Reklama

Originální dárek ke kulatým narozeninám

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leme22
Nováček 5 příspěvků 06.05.18 07:20
Originální dárek ke kulatým narozeninám

Ahoj všichni, čekáme mě teď nelehký úkol, a to vybrat ten správný dárek ke kulatým narozeninám.
V mém případě jsou to 60. narozeniny mojí maminky. Máte někdo nějaký nápad? A rovnou upozorňuji, že seskok padákem nebo let balónem mi neprojde :lol:
Díky za příspěvky. Budu taky hledat a budoucí příspěvky snad v budoucnu taky někomu pomůžou :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Sofie92
Závislačka 3129 příspěvků 06.05.18 07:22

Já bych dala asi víkend někde v laznich, wellness nebo tak něco… Nejlepší je když se složí víc lidí a dárek stojí za to :)

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15378 příspěvků 06.05.18 07:31

@Leme22 Take bych byla za spoleji se s rodinou a objednala/zor­ganizovala treba zajezd do mist, ktere by rada navstivila.

Uživatel je onlineTaciras
Extra třída :D 10970 příspěvků 06.05.18 07:44

Jen v ČR je přes 10 miliónů lidí. Kulatiny jsou jednou za 10 let, takže můžeme počítat, že asi 10% má v daném roce nějaké kulatiny. To je milión lidí. V daný den má narozeniny průměrně 1/365 z nich, to je cca 2739 lidí. Tak nějak mě nenapadá nic, co by mohlo být dostatečně originální na to, aby to neobdrželo jenom v tom dni pár desítek lidí.

Let balónem ani seskok padákem originální dnes už příliš nejsou. Takže co být prostě s ní, věnovat jí svůj čas, udělat si ten den hezký, třeba nějaký výlet. Tohle přece nemusí být originální, stačí, když to bude milé a od srdce.

Některé dárky mi přijdou, že se dárce chce vytáhnout před ostatními, ne, že se snaží potěšit obdarovaného. Ty přece víš sama nejlépe, co ji baví, co má ráda, jaké má koníčky. Co dát něco pro ni namísto dárku na efekt? :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.18 08:30

Moje mamka dostala k 60. houpací lehátko na zahradu, myslím, že mělo úspěch :-) a jak je zmíněno výše, nešli jsme po originalitě, ale po tom, co by ji potěšilo. Stejně tak u tatky, dostal let balónem. Neoriginální, ale pro něj asi nejlepší možný dárek, toužil po něm roky.

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 06.05.18 08:34

Jestli je to Tvoje maminka, tak bych si dala praci s fotoknihou, at uz z fotek z jejiho zivota vcetne fotek jejich rodicu a tak nebo z aktualnich fotek cele rodiny a pratel s drobnymi vzkazy.

mrav
Neúnavná pisatelka 16796 příspěvků 06.05.18 08:56

Jezdí ráda na výlety? Co takhle Pálava s návštěvou Rakouska a vinných sklípků?

nini77
Ukecaná baba ;) 1630 příspěvků 10 inzerátů 06.05.18 08:58

Přesně tak. Udělala bych ji spíš život příjemnější. To lehátko je dobrý nápad, jestli ho má kam dát. Pak mě napadlo udělat ji den krásy a odpočinku. Masáž, pedikúra, manikúra, kadeřník, oběd, divadlo. Možná i nové šaty do toho divadla… A teď mě napadá, udělám to za rok pro svoji mamku :)

terulína
Neúnavná pisatelka 16619 příspěvků 06.05.18 09:00

Fotokniha či fotky na cd za její život, doprovázený její oblíbenou hudbou.
Dostala jsem od svého manžela k 30 a bylo to hodně originální, vyznal mi tím i lásku…

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 06.05.18 09:23

Dej ji darek podle toho, co ji opravdu potesi. Svoji mame bych ja osobne dala urcite nejaky zajezd k mori, takovy ten klasicky valeci v kvalitnim hotelu na plazi s all inclusive. Vim, ze nic jineho by ji vetsi radost neudelalo. Treba fotokniha by nepotesila vubec, fotky ma zarazene v albech a fotokniha by byl jen lapac prachu.

Svoji babicce bych asi dala neco, co souvisi s varenim a sama by si to bezne nekoupila. Nebo nejakou kvalitni kabelku ci hodinky. Kazdemu udela radost neco jineho :mavam:

Uživatel je onlineTaciras
Extra třída :D 10970 příspěvků 06.05.18 13:42
@Anonymní píše:
Moje mamka dostala k 60. houpací lehátko na zahradu, myslím, že mělo úspěch :-) a jak je zmíněno výše, nešli jsme po originalitě, ale po tom, co by ji potěšilo. Stejně tak u tatky, dostal let balónem. Neoriginální, ale pro něj asi nejlepší možný dárek, toužil po něm roky.

Tohle je hezký dárek. Pokud to obdarovaného skutečně potěšilo, tak super.
Já mám s narozeninama špatné zkušenosti, vždycky se něco podělá. A dárky? Sem tam něco vyjde, ale takové fialové (nesnáším fialovou a měla jsem pocit, že to všichni vědí) špatně šité (po prvním vyprání místy rozpárané a hodně pokroucené) povlečení v jiném rozměru, než máme deky, ale nemůžeš to vyhodit, protože dárce je pyšný, jak se postaral, abys měla doma něco, co nutně potřebuješ. Tak to jsem fakt obrečela. Nesnáším, fakt nesnáším, když dostanu něco, co nechci, co mi překáží (typicky to povlečení, případně nějaká vůně, ze které se mi ježí chlupy, ale to chápu, že každému voní něco jiného), nevím kam to dát a vlastně to nikam dávat nechci a tak se na to koukám, jak to leží někde na stole a chce se mi brečet. Proto mé špatné zkušenosti s narozeninama. Nejlepší dárek byla předloni vánoční hvězda. Vždycky si kupuju malou a po Vánocích chcípne. Manžel ví, že tuhle kytku mám hrozně ráda a tak koupil velkou. Vydržela dva roky, než mě napadlo, že by potřebovala přesadit :cert:, pak zašla, což mě doteď mrzí. Dostala jsem i dražší dárky, než tu vánoční hvězdu, ale asi jsem moc nevděčná, ta Vánoční hvězda byla v posledních letech nejlepší dárek. Nepřekážel a fakt potěšil.

klára.h12
Kecalka 167 příspěvků 07.05.18 11:21

Co nějaký hezký pobyt? Třeba na místo kam se chtěla podívat nebo tam dlouho nebyla :). Nemusí to být dovolená na Seychelách :D.

elen-ka
Extra třída :D 12062 příspěvků 8 inzerátů 07.05.18 11:27

@Leme22 ono hodně záleží co mamku zajímá a kolik do toho chceš vrazit. Poukaz do lázní na víkend či déle, poukaz na masáže, do skvělé restaurace. Nebo ji pozvi na týden „dovolené“ s tebou a tvými dětmi. Prostě něco, co víš, že by si mamka užila, ale sama to pořád odkládá na neurčito ať už kvůli penězům nebo času.

klára.h12
Kecalka 167 příspěvků 07.05.18 11:34
@elen-ka píše:
@Leme22 ono hodně záleží co mamku zajímá a kolik do toho chceš vrazit. Poukaz do lázní na víkend či déle, poukaz na masáže, do skvělé restaurace. Nebo ji pozvi na týden „dovolené“ s tebou a tvými dětmi. Prostě něco, co víš, že by si mamka užila, ale sama to pořád odkládá na neurčito ať už kvůli penězům nebo času.

Krásně napsané :)!

Leme22
Nováček 5 příspěvků 07.05.18 13:23

To je dobrý nápad. :potlesk: Její brácha s manželkou už něco takového zařizují, aby
jela i s mým tátou :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >