Reklama

Oranžový jazyk, co to je?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mokan
Kecalka 240 příspěvků 17.04.18 21:06
oranžový jazyk, co to je?

Ahoj, poslední dobou mne trápí úplně oranžový povllak jazyka. Kartáčkem to nejde dolu, jedině suchým drsnym ručníkem. Nevíte z čeho to je?? Jsem v 3. Měsíci tehu, zeby to nějak souviselo??

Reklama

Reakce:

hipisek84
Závislačka 2881 příspěvků 2 inzeráty 17.04.18 21:14

@mokan Netrapi te treba paleni zahy, nebo vraceni šťáv? Pripadne nejake leky nebo tak neberes ted nove?

mokan
Kecalka 240 příspěvků 17.04.18 21:22

Nic neberu. Zatím mne nepálí zaha, ale je mi nevolno od žaludku. Ale nezvracím

lampicka11
Závislačka 3364 příspěvků 2 inzeráty 17.04.18 21:23

Viz odkaz.

http://zdravi.doktorka.cz/…odle-jazyka/

hipisek84
Závislačka 2881 příspěvků 2 inzeráty 17.04.18 22:23

@mokan Z toho odkazu co ti byl poslan nejsem teda moudra :roll: ale rekni to na gynde, na kontrole, at ti udelaji odber krve kvuli nedostaktu železa nebo tak a zkusila bych kloktat treba Listerine, ten se urcite i v tehu muze. Asi bych to ale v tehu radsi resila pokud by to za nejakou dobu nepreslo. Drzim palce

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama