Oriflame, Avon, jak získáváte nové zákazníky?

124
18.3.16 15:07

Oriflame, Avon...jak získat nové zákazníky

Ahoj,
určitě některá z vás dělá Oriflame nebo Avon. Jak v dnešní době získáváte nové klienty? Jde to vůbec? Mně přijde, že to je celkem těžké. Ráda bych získala nové lidi, ale nějak mě všichni vždy odpálkují :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58857
18.3.16 15:11

@Adeelka27 nijak, to nabízí každá druhá :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
619
18.3.16 15:20

Nijak, Avon dělá teta, ke každému svátku, narozeninám apod. nám něco strká, já i manžel to rovnou házíme do popelnice, oba jsme se po několika výrobcích osypali. A to tedy já nejsem žádná citlivka a alergii nemám na nic. A většina kamarádek to má podobně. Oriflame beru stejně. Podle mého je to tak šílené, že nechápu, jak to vůbec klienty mít může. Přitom ceny nejsou úplně malé… za to se dá relativně kvalitní kosmetika pořídit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1039
18.3.16 15:24

To snad ani už nejde v dnešní době si najít nové zákaznice. Tohle dělá každý druhý. Taky jsem to zkoušela, ale nevyplatí se to, lidi objednaj jednou, dvakrát ze slušnosti, pak už ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22619
18.3.16 15:32

Mám tentýž názor co holky nade mnou. Nešla bych do toho, na mě je to nedůstojné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16188
18.3.16 15:37

Dela to hrozne lidi, ja to nabizim akorat rodine kamaradkam sousedum a v praci. Cpat to cizim lidem by mi bylo zaprvy blby a zadruhy vetsina lidi zna nekoho kdo uz to dela :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44482
18.3.16 17:29

@Adeelka27 známí, tady asi nic jiného nevykouzlíš :nevim: pokud máš kamarádky v čistě ženských pracovních kolektivech, poprosit jí, aby tam katalog někde pohodily… plus je vidám v kadeřnictvích, kosmetických salonech atd, v čekacím koutku..viděla jsem i výrobky normálně v obchodu, myslím někde v dětském bazárku :think: Prostě zapřemýšlet. :think:

Jinak co se týče kvality, tak to není tak jednoznačné, jako někomu to nevyhovuje, ale co jsem koukala teď nedávno na recenze u beauty blogerek, tak si tam některé výrobky docela chválí. Třeba novou řadu hydratačních matných rtěnek, tu tam některá z nich srovnávala s mnohem dražší rtěnkou a vyšla dobře. Každá značka má něco dobrého něco špatného :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
18.3.16 21:01

Co se týká kvality, tak Oriflame je v tomto nyní super…mají pěkné produkty a ceny přijatelné…ale je jasné, že každému vyhovuje něco jiného.
Je fakt, že ten trh je kosmetickými poradci přehlcen…bohužel asi :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31872
4.2.17 14:41
@Marian Olej píše:
Dobry den,neni podstatne, jestli je trh presycen nebo ne. Jde o to, co nabízíte a jaky jste obchodnik. Většina lidi v těchto profesich se timto nezivi naplno, ale maji to jako bokovku. Abyste mohli byt dobri, je potreba se cinnosti venovat naplno nebo alespon pravidelne. Tim se odlisujete od vetsiny. Pak uz je to jen o tom, kde ziskat klienty. Jednoznacne reference. Zkuste precist mou knihu Jak ziskavat klienty a zakazniky - referencni byznys (vydal Albatros), najdete v ni odpoved. Peknou sobotu :). Marian Olej.

hele voleji, to je trapná nepovolená reklama na MLM. Myslím, že to bude zajímat admina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10377
4.2.17 16:16
:roll: :roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31872
4.2.17 19:11

Hele voleji, na mém profilu nic nenajdeš, takže nemá cenu tam nahlížet. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10377
4.2.17 19:14

@Burj Chalifa Treba te chtel zlakat a omamit :mrgreen: Byznys je byznys :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31872
4.2.17 19:15
@Ketris píše: