Reklama

Orální sex u obou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xMikku
Povídálka 20 příspěvků 10.08.18 00:36
Orální sex u obou

Ahoj holky,
mám dva dotazy. Ten první je jak se přestat „bát“ orálu u přítele, přijde mi, že je tam jakási zábrana a i když vážně chci dělá mi to hrozný problém. Bude to možná tím, že je to můj první orál, ale i tak bych se toho strachu chtěla zbavit :think:
A druhý, když je přítel u mě dole jsem tak nervózní, že by mě přítel i zvládl udělat, ale tou nervozitou to dojde skoro do konce a pak to přestane, nějaká rada? Hračky používat nechci. Děkuji :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 01:21

Musíš se uklidnit :) Já s tím mám taky problém, prostě nemůžu začít první, mám nějaký blok:zed: Máš strach protože to bude poprvé a nevíš jak na to, ale to chce jen cvik :) Dej si panáka a užívej si :D :dance:

nenivolnynick
Kecalka 494 příspěvků 10.08.18 07:19

Stacila jedna noc po divoke party a x sklenek vina :mrgreen: od te doby bez problemu, ne ze bych se u toho pokazde potrebovala alkoholem odbourat :mrgreen:

Bludička174
Povídálka 17 příspěvků 10.08.18 07:37

Mě u současného partnera trvalo 6 let, než jsem se k tomu odhodlala…samotnou mě to mrzelo, možná víc než jeho, on to po mě nevyžadoval. Měla jsem blok od minulého partnera :,( Ale jak jednou začneš, pak už to půjde samo. Musím říct, že se mi to vlastně i líbí :) A když to on dělá mě líbí se mi to ale k orgasmu to vede málokdy…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 08:03

Ja oral miluji, chlap mi ho nechce dělat, tim se mi zprotivil.

Stargust
Kecalka 167 příspěvků 10.08.18 08:09
@Anonymní píše:
Ja oral miluji, chlap mi ho nechce dělat, tim se mi zprotivil.

Tak to je škoda… :?

xMikku
Povídálka 20 příspěvků 10.08.18 08:56
@Bludička174 píše:
Mě u současného partnera trvalo 6 let, než jsem se k tomu odhodlala…samotnou mě to mrzelo, možná víc než jeho, on to po mě nevyžadoval. Měla jsem blok od minulého partnera :,( Ale jak jednou začneš, pak už to půjde samo. Musím říct, že se mi to vlastně i líbí :) A když to on dělá mě líbí se mi to ale k orgasmu to vede málokdy…

My jsme spolu necelý rok, taky mám něco podobného, taky blok od ex :lol:
Vím, že to půjde, baví mě mu dělat dobře, ale ten prvotní asi bude nejhorší :think:

xMikku
Povídálka 20 příspěvků 10.08.18 08:57
@Anonymní píše:
Musíš se uklidnit :) Já s tím mám taky problém, prostě nemůžu začít první, mám nějaký blok:zed: Máš strach protože to bude poprvé a nevíš jak na to, ale to chce jen cvik :) Dej si panáka a užívej si :D :dance:

Začít první mi nevadí, ale uklidnit se, sama nevím jak :nevim:

Jeseterka
Povídálka 18 příspěvků 10.08.18 08:58

Já jsem se taky dřív styděla, styděla jsem se projevit. Na tohle ze začátku pomůže třeba alkohol na odhození zábran. Ve skutečnosti to není trapný a chlap je rad, když se to holce líbí a k tomu ho to vzrušuje.

malá_holka
Kelišová 5085 příspěvků 10.08.18 09:03

asi míň myslet a víc hulit :think: :pankac:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 09:11

Vidím svého chlapa a padám před něj na kolena. Mě to prostě baví. Jak se zbavit ostychu, zkus to a když se mu to bude líbit, tak tě to začne bavit. Panák na kuráž je dobrý začátek.

xMikku
Povídálka 20 příspěvků 10.08.18 09:11
@malá_holka píše:
asi míň myslet a víc hulit :think: :pankac:

A pak ve 40 skončíš tak, že nedáš ani smyslnou větu dohromady :pankac:

xMikku
Povídálka 20 příspěvků 10.08.18 09:13
@Jeseterka píše:
Já jsem se taky dřív styděla, styděla jsem se projevit. Na tohle ze začátku pomůže třeba alkohol na odhození zábran. Ve skutečnosti to není trapný a chlap je rad, když se to holce líbí a k tomu ho to vzrušuje.

Trapný mi to nepřijde :think: Ale alkohol už jsem taky navrhovala :lol:

xMikku
Povídálka 20 příspěvků 10.08.18 09:15
@Anonymní píše:
Vidím svého chlapa a padám před něj na kolena. Mě to prostě baví. Jak se zbavit ostychu, zkus to a když se mu to bude líbit, tak tě to začne bavit. Panák na kuráž je dobrý začátek.

Líbit se bude, rukou mi to problém nedělá :roll: Ale ten zbytek.. To už je věc jiná, sama vím, že mě to bavit bude, ale dostat se k tomu :nevim:

ontar
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 10.08.18 09:22
@xMikku píše:
A pak ve 40 skončíš tak, že nedáš ani smyslnou větu dohromady :pankac:

A proč jako? To je z té knihy pohádek, že po honění vyrostou na dlaních chlupy ?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >