Reklama

Organza na svatbu - obšitá x neobšitá ?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

levandulka123
Stálice 84 příspěvků 19.01.17 13:39
Organza na svatbu - obšitá x neobšitá ?

Ahoj, máte někdo zkušenost s neobšitou organzou na svatbě? Chceme s ní ozdobit zrcátka u aut a svatební tabuli. Vzhledem tomu, že neobšitá je za polovic, tak koukám po ní. Ale zase nevim, zda to vydrží, aby se to netřepilo. Díky. :)

Reklama

Reakce:

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26433 příspěvků 19.01.17 13:52

@levandulka123
Za mě neobšitá… na auta úplně v pohodě… a na stůl? Taky v pohodě. Když se to načechrá a nějak načančá tak myslím, že v té záplavě talířů, skleniček, jmenovek, květin a ubrousků se případný „třepík“ úplně v klidu schová :kytka:

Nevím jestli nezáleží na nějakém typu, ale my měli neobšitou, kamarádka taky (dokonce od vietnamců - došla a museli jsme na rychlo dokupovat den před svatbou a vietnamci byli jediní kdo měli :D :palec: ) a ani jedné se nám neobšitá organza na svatbě netřepila. :kytka:

Heivka
Závislačka 2973 příspěvků 19.01.17 13:54

Vydrží, doteď mám organzovou mašli ze svatby, co měla čuba na obojku a stále drží. Mě se třeba obšitá organza ani moc nelíbí, přijde mi těžkopádná.

levandulka123
Stálice 84 příspěvků 19.01.17 16:03

Dekuji moc, asi pujdem do te neobsite :)

levandulka123
Stálice 84 příspěvků 19.01.17 17:13

A mohu se zeptat, zda jste dělali mašle z organzy na zrcátku u aut? Netuším kolik metrů stuhy na jedno auto :,(

Heivka
Závislačka 2973 příspěvků 19.01.17 21:53

Na mašli na zrcátko jsem počítala cca 70cm na jedno zrcátko. Takže 140cm na auto.

levandulka123
Stálice 84 příspěvků 20.01.17 08:47

@Heivka ciste nahodou fotku nemas vid? Abych mela predstavu jak masle vypadala.. ja pocitala prave tak metr a pul na kazdy zrcatko coz sem teda asi prehnala :lol:

Heivka
Závislačka 2973 příspěvků 20.01.17 10:37

Fotky aut nemám, ale na ozdobu auta co převáželo novomanžele padlo asi 150cm organzy a to měla skoro 60cm v průměru.
Ale našla jsem mašli ze psa, ta je z asi z 80 cm.

levandulka123
Stálice 84 příspěvků 21.01.17 18:40

@Heivka diky :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama