Originál náramky Pandora

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 20.11.17 13:09

Mě to rozhodně nepohoršuje, ráda si u kamarádky prohlédnu jaký má nový přívěšek, ale asi bych to nedokázala ocenit. Nebo dokázala? :think: :jazyk:

Markéta80
Hvězda diskuse 40056 příspěvků 20.11.17 13:10

@mymyňo no záleží jaký na to má názor Tvá žena ;) Pokud víš že s ejí to líbí tak radost mít bude :palec: Já jí mám a líbí se mě hlavno to že si tam můžu dát přívěsky a korálky které chci nebo je různě kombinovat a pokaždé to vypadá jinak ;)

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 20.11.17 13:31
@mymyňo píše: Žena je aktivní, před operou dáváme přednost spíše turistice, cyklo a podobně, tak mi k ní na kolo spíše přijde vhodnější náramek třeba s veselou, třeba i sportovně orientovanou tématikou, než briliantové náušnice.

A je vhodný vůbec jakýkoliv šperk nebo doplněk? :roll:
Jsem podobný typ a tyhle blbosti prostě nenosím. Jo, mám je, taky přiznávám, že mi kdysi souprava náušnic a náhrdelníku od přítele udělala neskutečnou radost, hlavně tím, že se mi naprosto geniálně trefil do vkusu, jaký už bych měla, kdybych náhodou něco nosila :D
Ale jinak tohle teda mnou preferované dárky nejsou, a všem v okolí to zakazuju a raději opakovaně. Jak zaznělo, zeptej se jí, co chce. Pokud je to nána, tak tě přizabije, že nemáš romantiku, invenci a touhu ji neustále okouzlovat… pokud je to normální fajn holka, tak tím nic nepokazíš.
Na okraj, já budu mít tyhle Vánoce největší radost z knížek, které jsem si sama vybrala a naporoučela. Tak asi tak. Není nutné „překvapovat“ za každou cenu. :mavam:

scentini
Závislačka 3417 příspěvků 20.11.17 16:14

Zalezi jestli se ji Pandora libi. Js mam od nich 3 naramky a asi 30 privesku, menim to a porad se mi to libi.

mymyňo
Nováček 3 příspěvky 21.11.17 07:43

Všem moc díky za názory, některé bohužel zklamu, náramek jsem už koupil.
Nevydržel a zajel se podívat do prodejny, ať jen tak nefantazíruju. To množství a výběr mě docela zaskočil, takže bylo opravdu z čeho vybírat.
Hodně píšete, jestli se tenhle druh ženě líbí, třebaže je spíše na sport a aktivity. V létě u nás byli přátelé z Německa a kamarádka právě náramek měla. Měla ho tedy dokola kolem plný přívěsků, takže už nějakou dobu sbírá, no a manželce se mc líbil. Z toho jsem i vycházel.
Další z vašich příspěvků" prsten s kamenem " bohužel, tenhle styl mé ženě nesedí. Nemá jediný toho druhu mezi svými šperky.
No a názor, že časem „ztratí hodnotu“…Kolik věcí jednou pozbude svojí hodnotu? Třeba z našeho, chlapského hlediska i krásné auto, motorka, nebo dům.
Vybral jsem moc pěkný náramek, pojistný řetízek, nějaké 2 fixní zarážky,2 oddě­lovače, a 2 propletená srdíčka. Na rozjezd akorát.
A budou vánoce, svátky, narozeniny, můžu dokupovat. Tohle se mi na tom moc líbí.
Cenu neuvádím. Nesnáším lidi, prezentující „mám, nebo koupil jsem STARÉ náramek za 10,15,50 tisíc“
Podstatné jakou radost dotyčnému způsobím.
Dnes ženu obdaruji, máme výročí svatby, pak písnu jak to dopadlo, věřím, že i slzička ukápne.
Díky všem za přínosné úvahy, Vašek

jankajj
Závislačka 2798 příspěvků 21.11.17 07:59

Mymyno: Jen doufám, žes koupil dobrou velikost. Aby nebyl moc volný.
držím palce, aby seděl, a aby se líbil.

mymyňo
Nováček 3 příspěvky 21.11.17 08:20
@jankajj píše:
Mymyno: Jen doufám, žes koupil dobrou velikost. Aby nebyl moc volný.
držím palce, aby seděl, a aby se líbil.

Mám domluveno s paní prodavačkou výměnu čehokoliv především náramku až do 15.1.2018
Nejspíš nějaká vánoční akce.Diky

Markéta80
Hvězda diskuse 40056 příspěvků 21.11.17 08:32

@mymyňo no tak to si se rozšoupnul :mrgreen: :mrgreen: Manžel tam poprvé taky nechal dost a celkem rychle se to zaplnilo, v červnu už jsme řekla že další mít nemůžu že to nemam kam dát tak k narozeninám jsme si vybrala řetízek s medailonkem, nemělis třední tak mam velký :mrgreen: a pak k svátku jsem dostala nový náramek. Já si doma vybírám z katalogu protože na místě je toho strašně moc :palec: Jestli se jí to líbilo u kamarádky tak bude nadšená. To je fajn že se to dá vyměnit ;) Pak napiš, manžel zatím většinu přívěsků vybíral sám, jen asi na 2 jsem ho upozornila že se mě líbí :mrgreen:

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 21.11.17 09:14

TO je krásné. Líbí se mi, když muži záleží na dárku pro svou ženu. Lidi by si měli dělat radosti a myslím si, že šperk je i věc, která se děti po generace a pro rodinu na hodnotě spíš nabývá. :srdce:

jennyf
Nováček 5 příspěvků 11.07.18 23:14

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nepracoval v Pandoře a má nějakou zkušenost? Nejde mi o nějaký pomlouvání firmy, jen bych chtěla znát váš konstruktivní názor. Díky :srdce:

Tiffany1
Závislačka 3814 příspěvků 11.07.18 23:26

@jennyf Sice jsem tam nepracovala, ale ty holky tam, hlavne, kdyz je nějaká akce, musi mit nervy ze zlata. Fronty maji az ven, a zenske si tam zkouší 198 privesku, jak jim ladí na naramek… :lol:

Markéta80
Hvězda diskuse 40056 příspěvků 12.07.18 00:00

@jennyf tak špatné to tam asi nebude, tam kam chodím já teda spíš manžel :lol: tak celou dobu ty samé prodavačky. Kolem Vánoc, Valentýna to musí být hodně náročné ale jinak tam fronty nejsou. manžel tam vždy jde s papírkem a kody tak jsou prodavačky spokojené :lol:

Hanka1
Extra třída :D 13568 příspěvků 12.07.18 00:22
@Tiffany1 píše:
@jennyf Sice jsem tam nepracovala, ale ty holky tam, hlavne, kdyz je nějaká akce, musi mit nervy ze zlata. Fronty maji az ven, a zenske si tam zkouší 198 privesku, jak jim ladí na naramek… :lol:

Pokazde kdyz jsem v OC Cerny Most, tak vylezam z parkoviste eskalatory hned u Panděry :mrgreen: a na 80% je tam fronta, lidi cekaji venku a kolikrat tam mivaji ty oddelovaci plastove koridorove pasky jako na letisti nebo u kina :roll: v krame pet zenskych na pet prodavacek a venku stoji lidi a zvlast chlapi se tvari jak troubove :mrgreen: vzdycky se tomu s muzem nebo kamoskou smejem.
Prijde mi to tak ponizujici a nekoupila bych si tam z principu uz nic. To i v outletu Panděry ve Sterboholech je prazdno. Navic kdyz existuji znacky jako Tous, Trollbears apod. tak nevim proc stat frontu na privesky jako bulik. Navic mne se naramky nelibi, prijde mi to kyc jak bic a navic kazdy pozna, ze je to tahle zprofanovana znacka, ale prstynky, nausnice a kemne male privesky na krk maji hezke, to jo…

Tiffany1
Závislačka 3814 příspěvků 12.07.18 00:31

@Hanka1 Ja taky mluvím o Cernaku, je to tam priserny :lol: :D . Občas stoji frontu az k eskalatorum dozadu, jak je to papírnictví, či co to je :mrgreen:

Sara12790
Povídálka 50 příspěvků 12.07.18 07:04

Mě to teda přijde jako naprosto nicotná krávovina, sorry jako. Stejná blbost jako byli céčka.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >