Originální dárek k 50tce

28.5.15 10:04

originální dárek k 50tce

Ahojky potřebuji radu, nebo spíš tip. v neděli jdeme na narozeniny přítelově tetě, 50 narozeniny oslava na velkém sále cca 100 lidí, a potřebuju vymyslet dárek. nechci tričko to je takové o ničem, mátě nějaky nápad na něco neobvykého třeba i vyrobit něco zajímavého..?? prosím prosím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18222
28.5.15 10:10

Budu sledovat tvou diskuzi s dovolením. Řeším něco podobného. U nás zatím vede poukaz na zážitek, nebo nějaký voucher na pobyt. Přemýšlela jsem nad paroplavbou s večeří, welnes pobytem. Nebo ubytování v jižních čechách a procházku korunami stromů. Kolik do toho chceš dát?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2303
28.5.15 10:14

Taky se s dovolením přidám, teta má oslavu příští týden a vůbec nevím. Navíc ona je ten typ „já nic nepotřebuju“ - a pak nakupuj :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
28.5.15 10:14

Neobvyklé ani zajímavé to není, ale já budu dávat hodinky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19360
28.5.15 10:19

My tchýni k padesátce kupovali poukaz na let balonem, k tomu tričko s dopravní značkou omezení rychlosti 50,pak jsem jí vyrobila krabičku, na tom bylo něco jako ravensburger 3 000 000 dílků, zábava na dlouhé večery a nakreslený rohlík a v krabičce byla strouhanka, pak jsme jí dali v krabici palmu, písek, mušličky a mořskou sůl a u toho byla cedulka:„Dovolená 2014.PS:Vodu už si sežen sama!“ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8201
28.5.15 10:23

Kopii novin ze dne narození (posílá Digitalizovaný archiv časopisů Akademie věd); pak jsem viděla knihu, kde byla po otevření fotka oslavenkyně a okolo nalepené padesátikoruny a text „Vítáme tě mezi padesátky“; pokud má něco ráda, tak 50× ten mls; hodiny, které jdou obráceně (ručičky se točí proti směru, s tím, že odteď se bude zase vracet do dětství)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18222
28.5.15 10:23

@weyky Jů, to s tou palmou je ale super!! :potlesk: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19360
28.5.15 10:24
@Nainuva píše:
@weyky Jů, to s tou palmou je ale super!! :potlesk: :pankac:
:mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18222
28.5.15 10:26

@zrcadlo ty padesátky taky :lol: ale musí to být veselá kopa :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
28.5.15 10:43

@lenulinka150
viděla jsem jako dárek noviny ze dne narození. Prostě dostane noviny, 50 let stare. Pak jsem četla, že je mozne nechat udělat a zaregistrovat osobní znak, něco jako erb. Má to třeba plavkyne Hlavackova. No a tem, co mají vse, tak pozemek na měsíci třeba :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.15 10:46

Líbí se mi to s těmi 50ti korunami.to je opravdu zajímavé. a nebo to s tou palmou vážně bych chtěla něco srandatého zajímavé, něco a pamatkuoo ták holky šup šup..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lana Lanová
28.5.15 10:49
@zrcadlo píše:
Kopii novin ze dne narození (posílá Digitalizovaný archiv časopisů Akademie věd); pak jsem viděla knihu, kde byla po otevření fotka oslavenkyně a okolo nalepené padesátikoruny a text „Vítáme tě mezi padesátky“; pokud má něco ráda, tak 50× ten mls; hodiny, které jdou obráceně (ručičky se točí proti směru, s tím, že odteď se bude zase vracet do dětství)

Tohle je povedené :palec: Nejvíce se mi líbí ta kopie novin ze dne narození.

• Nahlásit
  • Citovat
8959
28.5.15 11:10

@lenulinka150
Tak záleží, kolik chcete do tety investovat, to je asi nejdůležitější..
Let balonem je fajn nápad, ale je hloupé dávat jen jednu letenku a kupovat 2 už je zas finančně posunuté jinam.
Koupila bych kytici a poukaz do parfumerie:) originální to sice není, ale určitě to ocení každá žena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
28.5.15 13:15

@weyky Jeeheehee, to puzzle ze strouhanky nema chybu… :mrgreen: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu