Oranžový jazyk, co to je?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mokan
Kecalka 240 příspěvků 1 inzerát 17.04.18 21:06
oranžový jazyk, co to je?

Ahoj, poslední dobou mne trápí úplně oranžový povllak jazyka. Kartáčkem to nejde dolu, jedině suchým drsnym ručníkem. Nevíte z čeho to je?? Jsem v 3. Měsíci tehu, zeby to nějak souviselo??

Reakce:
hipisek84
Závislačka 2903 příspěvků 17.04.18 21:14

@mokan Netrapi te treba paleni zahy, nebo vraceni šťáv? Pripadne nejake leky nebo tak neberes ted nove?

mokan
Kecalka 240 příspěvků 1 inzerát 17.04.18 21:22

Nic neberu. Zatím mne nepálí zaha, ale je mi nevolno od žaludku. Ale nezvracím

lampicka11
Závislačka 3443 příspěvků 5 inzerátů 17.04.18 21:23
hipisek84
Závislačka 2903 příspěvků 17.04.18 22:23

@mokan Z toho odkazu co ti byl poslan nejsem teda moudra :roll: ale rekni to na gynde, na kontrole, at ti udelaji odber krve kvuli nedostaktu železa nebo tak a zkusila bych kloktat treba Listerine, ten se urcite i v tehu muze. Asi bych to ale v tehu radsi resila pokud by to za nejakou dobu nepreslo. Drzim palce

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >