Orální sex po druhém dítěti

23.1.20 07:55

Orální sex po druhem diteti

Dobry den.Sam nevim jak zacit ale nejak to popisu. S manzelkou jsme spolu sedm let a mame dve zdrave a krasne deti.Se sexem jsme nikdy moc problemy nemeli ale po porodu druheho ditete se to nejak shorsilo.Od porodu je to deset mesicu a s dvema detmi je sex spise o nahode kdy je na sex prostor a energie ale snazime se najit si na sebe cas. A ted k problemu, manzelka uz me nechce uspokojovat oralne at uz soucasti predehry nebo finale.Ja oralnim sexem nemam problem delam to rad a vzrusuje me to a podle projevu se to libi i zene.Jak se to ma ale otocit tak pry ze ne. Mluvili jsme o tom a udajne se neciti na to kdyz se cely den mazli s mimcem a pusinkuje ho tak ji pripada divny delat mi to potom pusou.Jako takhle to chapu ale je treba to rozlisit. Proste ji to nejak nejde, nechci ji sobecky nutit. Nemivala s tim problem ale ted to nejak nechce. Mozna se moc soustredim na jednu vec ale zajimalo by me jestli ma nektera z vas podobne nazory. Manzelku miluju, vzrusuje me a byla by skoda kdyby jsme o tento moment prisli. Dekuji za pripadne odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

263
23.1.20 08:00

Nenutila bych ji, ale počkala, treba se to zlepší časem. A navíc si po tom může vyčistit zuby, ne? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4644
23.1.20 08:02

Jak je to druhé dítě staré?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 08:03

@Pestario já to nedělám nikdy a můj taky žije, nedělala jsem to ani před porodem- jen kdysi zamlada a nee

• Nahlásit
  • Citovat
12186
23.1.20 08:04
@mau-mau píše:
Jak je to druhé dítě staré?

je to tam napsané, 10 měsíců

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14932
23.1.20 08:06

Asi ji to nikdy nebralo, ale přemohla se. Teď, když už máš splněno, tak nepotrebuje hrat žádnou komedii a zabalila to úplně, takže máš prostě smolika. Vidím to u svých kámošek, takže bych si nedělala žádné naděje, že třeba za rok ti ho bude zase kouřit, až se budou hory zelenat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22050
23.1.20 08:11

Podle me, jsi promeskal dobu, kdy ji vratit do sexualniho zivota po detech.Sama se na to vykaslala a to je smutny. A zbytek jsou jeji vymluvy. A nebo jeste moznost, ze,,v posteli,, nejsi dobrej.Tak ci tak, chce to na tom pracovat.Edit:A nebo se smirit s tin, ze mas po sexu :nevim:

Příspěvek upraven 23.01.20 v 08:12

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 08:11
@terien píše:
Asi ji to nikdy nebralo, ale přemohla se. Teď, když už máš splněno, tak nepotrebuje hrat žádnou komedii a zabalila to úplně, takže máš prostě smolika. Vidím to u svých kámošek, takže bych si nedělala žádné naděje, že třeba za rok ti ho bude zase kouřit, až se budou hory zelenat.

Ona by chtela ale nejak se nemuze premoct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 08:13
@Micilin píše:
Nenutila bych ji, ale počkala, treba se to zlepší časem. A navíc si po tom může vyčistit zuby, ne? :)
:D no ja to taky nechapu kdyz to delam ja ji tak tece jak potok a taky to neresim.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14932
23.1.20 08:13
@Pestario píše:

Tomu sám nevěříš ;) akorát ti to neřekne na plnou hubu, abys to nešel hledat jinam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 08:14

Dala bych tomu čas, rozhodně jí nenutit, třeba až mimčo povyroste tak se to změní. Já jsem třeba teď těhotná a bojím se zase pohlavního styku, takže u nás teď ten orál vede :lol: Ženy jsou komplikované, a ta psychika… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
23.1.20 08:14
@wildcherry píše:
Podle me, jsi promeskal dobu, kdy ji vratit do sexualniho zivota po detech.Sama se na to vykaslala a to je smutny. A zbytek jsou jeji vymluvy. A nebo jeste moznost, ze,,v posteli,, nejsi dobrej.Tak ci tak, chce to na tom pracovat.Edit:A nebo se smirit s tin, ze mas po sexu :nevim:Příspěvek upraven 23.01.20 v 08:12

Ne to ne se sexem jako takovym problem nemame

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22050
23.1.20 08:15
@Pestario píše:

Jak kulantne rict,,ze te nechce, ze neni vzrusena :D

Příspěvek upraven 23.01.20 v 08:15

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17

Me zena delala oral hodne let az do narozeni ditete celkem pravidelne, klidne az do konce. Od porodu prestala delat uplne. Casem se to nezlepsilo, protoze dite uz jde do skoly a zena se o tom ani vubec nechce bavit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@Pestario Osobní, proto anonym. Taky tecu jak potok, třeba jen při hlazení a neznamena to, u mě teda, že jsem z toho odvzana. Spíš z vůně partnera apod

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama