Orchidej - zkroucené listy

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MishellW
Povídálka 21 příspěvků 21.03.18 21:14
Orchidej - zkroucené listy

Zdravím, nevíte prosím, jak zachránit orchidej se zkroucenými listy? Zkoušela jsem přesadit, přemístit a nic :( děkuji

Reklama

Reakce:

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 32747 příspěvků 21.03.18 21:17

@MishellW ta zácharnu nepotřebuje

Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 21.03.18 21:18

To, že se jí kroutí nic myslím neznamená. Neumírá.
Mám jednu z IKEA a ta je má stejné, ty co mám delší dobu na jednom místě je mají rovné.

MishellW
Povídálka 21 příspěvků 21.03.18 21:21

Tak děkuji, furt jsem si lámala hlavu, co dělám špatně a bála jsem se, že mi odejdou :think:

potvurka89
Ukecaná baba ;) 1743 příspěvků 21.03.18 21:23

Já si myslím že to dělají kvůli světlu, protože mám jednu která měla krásně vspřímený list a týden jsem měla danou roletu do půlky okna a ona si ten list ohla dozadu, ale nijak jí to nevadí protože vyrostl krásný stonek s 8 bambulkami na květ jen mě stále napíná a nechce je otevřít jen u jednoho kouká kousek květu jak kdyby měla jazyk :mrgreen: :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama