Orchidej - zkroucené listy

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MishellW
Povídálka 40 příspěvků 21.03.18 21:14
Orchidej - zkroucené listy

Zdravím, nevíte prosím, jak zachránit orchidej se zkroucenými listy? Zkoušela jsem přesadit, přemístit a nic :( děkuji

Reakce:
matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33589 příspěvků 21.03.18 21:17

@MishellW ta zácharnu nepotřebuje

Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 21.03.18 21:18

To, že se jí kroutí nic myslím neznamená. Neumírá.
Mám jednu z IKEA a ta je má stejné, ty co mám delší dobu na jednom místě je mají rovné.

MishellW
Povídálka 40 příspěvků 21.03.18 21:21

Tak děkuji, furt jsem si lámala hlavu, co dělám špatně a bála jsem se, že mi odejdou :think:

potvurka89
Závislačka 3362 příspěvků 21.03.18 21:23

Já si myslím že to dělají kvůli světlu, protože mám jednu která měla krásně vspřímený list a týden jsem měla danou roletu do půlky okna a ona si ten list ohla dozadu, ale nijak jí to nevadí protože vyrostl krásný stonek s 8 bambulkami na květ jen mě stále napíná a nechce je otevřít jen u jednoho kouká kousek květu jak kdyby měla jazyk :mrgreen: :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >