Oriflame - registrace, prosím radu

Anonymní
1.3.16 19:41

Oriflame - registrace, prosím radu

Ahoj holky, potřebovala bych radu ohledně Oriflame. Zaregistrovala jsem se, ještě nemám osobní číslo, ale paní co je nade mnou má čas až za dva týdny, takže vůbec nevím co a jak. Chtěla bych se zeptat na první objednávku. Za kolik musí být, jaká je sleva a jestli hned daná nebo je podmíněná hodnotou objednávky a jestli budu za tu registraci něco platit. Děkuji :kytka: radši anonymně, protože nedávno jsem se v jedné diskuzi pouze zeptala odkud holky berou lisy oblečení a jak jsou spokojené a během dvou hodin jsem měla osm zpráv s fotkami lisů, ceníky, čísly účtů a jedna po mě rovnou chtěla adresu s tím, že na platbu ale čeká jen tři dny :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24460
1.3.16 20:53

Registrace je zadara, už je zrušený i obnovovací poplatek, tak pochybuju, že by se registrace platila.

Nevím, jestli je limit pro první objednávku - finanční asi ne, jen kdysi jsem dostala doporučení objednat víc, než jeden produkt - kdyby náhodou nebyl ten jeden na skladě.

Sleva - nákupní cena pro registrované je nižší o nějakých 22% (asi, nechce se mi to počítat, navíc to nebude u každého produktu úplně stejné). Žádný limit nebo něco tam není, prostě každá věc je o něco levnější. Ve větších objemech jsou pak nějaké slevy ještě, ale tam já se nikdy nedopracovala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1313
1.3.16 20:58

Registrovala ses pres net? To by ti to cislo melo hned pijit mailem, zaroven hned vidis na svym uctu kolik je sleva. Ta je porad stejna a nezavisi na vysi objednavky. Je tam jen manipulacni poplatek a postovny (pokud si to nevyzvedavas osobne. Registracni poplatek je stovka, ale pri dalsi objednavce ti to vrati…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24460
1.3.16 21:04

Pak se omlouvám za mystifikaci s neplacením za registraci, já se registrovala před 15 lety… 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama