Orgasmus a sex v těhotenství - dvojčata

Anonymní
4.1.20 14:47

Orgasmus a sex v těhotenství - dvojčata

Ahoj, jsem 15+4tt a čekám jednovaječná dvojčata, takže rizikové těhotenství. V prvním trismenstru jsem asi 4× růžově krvacela-pry hodně prekrveny čípek. Jednou se to zrovna stalo po orgasmu, ale nebyl sex. Nyní mám velké chutě, ale bojím se, že zase začnu mít růžové krvácení. Doktorky se vždy zapomenu zeptat, ale ohledně sexu nikdy nic nerikala, ani nezakazala. Co myslíte vy? Nebo jak jste to řešili vy při dvojčatech?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9542
4.1.20 14:56

Měla jsem zákaz, ale byla dvojvaječná. Ale já neměla ani pomyšlení, buď jsem stále zvracela a nebo jsem krvácela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7168
4.1.20 15:16

Já neměla vyloženě rizikové těhotenství, ale nízko položenou placentu a časté tvrdnutí břicha, bez krvácení. Skoro celé těhotenství jsem musela absolvovat v klidovém režimu a patřila k tomu i sexuální abstinence, vše na doporučení doktorky. Ale já jsem na to taky ani nějak neměla myšlenky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.20 16:26

Pokud ti doktorka vyloženě sex nezakázala, pak bych to zkusila a uvidíš. Já třeba nechtěla orgasmus, protože mně to bylo fakt nepříjemné. Ale sex jsme s opatrností provozovali.

• Citovat
  • Nahlásit
1085
4.1.20 16:37

Já jsem měla zákaz, ale když jsem před porodem byla v nemocnici, tak tam se mnou byla paní, ležela tam už delší dobu. Ta nám říkala, že když byla doma, tak furt měla chuť, ale po sexu jela okamžitě do nemocnice a na kapačky, že ji hrozil předčasný porod. Pak si ji tam už radši nechali, ale vydrželo to těhotenství do konce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
4.1.20 16:57

Ja jsem tez cekala dvojcata, jedno tedy zemrelo v 18tt, ted jsem 20tt a tudiz ted mam jeste rizikovejsi tehu. Ani predtim ani ted sex vubec presne z tech duvodu, ze se prokrvis a bude spinit a nebo neco horsiho. Neni to uplne komfortni, ale nechtela bych potratit. Ty jednovajky jsou na donoseni jeste horsi nez dvojvajky, proste za sebe ne. Samozrejme rozhodnuti je na tobe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.20 17:47

@KaroliS ty jsi čekala jednovaječná nebo dvoj? A co se stalo, že jedno umřelo :,(?

• Citovat
  • Nahlásit
1433
4.1.20 23:30
@Anonymní píše:
@KaroliS ty jsi čekala jednovaječná nebo dvoj? A co se stalo, že jedno umřelo :,(?

Kdyztak mi napis soukrome, nechci to tu na kazdem rohu psat. Byla dvojvajecna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24962
4.1.20 23:35
@KaroliS píše:
Kdyztak mi napis soukrome, nechci to tu na kazdem rohu psat. Byla dvojvajecna.

to mě mrzí…Vyptávat se tě na podrobnosti nebudu, jen mě medicínsky zajímá…To zemřelé miminko asi musí ponechat v děloze, je to tak?
Držím pěsti, at to s tím druhým doklepete do zdárného konce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24962
4.1.20 23:39
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem 15+4tt a čekám jednovaječná dvojčata, takže rizikové těhotenství. V prvním trismenstru jsem asi 4× růžově krvacela-pry hodně prekrveny čípek. Jednou se to zrovna stalo po orgasmu, ale nebyl sex. Nyní mám velké chutě, ale bojím se, že zase začnu mít růžové krvácení. Doktorky se vždy zapomenu zeptat, ale ohledně sexu nikdy nic nerikala, ani nezakazala. Co myslíte vy? Nebo jak jste to řešili vy při dvojčatech?

jinak k otázce…Tuto zkušenost osobně nemám, ale těhu s jednovajkama je rizikové samo o sobě. Já bych si sex odpustila, měla bych strach…
Já měla nepříjemné pocity při intenzivnějším sexu i v těhotenství s jedním plodem, takže jsem se do toho nijak nehrnula. Bála jsme se potratu, podráždění čípku, překrvení dělohy, krvácení, odlučování placenty, zavlečení infekce…A jak břicho rostlo, bylo to nepříjemné i mechanicky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
4.1.20 23:42
@pe-terka píše:
to mě mrzí…Vyptávat se tě na podrobnosti nebudu, jen mě medicínsky zajímá…To zemřelé miminko asi musí ponechat v děloze, je to tak?
Držím pěsti, at to s tím druhým doklepete do zdárného konce!

Ano musi. Na jednu stranu se vyhnes porodu mrtveho miminka, coz musi byt hrozne. Nadruhou stranu to prinasi vsemozna rizika pro druhe miminko. Kazdopadne jinak to resit nejde. Dekuju. Ja ted cekam na 2.screening a vysledky genetickych testu, zdali je druhe v poradku, rizika tam jsou. Navic se situace ruzne vyviji uz asi 2 mesice, takze dlouhodoby stres…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24962
4.1.20 23:54
@KaroliS píše:
Ano musi. Na jednu stranu se vyhnes porodu mrtveho miminka, coz musi byt hrozne. Nadruhou stranu to prinasi vsemozna rizika pro druhe miminko. Kazdopadne jinak to resit nejde. Dekuju. Ja ted cekam na 2.screening a vysledky genetickych testu, zdali je druhe v poradku, rizika tam jsou. Navic se situace ruzne vyviji uz asi 2 mesice, takze dlouhodoby stres…

to je hrozný :,( At už máš klid a jste zdraví :hug: Termín máš počítám na květen, že? To je krásný období, taky jsem „kdysi“ měla dvě jarní miminka. Jedno je už dospělé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
5.1.20 00:04

@pe-terka Diky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu