Organizace tvořivého koutku pro dítě

6.12.19 14:37

Organizace tvoriveho koutku pro dite

Ahoj holky, resim darek pro 3 letou neter. Se svagrovou jsme se domluvily, ze by se jim hodil nejaky vozik nebo organizer na vsechny pastelky, barevne papiry, omalovanky, modelinu a spoustu dalsiho. Zatim jsem nenasla nic, co by me nadchlo, tak se obracim na Vas. Jak mate prakticky vyreseny a zorganizovany tyty tvorive pomucky? Rada bych, aby to i nejak hezky vypadalo, tvorivy koutek maji v obyvaku a nechci jim tam poridit nejaky kyc :) Dekuji za vsechny rady a inspiraci :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2813
6.12.19 15:05

Syn má na tyhle věci ‚hravé zásuvky‘ barevné krabicové police z Lidlu. Také má zatím koutek na tvoření v obýváku a tohle je docela zkousnutelná varianta. Jediná nevýhoda že se do toho práší a krabice jsou látkové takže čištění není nic moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11178
6.12.19 15:18

Máme IKEA vozík Raskog, inspirováno tímto obrázkem. Ve vozíku mají boxy, vyhovuje mi, že je to celé omyvatelné, má to drátěné dno, takže se v tom tolik nedrží prach a nečistoty, a je to dostatečně masivní, aby se to nepřevrhlo (nebo mým dětem se to ještě nepovedlo).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4543
6.12.19 16:32

My máme malý ikea stolek a vedle něj noční stolek se 2 šuplíky. Teď dostanou k vánocům kufříky s výtvarnými potrebami, tak mám naivní představu, že si to budou uklízet do nich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat