Oresi - Česká Lípa - kuchyně Dolti

24.2.20 09:53

Oresi - Česká Lípa - kuchyně Dolti

Ahoj maminky,

hledala jsem v diskuzích a našla jen staré recenze. Ráda bych si nechala udělat kuchyň - právě rekonstruujeme. Chtěla jsem se zeptat na zkušenosti s Oresi v České Lípě - paní mi připadá velmi rozumná, ale četla jsem celkově příšerné recenze na Oresi. Mám zatím vybranou kuchyň Dolti v bílém lesku (akryl) a cena je dost dost slušná, jelikož mají právě velké slevy. Nepočítám, že kuchyň budu mít do smrti, ale tak deset let bych chtěla, aby vydržela. Máte někdo zkušenost. Moc děkuji za odpovědi určitě všechno pomůže:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25.2.20 18:31

Nebojte se, mám taky Dolti už 4 roky a naprosto bez jakýchkoli závad. Vše drží, nic se neodlupuje. Prostě spokojenost,,za ty prachy,,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7118
25.2.20 18:38

Nechávala jsem si taky nacenit kuchyň v Lípě v Oresi, ale nakonec mi ji dělal truhlář - Truhlářství Friml, vyšla ještě levnějš a jsem fakt spokojená. Mám ji teda zatím jenom rok, ale všechno bez problémů. Taky mám bílý lesk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.20 09:22

@Anadar 01 @PetraJ Moc Vám děkuji za odpověď. Opravdu mě to uklidnilo a pomohlo:-) Je super slyšet i názory jiných lidí:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.3.20 20:17

Ahoj, pro nás oresi udělal docela pěknou kuchyň, máme teda kuchyň z řady dolti, takže byla i za hodně příjemnou cenu. Měli jsme v ceně i montáž, protože upřímně netuším kdo jiný by mi kuchyň dal dohromady. A všechno bylo v cajku, i montážníci byli v klidu, pracovali fakt rychle, že jsem doma ani ten bordýlek neměla dlouho:blush:což s malýma dětma je velký +…:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama