Orální sex po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lejlinka88
Závislačka 2647 příspěvků 05.01.17 22:47
orální sex po porodu

Dobrý večer maminky, pro mě choulostivé téma, ale nerada pisi jako anonym… mam problem s oralnim uspokojovanim po porodu. pred detmi mi to nevadilo, po prvnim porodu to jeste slo, ale po druhem (uz je to rok) si nedovedu predstavit manzela tam dolu pustit :oops: ani sama nevim proc, sita jsem moc nebyla, ale mam asi nejaky blok a manzel ma stopku… stalo se to nektere z vas? zlepsilo se to? pro me za me, ja bez toho klidne zit budu, ale muz to mel rad… :oops: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 22:50

..tak zhasni :-) já osobně si bez toho život představit nedokážu, čili když to bude tak otřesný tam dole tak zhasnu anebo budu zvažovat plastiku…no uvidíme..po prvním porodu tak vypadam normalne zatim…a blíží se druhý :-)

Lejlinka88
Závislačka 2647 příspěvků 05.01.17 23:03

Zhasnout mi nepomuze :mrgreen: jen zacne putovat dolu a konec, v tu chvili jsem jak sahara… :oops: tak ti preji pekny porod :kytka:

mimi2017
Závislačka 4082 příspěvků 05.01.17 23:05

Tak přeji ať je brzy lépe. :palec: :hug: :hug: :hug:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16470 příspěvků 05.01.17 23:11

A proč to tak máš? měla jsi těžký porod? Nebo jsi byla hodně šitá či poraněná? Nebo máš pocit, že po porodu ten genitál vypadá jinak?

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 05.01.17 23:11

Hlavní zásek bude v hlavě, je možné že hormonální koktejly těhotenství, porodů a kojení holt někde sežraly část ženského sebevědomí, takové té síly která způsobuje že je vážně dost jedno, jak dotyčná vypadá, když svou ženskost/sex-appeal umí používat. To vážně není o plastikách, cvičení či konkrétním kostýmu, ale o vnitřním nastavení.

To základní je věřit vašemu muži, že se mu skutečně pořád líbíte…

Myslím že by pro vás mohly být inspirativní různé ženské kruhy či knížky z podobnou tematikou - najít v sobě samé ten pramen oné síly.

Velmi zajímavá je tahle knížka
https://www.kosmas.cz/…e-sexuality/

Bez zaměření na zkoumání sexuality, spíš jen na ženské příběhy jako takové, ale s velmi kvalitními lektorkami bude v dubnu Mokoša
 http://mokosa.cz/…setkani-zen/

Případně cvičení pro ženy zaměřené právě na práci se sexualitou (bez toho, abyste se při cvičení svlékaly či osahávaly) http://mohendzodaro.cz/…e-cvicitelky

Lucie451
Ukecaná baba ;) 1211 příspěvků 05.01.17 23:12

@Lejlinka88 zkus použít lubrikant na poprvé a příjemně se naladit

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 06.01.17 00:09
@Lucie451 píše:
@Lejlinka88 zkus použít lubrikant na poprvé a příjemně se naladit

Lubrikant na oralni sex??? 8o 8o :nevim: :nevim:

kve-tinka
Závislačka 4389 příspěvků 7 inzerátů 06.01.17 06:37
@Lucmína píše:
Lubrikant na oralni sex??? 8o 8o :nevim: :nevim:

Ano, i takové jsou. ;)

Uživatel je onlineTarjei
Závislačka 4059 příspěvků 06.01.17 06:50
@kve-tinka píše:
Ano, i takové jsou. ;)

a k čemu je lubrikant při orálním sexu? Však tam se většinou dost naslintá, nee??? :)

araw
Neúnavná pisatelka 16607 příspěvků 06.01.17 06:53
@kve-tinka píše:
Ano, i takové jsou. ;)
To bude ten chlap fakt nadsenej :lol:
@Tarjei píše:
a k čemu je lubrikant při orálním sexu? Však tam se většinou dost naslintá, nee??? :)

Ty jsi kun :mrgreen: :mrgreen: to me po ranu fakt dostalo :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 06:55

@Tarjei kdyby vyschlo v krku :lol: :lol: :lol:  :P

Uživatel je onlineTarjei
Závislačka 4059 příspěvků 06.01.17 06:56
@araw píše:
Ty jsi kun :mrgreen: :mrgreen: to me po ranu fakt dostalo :lol:

no fááákt, teda já u toho slintám určitě, jako chápu že ten piňdour se ústně opečovávává krapet jinak, na druhou stranu, však je to akorát přerostlej klitoris :D

Uživatel je onlineTarjei
Závislačka 4059 příspěvků 06.01.17 06:58

Anonym no a proto mívám po ruce pití :)

Uživatel je onlineTarjei
Závislačka 4059 příspěvků 06.01.17 07:13

Jinak zakladatelko, co se trochu přiopít? Uvolníš se…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >