Orální sex u obou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
xMikku
Povídálka 20 příspěvků 10.08.18 00:36
Orální sex u obou

Ahoj holky,
mám dva dotazy. Ten první je jak se přestat „bát“ orálu u přítele, přijde mi, že je tam jakási zábrana a i když vážně chci dělá mi to hrozný problém. Bude to možná tím, že je to můj první orál, ale i tak bych se toho strachu chtěla zbavit :think:
A druhý, když je přítel u mě dole jsem tak nervózní, že by mě přítel i zvládl udělat, ale tou nervozitou to dojde skoro do konce a pak to přestane, nějaká rada? Hračky používat nechci. Děkuji :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 01:21

Musíš se uklidnit :) Já s tím mám taky problém, prostě nemůžu začít první, mám nějaký blok:zed: Máš strach protože to bude poprvé a nevíš jak na to, ale to chce jen cvik :) Dej si panáka a užívej si :D :dance:

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 1 inzerát 10.08.18 07:19

Stacila jedna noc po divoke party a x sklenek vina :mrgreen: od te doby bez problemu, ne ze bych se u toho pokazde potrebovala alkoholem odbourat :mrgreen:

Bludička174
Povídálka 17 příspěvků 10.08.18 07:37

Mě u současného partnera trvalo 6 let, než jsem se k tomu odhodlala…samotnou mě to mrzelo, možná víc než jeho, on to po mě nevyžadoval. Měla jsem blok od minulého partnera :,( Ale jak jednou začneš, pak už to půjde samo. Musím říct, že se mi to vlastně i líbí :) A když to on dělá mě líbí se mi to ale k orgasmu to vede málokdy…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 08:03

Ja oral miluji, chlap mi ho nechce dělat, tim se mi zprotivil.

Stargust
Kecalka 168 příspěvků 10.08.18 08:09
@Anonymní píše:
Ja oral miluji, chlap mi ho nechce dělat, tim se mi zprotivil.

Tak to je škoda… :?

xMikku
Povídálka 20 příspěvků 10.08.18 08:56
@Bludička174 píše:
Mě u současného partnera trvalo 6 let, než jsem se k tomu odhodlala…samotnou mě to mrzelo, možná víc než jeho, on to po mě nevyžadoval. Měla jsem blok od minulého partnera :,( Ale jak jednou začneš, pak už to půjde samo. Musím říct, že se mi to vlastně i líbí :) A když to on dělá mě líbí se mi to ale k orgasmu to vede málokdy…

My jsme spolu necelý rok, taky mám něco podobného, taky blok od ex :lol:
Vím, že to půjde, baví mě mu dělat dobře, ale ten prvotní asi bude nejhorší :think:

xMikku
Povídálka 20 příspěvků 10.08.18 08:57
@Anonymní píše:
Musíš se uklidnit :) Já s tím mám taky problém, prostě nemůžu začít první, mám nějaký blok:zed: Máš strach protože to bude poprvé a nevíš jak na to, ale to chce jen cvik :) Dej si panáka a užívej si :D :dance:

Začít první mi nevadí, ale uklidnit se, sama nevím jak :nevim:

Jeseterka
Povídálka 25 příspěvků 10.08.18 08:58

Já jsem se taky dřív styděla, styděla jsem se projevit. Na tohle ze začátku pomůže třeba alkohol na odhození zábran. Ve skutečnosti to není trapný a chlap je rad, když se to holce líbí a k tomu ho to vzrušuje.

malá_holka
Kelišová 5811 příspěvků 10.08.18 09:03

asi míň myslet a víc hulit :think: :pankac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 09:11

Vidím svého chlapa a padám před něj na kolena. Mě to prostě baví. Jak se zbavit ostychu, zkus to a když se mu to bude líbit, tak tě to začne bavit. Panák na kuráž je dobrý začátek.

xMikku
Povídálka 20 příspěvků 10.08.18 09:11
@malá_holka píše:
asi míň myslet a víc hulit :think: :pankac:

A pak ve 40 skončíš tak, že nedáš ani smyslnou větu dohromady :pankac:

xMikku
Povídálka 20 příspěvků 10.08.18 09:13
@Jeseterka píše:
Já jsem se taky dřív styděla, styděla jsem se projevit. Na tohle ze začátku pomůže třeba alkohol na odhození zábran. Ve skutečnosti to není trapný a chlap je rad, když se to holce líbí a k tomu ho to vzrušuje.

Trapný mi to nepřijde :think: Ale alkohol už jsem taky navrhovala :lol:

xMikku
Povídálka 20 příspěvků 10.08.18 09:15
@Anonymní píše:
Vidím svého chlapa a padám před něj na kolena. Mě to prostě baví. Jak se zbavit ostychu, zkus to a když se mu to bude líbit, tak tě to začne bavit. Panák na kuráž je dobrý začátek.

Líbit se bude, rukou mi to problém nedělá :roll: Ale ten zbytek.. To už je věc jiná, sama vím, že mě to bavit bude, ale dostat se k tomu :nevim:

ontar
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 10.08.18 09:22
@xMikku píše:
A pak ve 40 skončíš tak, že nedáš ani smyslnou větu dohromady :pankac:

A proč jako? To je z té knihy pohádek, že po honění vyrostou na dlaních chlupy ?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >