kdyby s tím neměl problém, dělal by to. Ale má s tím problém, proto to nedělá a když už, tak pár vteřin. Když to budeš vyžadovat, znechutíš mu sex. Tenhle partner ti prostě orál dělat nebude. Ne s radostí a sám od sebe.

dracula-s
Stálice 97 příspěvků 10.05.19 11:00
@Anonymní píše:
Chyba mi to velmo a som neskutocne frustrovana s nedostatku…mozna me tady odsoudite vsechni ale asi se zacnu ohlizet po milenci

Kvůli tomuhle? :zed: :zed: :zed: to fakt někomu za to lízání stojí? OMG

Příspěvek upraven 10.05.19 v 11:01

Terrinka93
Ukecaná baba ;) 2185 příspěvků 10.05.19 11:01

Pokazdy a sam od sebe. Nikdy jsem neskemrala, naopak nekdy jsem na to nemela naladu ja a skemral on :mrgreen: 8)

Lexter
Ukecaná baba ;) 1240 příspěvků 10.05.19 11:03

https://www.youtube.com/watch?…

Příspěvek upraven 10.05.19 v 11:03

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama