Orgasmus po porodu - chutě velké, konec v nedohlednu

Anonymní
11.8.13 02:54

orgasmus po porodu - chutě velké, konec v nedohlednu

Ahoj, jsem víc jak půl roku po porodu - císař, chutě mám obrovské, souložila bych od rána do rána kdyby to šlo(což teda není ta změna :cert: ), ALE nemám orgasmus, vždy jakoby přišel a najednou nic… zkoušeli jsme různé polohy, sex v různou dobu a stejně jsem se toho svého dlouhého, krásného orgasmu na který jsem byla zvyklá, prostě nedočkala. Vzrušená jsem vždy, s tím problém nemám ale nevím co s tím aby se orgasmus vrátil, už jsem se teda za tu dobu naučila užívat si to trošku jinak, ale chybí mi to. Zlepší se to? Nemáte typ jak vrátit ten sladký závěr opět do hry?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6248
11.8.13 07:11

Dát domu čas. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
11.8.13 07:35

Opravdu chce to čas :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1271
11.8.13 08:10

Jinak se to srovná nečekat na ten okamžik orgasmu naopak užít jsi že vydržíš delší dobu, kdy můžeš změnit plno poloh. Užívat jsi milování né mít honbu za orgasmem. Mluvim z vlastní zkušenosti pak to přišlo nečekaně a bylo to tornádo :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
11.8.13 08:11
@dennisska píše:
Jinak se to srovná nečekat na ten okamžik orgasmu naopak užít jsi že vydržíš delší dobu, kdy můžeš změnit plno poloh. Užívat jsi milování né mít honbu za orgasmem. Mluvim z vlastní zkušenosti pak to přišlo nečekaně a bylo to tornádo :pankac:

ještě aby vydržel i ten chlap :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9969
11.8.13 08:36

Přesně, jak píše @dennisska …nesoustředit se vůbec na to, jestli ten orgasmus přijde… to je pak hodně o psychice a tim hůř orgasmu dosáhneš. Zkrátka si to jen užívej a on se časem dostaví :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.8.13 09:33

A máš problém ho dosáhnout jen s partnerem nebo i sama při masturbaci? Možná zkus trénovat sama třeba ve sprše :).

• Nahlásit
  • Citovat
33965
11.8.13 09:53

@Veveruska87 svatá pravda :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.8.13 10:54

Díky, holky, dám tomu opravdu čas, jen lituji svého muže, protože jestli něco mám, tak výdrž, asi jsem měla být chlap :mrgreen: :mrgreen: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
13173
11.8.13 11:41

Nevhodné příspěvky a na ně navazující jsem smazala a uživatele blokovala.

Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
11.8.13 11:43

Já si nestihla napsat to číslo :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1265
11.8.13 11:44

Ja mám takéhoto sexuálneho loudila ako kolegu v práci. On dokáže 8!!hodín rozprávať o sexe, o tom ako by to najradšej narval niekomu do zadku..má len polovicu horných zubov, ostatné zhnité, takže óder celý deň. A je celkovo inteligentne niekde pri hladkej múke. Takýto chlapi fakt existujú, tohto preskočím, ale kolegu v práci nie :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9969
11.8.13 11:54

@Anatalia :mrgreen: bohužel, i takový jsou mezi námi :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9969
11.8.13 11:56
@dani24687 píše:
Já si nestihla napsat to číslo :,(
:P tak to přicházíš o hodně :mrgreen:…tohle teda mohla být jízda :P
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.8.13 12:03

Já jsem taky půl roku po císaři a bohužel se mi zatim nedostavily ani ty chutě. Navíc mě to i při nekterych polohach stále bolí, což tomu moc nepřidá. Už jsem se kvůli tomu objednala i k doktorovi, tak uvidim. Mela jste to taky některá?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama