Originální dárek pro sestru k 40. narozeninám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mckvak
Povídálka 25 příspěvků 12.10.18 12:48
Originální dárek pro sestru k 40. narozeninám

Zdravim, za 2 tydny ma moje milovana sestra narozeniny, jiz 40. Porad si lamu hlavu nad originalnim darkem - nechci poukazy, pobyty a podobne, spis neco originalniho (penize ji totiz budu davat bokem), aby se zasmala a tak no :) Jeste jsem premyslela nad nejaku parodii na pisnicku, jmenuje s Lucka ale proste nemam hlavu momentalne :X Neporadite? :) :oops: :oops: :oops:

Reakce:

Limi123
Závislačka 3649 příspěvků 12.10.18 13:12
@mckvak píše:
Zdravim, za 2 tydny ma moje milovana sestra narozeniny, jiz 40. Porad si lamu hlavu nad originalnim darkem - nechci poukazy, pobyty a podobne, spis neco originalniho (penize ji totiz budu davat bokem), aby se zasmala a tak no :) Jeste jsem premyslela nad nejaku parodii na pisnicku, jmenuje s Lucka ale proste nemam hlavu momentalne :X Neporadite? :) :oops: :oops: :oops:

Nejake oblibene piti a udelat k nemu etiketu s jeji fotkou?

Kdyz o ni nic nevime, tezko neco vymyslet. Spis by to melo byt neco osobniho, co ukaze, ze ji znas :nevim:

mckvak
Povídálka 25 příspěvků 12.10.18 15:03
@Limi123 píše:
Nejake oblibene piti a udelat k nemu etiketu s jeji fotkou?Kdyz o ni nic nevime, tezko neco vymyslet. Spis by to melo byt neco osobniho, co ukaze, ze ji znas :nevim:

To nemusi byt primo osobni ale proste neco vtipneho originalniho, mam zatim vymysleny dortik z toaletniho papiru kde bude zastrkano cokolady lahev vina a vakuovane salamky a syry, ale porad to neni ono :(

Diaceny
Stálice 63 příspěvků 12.10.18 15:17

Slož o ní a jejím životě vtipnou básničku.

mckvak
Povídálka 25 příspěvků 12.10.18 16:54
@Diaceny píše:
Slož o ní a jejím životě vtipnou básničku.

Nemam basnicke strevo :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Arichteva po vyřazení: Úleva! Zápřah ve StarDance ovlivnil i můj vztah s manželem

Tohle vyřazení pro ni bylo pekelně hořké. V první části semifinálového večera... číst dále >

Bez Gábi ani ránu! Biatlonisté mají Koukalovou dál na kamionu, na trati ale propadají

Český biatlon je vzhůru nohama. Ze sportu, který nedávno zažil boom, přivábil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >