Orgasmus v těhotenství a krvácení po něm

1665
1.6.16 16:52

orgasmus v tehotenstvi a krvaceni po nem

Ahojky, mam otazku. Po orgasmu( ne sexu) jsem zacala krvacet a vysla ze me srazeninka krve. Uplne bez bolesti. Pak jsem jen chvilku spinila a ted uz jen malinko. Porad nic neboli. Hned jsem nasadila prasky co mam od dr na zastaveni krvaceni a cekam. Rano samozrejme ficim na gyndu. Jen by me zajimalo zda s tim mate nektera zkusenost? Jsem 10tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

716
1.6.16 16:57

Mě doktor při prvním těhu říkal, že se mám vyvarovat na začátku těhu úplnému orgasmu. Měla jsem to samé v 7tt. Ale když se to nestalo sexem, tak jiné varianty a hračky bych úplně na začátku vynechala :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.16 16:58

Měla jsem v prvním trimestru hematom a toto se mi stávalo taky. Dostala jsem Utrogestan a doktor řekl, že pokud je čerstvá krev (červená, ne hnědá), tak se máme sexu vyvarovat. Později už se to neopakovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.16 16:59

@Putňátko Co je to úplný orgasmus? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1665
1.6.16 17:01

Jasne, my jsme vubec do dneška nic nedelali. Dr.mi vylozene nic nezakazala, jen v 6tt kdyz jsem malinko spinila mi rekla ze se mame vyvarovat do dalsi navstevy sexu. Tak jsme nic nedelali a v 8tt.uz jsme omezeni nemeli. Ale od te doby az do dneska nic a ted tohle. Hracky ani ni podobneho. Nic vnitrne. Ale orgasmus byl silny. Tak sem se vylekala. Co to tedy u tebe bylo a jak to dopadlo? Uz na sebe ani nesahneme. Snad vse bude v poradku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.16 17:02
@verusak.berusak píše:
@Putňátko Co je to úplný orgasmus? :mrgreen:

chceš to ukázat??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1665
1.6.16 17:02

Holky takze vsechno Vam dopadlo dobře? Detatku se nic nestalo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.16 17:04
@Ja.JJu. píše:
Holky takze vsechno Vam dopadlo dobře? Detatku se nic nestalo?

ten tvůj nick nemá chybu… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
716
1.6.16 17:04

@verusak.berusak :lol: :lol: :lol: :lol: jako doopravdickemu.. Ne jen na oko :lol: :lol: :lol:… Řekl že sex může být jemně a bez úplného orgasmu zřejmě těsně před tim az to půjde tak vyndat rozdychat :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
716
1.6.16 17:06

@mirecekblbecek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: umiram :mrgreen: :P :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
716
1.6.16 17:08

@Ja.JJu. Neboj dej si pust, příteli ho na čas zauzluj :oops: odpočívej a bud hodná holka, vse bude cajk když nebudeš dal zlobit… Sexu ještě budeš mít dost neboj :hug:

Příspěvek upraven 01.06.16 v 17:09

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.16 17:08

@mirecekblbecek :mrgreen: dobře mi tak, když jsem se tak blbě zeptala. Ten úplnej s manželem zvládáme, spíš jsem chtěla vědět, jestli je ještě nějakej jinej, než úplnej.

@Putňátko jasný, sranda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1665
1.6.16 17:11

@Putňátko snad mas pravdu. Ale umiram strachu. Přemýšlím jestli nezajet na pohotovost? Nebo se nestresovat a pockat do rana? Achjo :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Jinak krvácející hematom, je fakt prča, teče to z tebe, jak z vodovodu, několik vložek za pár minut, takže si zakladatelko hrej dál…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
716
@verusak.berusak píše:
@mirecekblbecek :mrgreen: dobře mi tak, když jsem se tak blbě zeptala. Ten úplnej s manželem zvládáme, spíš jsem chtěla vědět, jestli je ještě nějakej jinej, než úplnej.@Putňátko jasný, sranda.

Určitě je ten,, vrcholný,, úplný je bez totálního vrcholu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama