Může orgasmus zabránit uhnízdění vajíčka?

Anonymní
2.2.20 16:17

Orgasmus po ovulaci bránící otěhotnění

Ahojte, nikde jsem nenašla nic k tomu, proto se zkusím zeptat zde, snad dotaz nebude špatně přijat. Napadlo mě, zda když je po ovulaci - do menstruace obvykle trvá kolem 2 týdnů, tak pokud by došlo k splynutí vajíčka se spermií, ale v té době se s partnerem stále žena miluje a má orgasmy (i mokré, i několik během sexu), nemůže to prostě zabránit tomu uhnízdění nebo nějak jinak oplodněné vajíčko vypudit? Vím, že se všude píše o tom, jak orgasmus ženy při ovulaci pomáhá početí, ale zde myslím už dobu ovulaci. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4361
2.2.20 16:26

Jak by mohlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23269
2.2.20 16:27
@Anonymní píše:
Ahojte, nikde jsem nenašla nic k tomu, proto se zkusím zeptat zde, snad dotaz nebude špatně přijat. Napadlo mě, zda když je po ovulaci - do menstruace obvykle trvá kolem 2 týdnů, tak pokud by došlo k splynutí vajíčka se spermií, ale v té době se s partnerem stále žena miluje a má orgasmy (i mokré, i několik během sexu), nemůže to prostě zabránit tomu uhnízdění nebo nějak jinak oplodněné vajíčko vypudit? Vím, že se všude píše o tom, jak orgasmus ženy při ovulaci pomáhá početí, ale zde myslím už dobu ovulaci. :oops:

Tak jestli vajíčko vypudí orgasmus, moc dobře uhnízděné nebylo a stejně by dítě neprosperovalo. Ženy v začátcích těhotenství dělají různé věci a o své zárodky nepřijdou. Takže klid, přestat se pozorovat a ono to nějak dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15300
2.2.20 16:52

Ne to není možné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.2.20 16:53

Díky díky, jen mě to zkrátka napadlo, zda ty stahy dělohy nemůžou nějak uškodit nebo zabránit prostě tomu uchycení se a uhnízdění, přece jen je to miniaturní a člověk to nevidí :andel:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama