Orální uspokojení už není takové

Anonymní
21.10.19 08:04

Orální uspokojení už není takové

Ahoj lidičky,
už začínám být zoufalá. Jsme manželé 10 let a doteď nám vše klapalo, nebo spíš klape. Jediný problém je, že asi tak posledního půl roku mi manžel téměř přestal dělat orální sex (odhodlá se k tomu tak jednou za měsíc) a za ten půlrok mě ani jednou neuspokojil orálně až do konce. A mě to moc chybí, protože to je snad nejúžasnější věc, co znám a on to (pro mě samozřejmě) umí snad nejlíp na světě.

Ptala jsem se ho, jestli je nějaký důvod a řekl mi, že se nic neděje, že jen na to nemá náladu. Ale to mi přijde trochu zvláštní, jsem z toho smutná :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

544
21.10.19 08:30

Ahoj, a ty ho orálně uspokojuješ? Jestli ano, byla bych v tomhle asi trošku sobecká na tvé místě. Přestala bych to taky dělat a řekla bych mu že nemám náladu aby věděl jaké to je. Já svého partnera taky orálně uspokojuju a dělám to hlavně kvůli němu, né že by mě to vyloženě nebavilo ale já osobně z toho nic nemám, ale vím že se mu to líbí a udělám to pro něj protože vím že on to udělá pro mě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12477
21.10.19 08:51

Třeba mu teď nevoníš/nechutnáš a nechce ti to říct? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.10.19 09:09

Manžel mi za 10 let manželství dělal orální sex 3 krát. Přišla jsem o něco?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.10.19 09:15

@Lucie1906 No je pravda, že v tomhle směru si on moc neužije. Od těhotenství před 6 roky mám zdravotní problémy a po orálním sexu mi krvácí z dásní, takže se této praktice vyhýbám, ale myslím, že to chápe, protože se o všech těchto věcech otevřeně bavíme.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.10.19 09:16
@Anonymní píše:

Ano přišla, já si to bez toho nedokážu představit, je to pro mě něco úžasného, dokonalého

• Nahlásit
  • Citovat
544
21.10.19 09:17
@Anonymní píše:

To asi záleží jaký máš k tomu postoj. Buď se ti to líbí a chceš to, nebo se ti nelíbí a nechceš to. Nebo ti to je jedno. Každopádně já osobně třeba vaginální orgasmus nemám, takže orální sex je jedna z mála možností jak nějakej mít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
544
21.10.19 09:21
@Anonymní píše:
@Lucie1906 No je pravda, že v tomhle směru si on moc neužije. Od těhotenství před 6 roky mám zdravotní problémy a po orálním sexu mi krvácí z dásní, takže se této praktice vyhýbám, ale myslím, že to chápe, protože se o všech těchto věcech otevřeně bavíme.

To je pak těžké no :? Asi mu to chybí víc než ti přizná, je jasné že to chápe ale chybí mu to. Jediné co poradím je zkusit ty dásně řešit, nebo pak být v orálním sexu opatrnější, žádná divočina, používat třeba jen jazyk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.10.19 09:39
@Lucie1906 píše:
To je pak těžké no :? Asi mu to chybí víc než ti přizná, je jasné že to chápe ale chybí mu to. Jediné co poradím je zkusit ty dásně řešit, nebo pak být v orálním sexu opatrnější, žádná divočina, používat třeba jen jazyk.

Já se to samozřejmě snažím řešit, u zbuaře, u doktora, ale nic nevede ke zlepšení :-(
Vím, že je to asi málo, ale jednou za pár měsíců se mu snažím toto uspokojování oplatit. Bohužel to vydržím maximálně tak minutu a pak už to nejde :-(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.10.19 10:06

Ale jinak, to že mi to už nedělá tak často, to bych neřešila, ale to, že už mi to nedělá do konce, protože při tom zažiju orgasmus jako při žádné jiné praktice a bez toho nemůžu být :-(

• Nahlásit
  • Citovat
21.10.19 10:33

Ja jsem asi natvrdla, ale porad si nedokazu spojit krvaceni z dasni s oralnim sexem 8o Vzdyt to se dasni netyka. A co cisteni zubu, to pak musi byt masakr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.10.19 10:58
@VilaAnalka píše:
Ja jsem asi natvrdla, ale porad si nedokazu spojit krvaceni z dasni s oralnim sexem 8o Vzdyt to se dasni netyka. A co cisteni zubu, to pak musi byt masakr.

Asi jak vzniká v ústech podtlak :nevim:
Ano při čištění zubů je to někdy hrůza

• Nahlásit
  • Citovat
21.10.19 12:08

Třeba to s tím nesouvisí, ale jen pro zajímavost…
Před tím Tvým problémem jsi mu to dopřávala?
A taky jsi mu to dělala do konce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1256
21.10.19 12:09

Asi by sis měla nejprve zamést před vlastním prahem. Myslím, že to můžeš dělat i tak, aby k podtlaku a tím pádem ke krvácení dásní nedocházelo. Nepopírám, že ti to vadí, ale mohla sis najít jiný způsob.

Možná je na tom tvůj partner podobně. Něco mu trošku vadí, ale kdyby chtěl tak by mohl. Ale proč by se snažil, když ty se taky nesnažíš?

Mám pocit, že vaše frekvence je u obou stejná, takže si nemáte co vyčítat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
917
21.10.19 12:33
@Tomkins píše:
Asi by sis měla nejprve zamést před vlastním prahem. Myslím, že to můžeš dělat i tak, aby k podtlaku a tím pádem ke krvácení dásní nedocházelo. Nepopírám, že ti to vadí, ale mohla sis najít jiný způsob.

Možná je na tom tvůj partner podobně. Něco mu trošku vadí, ale kdyby chtěl tak by mohl. Ale proč by se snažil, když ty se taky nesnažíš?

Mám pocit, že vaše frekvence je u obou stejná, takže si nemáte co vyčítat

LOL to je klasika ti sobci. Sama rika, ze je to nejlepsi vec a chybi ji to hned, ale kvuli chlapkovi se vubec nesnazi a pry „on to chape“. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama