Orální sex rada

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 22:14
Orální sex rada

Ahoj, nemám ráda když mi to přítel dělá pusou. Já mu to klidně ráda udělám ale když mi to dělá on necítím se ve své kůži a není mi to moc příjemný, a než abych si to užívala tak už se modlím ať to skončí :D zní to dost divně ale nevím proč to tak mám, už mi to párkrát dělal ale pak se mi začnou třepat nohy a od té doby se cítím hrozně divně. Jak mu to říct? Máte to někdo stejne?.. snad si o mně nebudete myslet že jsem úplně blbá :D

Reakce:
Zwetta
Zasloužilá kecalka 731 příspěvků 05.07.19 22:17

Nejsi, on ten orál je kolikrát věda a co žena, to jiná cesta k uspokojení a plno žen nenajde zálibu v orálu nikdy ;)
Hlavní je, aby věděl, co se líbí tobě, to je základ :palec:
A ty, abys byla uvolněná a byla na to naladěná :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 22:18

@Zwetta ale když mu řeknu že to nechci (což nevím jak říct) tak se bojím že si to vezme nějak osobně :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 22:25

Mam to naprosto stejne jako ty. Muzi jsem uz na zacatku rekla, at se nezlobi, ale ze z toho mam divny pocit - stydim se, sama sobe nevonim a hlavni na co jsem to svedla - jsem lehce vzrusitelna a tecu jako „pracka“, takze predehru nepotrebuji a pro nej to musi byt hrozny - tolik telesnych stav. Od te doby me prani respektuje a ja jsem spokojena :-)

Zwetta
Zasloužilá kecalka 731 příspěvků 05.07.19 22:28
@Anonymní píše:
@Zwetta ale když mu řeknu že to nechci (což nevím jak říct) tak se bojím že si to vezme nějak osobně :nevim:

A ty víš jistě, že to nechceš vůbec? Nechceš mu spíš naznačit způsob, jakým by se ti to líbit mohlo? ;)
Ty teda doteď předstíráš, že se ti to líbí?! 8o

AnnieTRoj
Kecalka 376 příspěvků 05.07.19 22:32

Orál je na mě moc jemný. Nic se mnou nedělá. Normálně jsem to příteli řekla a neprovozujeme ho. Nevím proč by se měl urazit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 22:38

Mám to úplně stejně jako ty. Orál mě nebere. Mám mnohem raději práci prsty. Manželovi jsem na rovinu řekla, že se mnou orál nic nedělá. A naučila ho, jak mně to udělat prsty a spokojení jsme oba.

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 05.07.19 22:40

Partnerovi to neřekneš a tady se to dozví všichni. Co je tohle za nemoc? :poblion:

Venetia
Hvězda diskuse 45863 příspěvků 05.07.19 22:45
@Zumpa píše:
Partnerovi to neřekneš a tady se to dozví všichni. Co je tohle za nemoc? :poblion:

normálka…něco je lepší řešit mimo partnera

Martha03
Ukecaná baba ;) 1621 příspěvků 05.07.19 22:45
@Zumpa píše:
Partnerovi to neřekneš a tady se to dozví všichni. Co je tohle za nemoc? :poblion:

No tak do telefonu se klape snadněji než s někým mluvit z očí do očí… Jinak zakladatelko, taky to nemám ráda, chlapovi jsem to řekla, nebral to nijak osobně a prostě mi to nedělá. Vysvětlila jsem mu, že to není tím, že by to neuměl, ale tím, že mě to prostě nebere…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 05:55

Mám to podobně. Ráda dávám, nerada dostávám :-) Buď upřímná.

Verun83
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 07:04

Tak kdyz neco nemam rada, tak to reknu. Kdyby ti to chtel strkat do zadku a tys nechtela, tak ho taky nechas??? Jestli jsi stara dost na tyhle veci, tak mas umet i rict, co chces a co ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 13:05
@Anonymní píše:
Ahoj, nemám ráda když mi to přítel dělá pusou. Já mu to klidně ráda udělám ale když mi to dělá on necítím se ve své kůži a není mi to moc příjemný, a než abych si to užívala tak už se modlím ať to skončí :D zní to dost divně ale nevím proč to tak mám, už mi to párkrát dělal ale pak se mi začnou třepat nohy a od té doby se cítím hrozně divně. Jak mu to říct? Máte to někdo stejne?.. snad si o mně nebudete myslet že jsem úplně blbá :D

Mam to stejne, moc me bavi delat oral pritelu, milovani s nim I kdyz pouziva prsty..ale oral na me nee, nejake to neoslovuje, potrebuji pruniky k poradnemu sexu

Pan Jan
Stálice 58 příspěvků 06.07.19 21:42

Moje žena to taky nemá ráda a přitom já bych ji tak rád lízal. :P mám to hrozně moc rád, je v tom něco vzrušujícího. Asi taky sama sobě nevoní a prý to s ní nic nedělá. Přitom mě voní a chutná moc. Tlačil jsem na ni několik let, škemral jsem, prosil a až teď nedávno to pomalu začínáme provozovat. Pouze ale při 69 což je pro mě stejně fantazie po těch letech. No moc jsem ti asi neporadil.

Shari81
Kelišová 6176 příspěvků 06.07.19 23:13
@Anonymní píše:
Ahoj, nemám ráda když mi to přítel dělá pusou. Já mu to klidně ráda udělám ale když mi to dělá on necítím se ve své kůži a není mi to moc příjemný, a než abych si to užívala tak už se modlím ať to skončí :D zní to dost divně ale nevím proč to tak mám, už mi to párkrát dělal ale pak se mi začnou třepat nohy a od té doby se cítím hrozně divně. Jak mu to říct? Máte to někdo stejne?.. snad si o mně nebudete myslet že jsem úplně blbá :D

" Víš zlato, necítím se u toho příjemně. " Jak jednoduché…řeš to s partnerem a ne na netu…

Váš příspěvek
Reklama