Ordinuji zubaři ?

30.3.20 20:49

Ordinuji zubaři ?

Dobrý den, chci se zeptat jestli normálně ordinuji zubaři dneska jsem se nemohla dovolat a zítra bych měla jít na preventivní prohlidku. SMS o zrušení prohlídky žádná nepřišla tak nevím :think: díky za odpovedi. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1218
30.3.20 20:52

@JitaPitterova můj zrušil preventivní prohlídku smskou a mám se ozvat pouze v případě akutního problému.
Co jsem slyšela, tak takto to má většina lékařů :nevim:
Nemá tvůj lékař www stránky??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
30.3.20 20:52

U nás ne, nemají ochranné pomůcky. Ostatní berou jen akutní případy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
780
30.3.20 20:53

Jak kdo, já dneska byla, šla jsem dovnitř hned jak jsem přišla, tedy o 10 minut dřív. Šla jsem tam s něčím akutním (objednaná pár dní)+ preventivní prohlídka, kde se našel kaz a rovnou i to. Takže necelá hodina a po mě nikdo v čekárně nebyl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14211
30.3.20 20:54

@JitaPitterova no myslím, že preventivní prohlídky fakt teď nedělají

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.20 20:55

Právě mě přijde i logické zrušení preventivky moc se mi tam nechce když je ten korona vir :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2990
30.3.20 21:35

Já jsem byla dneska a dcerou, akutní stav, musela ji vytrhnout zub, vzala nás, ale řekla nám, že kdyby měla dcera komplikace, tak ať si zajistíme nějakého zubaře u nás ve městě, který by ji ošetřil, což je nesmysl, protože žádný zubař u kterého člověk není registrovaný vás nevezme. Modlím se, aby žádné komplikace nenastaly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.20 21:37

@Katuskka chudinka ať je holčičce dobře a nic ji netrápí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.20 21:44

Tak já už nevím teď v tv říkají prevence ano ale větší zákroky ne :/ ale mě to přijde prostě nelogické abych se chodila zbytečně někde nakazit když mi nic neni 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2990
30.3.20 22:18
@JitaPitterova píše:
Tak já už nevím teď v tv říkají prevence ano ale větší zákroky ne :/ ale mě to přijde prostě nelogické abych se chodila zbytečně někde nakazit když mi nic neni 8o

Hlavně zubaři mají strach aby se nenakazil, mně se dneska nejdřív ptala sestřička, jestli jsme nebyli v zahraničí, jestli dcera nemá kašel, jestli jsme nepřišli do styku s nakaženým a potom to samé zubařka, plus jestli jsme byli venku a v jakém městě, kde pracuju atp. Myslim, že všude teď berou jen akutní případy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3189
30.3.20 22:20
@kavenka píše:
@JitaPitterova můj zrušil preventivní prohlídku smskou a mám se ozvat pouze v případě akutního problému.
Co jsem slyšela, tak takto to má většina lékařů :nevim:
Nemá tvůj lékař www stránky??

Taky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24409
31.3.20 01:26

Ja mam jit tento patek. Volala jsem ji ve ctvrtek a rikala, ze ordinuje, at normalne prijdu. Znela uplne v pohode, jen se ptala jestli nejsem nemocna.Tak jsem rekla ze ehm snad ne a vypadalo to, ze se zasmala. Prekvapilo me to, ale jsem rada. Preci jen vime, jak dlouho se ceka :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.20 08:17

To se sice čeká dlouho ale toho korona viru se bojím víc kdoví kolik lidí předemnou tam bylo atd když musím všude nosit roušku a tam ji muzu schodit a dýchat na zubařku nevím no 8o upřímně se mi tam teď vůbec nechce :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2161
3.4.20 19:46

Má původní zubařka má zavřeno do odvolání. Přecházíme s dětmi k jinému kam chodí manžel. Chceme opravdu jinam, jelikož stávající zubarkařka nám nevyhovuje a je skoro zázrak, že zrovna tenhle, kterého všichni chválí zrovna nabíral. Takže jsem to riskla, pak už by nás třeba nevzal. Šli jsme včera dle objednávky, jen posunovali čas na dřív, asi jim to hodně lidí ruší. On i sestra měli nějakou lepší roušku, on měl jen dioptrické brýle, sestra nic, on měl rukavice, sestra ne. Jestli něco desinfikovali před nebo po jsem neviděla. Pak nás normálně objednal na asi 4 termíny v dubnu a jden v květnu. Je mladý i sestra, tak to vypadá, že si s tím hlavu moc nelámou nebo se nebojí :nevim:.
Když jsme vyšli už tam čekala další celá rodina. Tak jsme se oblékli o něco dál a šli.

Příspěvek upraven 03.04.20 v 19:50

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6055
3.4.20 19:49

Můj zubař skončil. Jako úplně :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...